PDA

View Full Version : Какво ми се случи.



NomNomNom
11-03-2013, 21:55
Тъй, мързеше ме да се логвам от друг акаунт.
И съвет не търся, просто се изповядвам. Ако има някой със сходна ситуация.


Истината е, че написах стена ъф текст. И я изтрих.

--- Случвало ли ви е да ви писне да правите секс? Случвало ли ви се е да няма какво да ви изкуши - човек, деяние, перверзия? Става дума само за хора, които водят полов живот.

Както от година-две нямам желание за връзки, в последните 5-6 месеца и за секс нямам желание. Просто ми писна от секс.
В последните месеци правя секс по 1-2 пъти за месец средно, че дори и тогава нямам чак голямо желание.

Мисля, че дойде моментът, в който всичките ми ангажименти ме пречупиха. Лошото е, че ако имам свободно време, го наблъсквам пак с някакви неща. Взех си болничен - занимавах се с един проект, точейки сополи, и ходих и в университета даже. Събота и неделя - дай, понеже от 9 до 13 съм свободна, да взема още една група, нищо, че от 13:30 до 17:30 имам други.

Единственото спасение е да се влюбя.
И мисля, че ако се влюбя, мога да дам на този човек цялото си внимание, че даже и деца бих му родила.
Ахаха, дори съм планирала по време на майчинството междувременно с какво да се занимавам, че четенето за тази работа е импосибру.

Дейба, ама не мога. Харесвам чат-пат някой много женен с деца. Или някоя друга ярка фигура в средата ми, като по някое време се усещам, че всъщност по-скоро бих спала с тях, от колко да имам взаимоотношения.

Иии, знам решението на проблема - от утре пак тръгвам на фитнес, повече секс няма да ми се доправи, но поне като намеря любовта на живота си, поне той ще ме хареса и на външен вид.

Ще използвам тотали безсмислената си тема да спомена, че няма как да очакваш някой да продължава да е с теб, ако не изглеждаш добре. Нищо не е оправдание - дори и годините.

Нее, честно, благодарна съм, че съм имала толкова разпасан сбъркан живот - нямаше да мога да оценя това да искаш да си с някого постоянно и до край - винаги ме е човъркало нещо - вече няма какво да ме човърка. Има голям шанс децата ми да не растат в семейство на разведени, йей.

leadyflame
11-03-2013, 22:38
Лошо е когато ти писне да правиш секс с "половинката', тъй че за сега всичко ти е наред.

Rabalka
11-03-2013, 22:40
Ама тва с гаджето ли ти е писнало или ваобще?

GiveMeLove
11-04-2013, 04:55
Ама тва с гаджето ли ти е писнало или ваобще?

Доколкото разбираме - въобще..

Аз да ти кажа и аз съм в сходната ситуация - последната ми връзка беше катастрофална, после имах няколко еднодневки и прочие.. Сега започвам да работя, имам да купувам доста скъпа техника, тъй като ще продължа да се занимавам с това, с което искам - музика... после за започват безбройни часове пред компютъра, карам и шофьорските и т.н...

Да ти кажа, тия седмици и аз не си мисля много за секс - не, че не ми се прави, но не е както преди... Остане ли време да помисля за него - тогава, иначе не.. Пък и предпочетох да се развия първо в живота до някаква степен, пък после ако е отредено да се влюбя, и то в правилния /което ще е мн. трудно/ - идеално..

Така, че не се коси, както казват хората.. :)

prince
11-04-2013, 07:24
Щом е изчезнала тръпката от секса, изчакай докато не намериш точния човек за теб, тогава ще се влюбиш и тръпката отново ще я имаш.

CoNviCt
11-04-2013, 07:25
Може да ставаш гей.

Cloud9
11-04-2013, 08:11
Аз също съм така но с разликата че рядко ми се е правило секс въобще.Е,имало е много разгонени периоди с хора за по една нощ,но това не се брой.Просто самата идея да отделям време на някого ей така за единия път ме изнервяше.Сега съм почти женена,ходя на работа и въртя домакинство.С мъжа ми се обичаме и определено има страст между нас,но любовта ни е на първо място.А и все се караме кой да е отгоре хаха.Моят съвет е наистина да си занимаваш ума с нещо друго.Фитнесът е добра идея.И любовта ще дойде с времето.Няма по-хубаво от това да си достатъчно зрял да обичаш и да се раздаваш и от отсрещната страна да получаваш абсолютно същото.Тогава терзанията за липса на желание за секс ще са маловажни.

Баща Ти
11-04-2013, 08:15
Много тъжно.

baby_baby
11-04-2013, 13:12
Щом е изчезнала тръпката от секса, изчакай докато не намериш точния човек за теб, тогава ще се влюбиш и тръпката отново ще я имаш.

Това

AliceSw
11-04-2013, 18:13
минавала съм такава фаза - не искам да чуя даже за секс, преди около 2 години, някъде към 21 съм била

забила бях на вълна работа и самоусъвършенстване, така де, другият пол ме беше обидил и не желаех да си говоря с мъж като цяло, така де, безполови ми бяха всички, за секс да не говорим...беше странно забавно - работа - четене - излизане с приятелки /пиене сама/ с тях в нас/ - сън и пак, беше ми безумно добре, запознавала съм се с хора, интересувала съм се от тях, но по абсолютно несексуален начин

беше лесно, беше просто, това и търсех, за половин година някъде ми се оправиха сетивата, бях 6+

и после пак имах нужда от нещо ново

GiveMeLove
11-04-2013, 18:52
минавала съм такава фаза - не искам да чуя даже за секс, преди около 2 години, някъде към 21 съм била

забила бях на вълна работа и самоусъвършенстване, така де, другият пол ме беше обидил и не желаех да си говоря с мъж като цяло, така де, безполови ми бяха всички, за секс да не говорим...беше странно забавно - работа - четене - излизане с приятелки /пиене сама/ с тях в нас/ - сън и пак, беше ми безумно добре, запознавала съм се с хора, интересувала съм се от тях, но по абсолютно несексуален начин

беше лесно, беше просто, това и търсех, за половин година някъде ми се оправиха сетивата, бях 6+

и после пак имах нужда от нещо ново

Като приказка го разказа обаче, евала :D .. :)

prince
11-05-2013, 07:52
Като приказка го разказа обаче, евала :D .. :)

Края беше доста добър :D