PDA

View Full Version : Харесвам приятел на...



facingthesun
11-04-2013, 07:43
Здравейте :)
През последната една година доста се сближих с едно момче от моя клас и въпреки че има малко остър характер, някак си успяхме да се разберем. Помагал ми е в много ситуации, винаги ми дава полезни съвети и като цяло е добър приятел, винаги е отсреща, когато имаш нужда. От друга страна обаче не сме в една компания и мноого рядко излизаме заедно. Един от най-добрите му приятели обаче много ми харесва и тъй като не сме в обща компания, почти не се засичам с него и не мога да направя нищо по въпроса, а много ми се иска. Всъщност само момчето от класа ми ни свързва и сега се чудя как да му намекна нещо , без да изглежда прекалено. Все пак е един от най-добрите му приятели и съм убедена, че ако спомена нещо, веднага ще му каже. Та, въпросът ми е как да му намекна, че приятелят му ми е симпатичен, без да му го казвам в прав текст, за да се усети, че трябва да започнем да излизаме заедно по-често :D По принцип съм по-срамежлива, а и скоро приключих дълга връзка, така че не съм настроение за някакви драми, така че искам нещата да се случат като на бъзик…

Баща Ти
11-04-2013, 08:13
Кажи, че искаш да си натопи кебапа в лютеницата ти.

paradosou
11-04-2013, 08:32
Интересно би се получило, ако съученикът ти си пада по теб :D.
Не опитвай да се свържеш чрез него с другото момче; вмъкни се уж небрежно в набелязаната компания и сама създай контакт. Срамът в началото ще е пречка, обаче постепенно влиянието му ще отслабне (което, разбира се, не значи че срамежливковците трябва да изчезнете от лицето на планетата 8-)).

kali.damyanova
11-04-2013, 18:55
опитай да отвориш тема за любовта и му го кажи заобиколно

facingthesun
11-05-2013, 09:19
Няма как, има приятелка от доста време :D Точно това е, че не знам как да се вмъкна в компанията им уж небрежно...

prince
11-05-2013, 09:21
Ако съучиникът ти те харесва, няма да ги видиш и двамата повече. :D

facingthesun
11-05-2013, 09:26
Интересно би се получило, ако съученикът ти си пада по теб :D.
Не опитвай да се свържеш чрез него с другото момче; вмъкни се уж небрежно в набелязаната компания и сама създай контакт. Срамът в началото ще е пречка, обаче постепенно влиянието му ще отслабне (което, разбира се, не значи че срамежливковците трябва да изчезнете от лицето на планетата 8-)).


Ако съучиникът ти те харесва, няма да ги видиш и двамата повече. :D

Със сигурност не ме харесва, мисля че го познавам достатъчно и щях да разбера ако имаше нещо такова... :D

prince
11-05-2013, 09:51
Със сигурност не ме харесва, мисля че го познавам достатъчно и щях да разбера ако имаше нещо такова... :D

Тогава му кажи , че неговия приятел ти е направил силно впечатление и искаш да разбереш нещо повече за него.

heartshapedbox
11-05-2013, 10:09
А съученкът ли си има приятелка, или неговият приятел?
Не разбрах нещо.

prince
11-05-2013, 10:10
А съученкът ли си има приятелка, или неговият приятел?
Не разбрах нещо.

И аз това не го разбрах. :D

paradosou
11-05-2013, 10:16
не знам как да се вмъкна в компанията им уж небрежно...
Следващия път като се срещнеш с тях предложи да се помотаете след училище, проучи им вкусовете за филми пр., дай 1-2 интересни подробности за себе си (че учиш японски или че си била в Египет, нещо такова), може под някакъв предлог да им поискаш мнението по рандъм тема...
Само не си втълпявай, че е трудно и няма да се получи. Сближаванията обикновено са неусетни :).

facingthesun
11-05-2013, 18:21
Съученикът ми има приятелка :D

facingthesun
11-05-2013, 18:22
А съученкът ли си има приятелка, или неговият приятел?
Не разбрах нещо.

Съученикът ми има приятелка... :D

prince
11-06-2013, 09:16
Съученикът ми има приятелка... :D

Ясно, тогава к'во чакаш ?