PDA

View Full Version : Грим



DirtyDirty
11-04-2013, 13:12
Момичета някоя от вас знае ли точно какви продукти ми трябват за такъв грим http://data2.whicdn.com/images/80051750/large.jpg
Съжалявам за тъпия въпрос, но по принцип не си слагам никакъв грим и искам да направя малко промяна в себе си, а този тип гримове много харесвам.Тъй като не разбирам много от гримове ако може да ми кажете точно какви продукти трябва да си купя, за да се гримирам така? :)

MaLkaTa_LaDy
11-04-2013, 13:57
1. Поставя неутрален цвят сенки върху клепачите - базов.
2. Във външния ъгъл на очите сляга по-тъмен цвят
3. С много тънка четка слага черни сенки под вид на очна линия.
4. С малко по-дебела четка слага тъмнокафеви сенки на долния клепач близо до ръбчето да очите като малко ги опушва да станат по-размазани.
5. С тънка четка отново слага черни сенки на доблия клепач без да ги разнася този път.
6. Във вътрешния ъгъл на очите слага по-светли сенки от цвета, избран за база.
7. Слага черна спирала.

И така трябва ти една палитра за опушен грим - светъл цвят, базов, тъмен и черен, и черна спирала.
Четката за грим, без която не можеш да минеш е тази, която тя използва първа на третия ред. С нея можеш да сложиш и сенките под вид на очна линия. Другото можеш да го направиш и с апликатора към палитрата, не е нищо особено.

Hayashi
11-04-2013, 14:05
+ на снимката има и изкуствени мигли.
С апликатор такова точно преливане много трудно ще направи, особено ако е начинаеща.

DirtyDirty
11-04-2013, 14:29
Благодаряя :)

MaLkaTa_LaDy
11-04-2013, 15:20
Цветовете са достатъчно близки, че дори и да не ги прелее много добре, няма да си личи според мен.

anonymous708973
11-04-2013, 20:18
С две думи отиваш в ДМ и търсиш описаната палитра :)