PDA

View Full Version : Защо се държи така?



Tedll
11-03-2013, 18:04
Здравейте, от 1 месец си имам приятел, който в началото се държеше много мило с мен, правеше ми комплименти, и постоянно се виждахме. От няколко седмици обаче сякаш ме избягва, не ми пише, не иска да излизаме. Опитах се да говоря с него, но само се караме и той не приема нищо сериозно. Проблемът е, че започнах да се привързвам към него,не чак влюбване(на 15 съм) но все пак си мисля за него и ми става тъжно,че предпочита с приятелите си да е отколкото с мен. Имате ли предложения, защо може така да се държи? Дали вече не съм му интересна, и ме приема за даденост? Веднъж ми каза,че нещата много бързо му омръзват може би и аз съм му омръзнала вече? За един месец се скарахме 3 пъти и от 3 дни нищо не ми е писал, явно чака аз да му пиша първа, но на мен ми писна аз да се сещам първа. Но в същото време не ми се иска да късаме той е първото ми истинско гадже и направо не знам как да постъпя? Благодаря предварително за съветите ви!

Violenza
11-03-2013, 18:06
Веднъж ми каза,че нещата много бързо му омръзват може би и аз съм му омръзнала вече?
Най-вероятно е това и се държи така, за да го зарежеш ти.

Sh@d0w
11-03-2013, 18:06
Сърди ти се, че още не си му пуснала.

Tedll
11-03-2013, 18:13
Няма да му пусна на 15 и той го знае. Свестен е и не иска само секс от мен. Когато се скарахме жестоко и почти скусахме той ми се извини и каза че иска да се оправи всичко и не иска да свършва всичко толкова бързо, което доказва че още иска да сме заедно,но не го показва. Изпраща ми объркващи сигнали и не знам какво да правя...

an7raks
11-03-2013, 18:15
Вземаш се много на сериозно.

TheBeliever
11-03-2013, 18:16
Заедно сте от месец, а те избягва от няколко седмици?


Остави го да си придава номерата някъде другаде. На 15 си, може да ти е първото гадже, но няма да е последното.

vas4e3to0
11-03-2013, 18:21
Свестен е
Кое му е свястното? Че се държи като идиот, отбягва те и супер много си личи, че вече не иска да е с теб?
Разделете се. Или поне поговорете, накарай го да обясни държанието си. :)

Mary_Jane_69
11-03-2013, 18:23
има друга или иска да го скъсаш ти, за да не го прави той

BlackEyedPeas
11-03-2013, 18:26
Омръзнала си му.

Tedll
11-03-2013, 18:34
Абе хора много сте резки в заключенията, :-D в мен все още остава надеждата че всичко това е временно макар че започвам все повече и повече да се убеждавам,че наистина съм му омръзнала и то за толкова кратко време ;/ а иначе кви мили съобщения че за първи път изпитва нещо такова ;/ и то кво стана? Така ми се иска всичко да се оправи

Bukuuu
11-03-2013, 21:53
Не си губи времето с него, наистина няма никакъв смисъл.

leadyflame
11-03-2013, 22:18
Човек, който иска да задълбочи позанията си по теб, ще се инетересува и ще те търси, това за което ти сигнализираш като проблем, по-скоро ми говори за избягване от това, което ти ще направиш, когато ти писне, а имено да се разделите.

AnarchyBoy
11-04-2013, 04:29
Заедно сте от месец, а те избягва от няколко седмици?


Остави го да си придава номерата някъде другаде. На 15 си, може да ти е първото гадже, но няма да е последното.

И аз това се зачудих..

Иначе това, което колегите антракс и шадоу казаха.. 8-)

d.anny..
11-04-2013, 21:09
Мога да те посъветвам да не си губиш времето.

Tedll
11-05-2013, 07:12
Оказахте се прави, вчера говорих с него и той каза че чувствата са му изчезнали и затова ме е отбягвал. Само не разбрах защо не ми го каза в очите кот мъж ами чакаше аз да го търся и как за 1 седмица му изчезнаха чувствата като ми казваше ,че мисли,че ще издържим 1 година ;/ Както и да е скъсахме, само че сега се чувствам ужасно тъжна и празна, а не искам да изпадам в депресия.....

prince
11-05-2013, 08:11
Зарежи го, тоя глупак. Женкар "Омръзвали му момичетата" , чакай малко тоя да не е някакъв терминатор на момичетата, нещо като Екзодия... Заеби го тоя тъпанар, няма нищо мъжко в него.

Баща Ти
11-05-2013, 08:26
А тука половината момичета дават съвети да си напускате гаджетата, щото са боклуци, ама и те от толкова търсене на "перфектния" са останали девствени.

prince
11-05-2013, 08:58
А тука половината момичета дават съвети да си напускате гаджетата, щото са боклуци, ама и те от толкова търсене на "перфектния" са останали девствени.

Е като обясни момичето какво и е казал, за мен е пълен женкар. Само курвите харесват женкарите ? :)