PDA

View Full Version : Не се възбуждам.



ginny_weasley
11-03-2013, 14:56
Или поне не мога. Имам сериозен приятел от почти 9 месеца, и двамата сме девствени. Когато останем сами винаги е едно и също, за разлика от мен той се възбужда много лесно, но аз просто не мога... Желание има, но не и възбуда. Проблемът не е в него, в това съм сигурна. Той е мил, секси и прави всичко възможно за да ми е добре, но не се получава. При стимулация на клитора с ръка изпитвам по-скоро болка, но не и удоволствие. Не ме е лизал, или поне не за дълго, защото аз не пожелах. Но и за малкото което беше долу пак не изпитах удоволствие.. този проблем вече сериозно започна да се отразява на настроението ми.. :(

GiveMeLove
11-03-2013, 14:57
Или поне не мога. Имам сериозен приятел от почти 9 месеца, и двамата сме девствени. Когато останем сами винаги е едно и също, за разлика от мен той се възбужда много лесно, но аз просто не мога... Желание има, но не и възбуда. Проблемът не е в него, в това съм сигурна. Той е мил, секси и прави всичко възможно за да ми е добре, но не се получава. При стимулация на клитора с ръка изпитвам по-скоро болка, но не и удоволствие. Не ме е лизал, или поне не за дълго, защото аз не пожелах. Но и за малкото което беше долу пак не изпитах удоволствие.. този проблем вече сериозно започна да се отразява на настроението ми.. :(

Ми ти като не си дала нещо от себе си, какво очакваш? Нека да те лиже, да те пипа, да те целува, правете секс..

TheBeliever
11-03-2013, 14:58
Като си сама има ли го този проблем?

mancho
11-03-2013, 15:43
любовната игра е много важна във такива ситуации

Котка.
11-03-2013, 15:48
любовната игра е много важна във такива ситуации

+ 1

явно не се отпускаш достатъчно.не мисли за това, защото така въобще няма да можеш да се възбудиш
и ти не очаквай да стане мигновено, недей да спираш след 30 секунди примерно и да се обличате

ginny_weasley
11-03-2013, 16:16
Като си сама има ли го този проблем?
Да..

DisappointedDreamer
11-03-2013, 16:23
Според мен, просто не си открила какво ти харесва. Трябва сама да опознаеш тялото си и оттам да насочваш приятеля си.

За целта, обаче, трябва да забравиш всички задръжки, мисли от рода на "как ли изглеждам сега" и т.н. и да се отпуснеш максимално.

Казвам го от опит, защото и аз така бях, когато почнах да водя сексуален живот.

AnarchyBoy
11-03-2013, 16:28
Според мен, просто не си открила какво ти харесва. Трябва сама да опознаеш тялото си и оттам да насочваш приятеля си.

За целта, обаче, трябва да забравиш всички задръжки, мисли от рода на "как ли изглеждам сега" и т.н. и да се отпуснеш максимално.

Казвам го от опит, защото и аз така бях, когато почнах да водя сексуален живот.

Водиш сексуален живот? Край, заклеймявам тА кат Аморална мръсница! :shock: :D

По темата, просто се отпусни..

prince
11-03-2013, 18:16
1- Отпусни се!
2- Дай му да те лиже!
3- Наслаждавай се!

baby_baby
11-03-2013, 18:28
любовната игра е много важна във такива ситуации

+1

Авторке отпусни се и не мисли защо не се възбуждаш така като не се отпуснеш и ако не спреш да мислисш за това няма как да стане