PDA

View Full Version : Мобилен интернет?



Слънцеее
11-04-2013, 14:45
Здравейте. Тъй като сега ще си купувам телефон и искам да имам неограничен интернет, въпроса ми е на кой оператор интернета е най-добър и ако може да ми кажете горе-долу какви цени плащате на месец? Благодаря предварително.

MaGuSs
11-04-2013, 20:40
Здравейте. Тъй като сега ще си купувам телефон и искам да имам неограничен интернет, въпроса ми е на кой оператор интернета е най-добър и ако може да ми кажете горе-долу какви цени плащате на месец? Благодаря предварително.

Ще ти кажа цена. Минимум 10лв. - максимум колкото ти душа им даде пък и интернета ти е на максимална скорост до достигане на определени мегабайтове, след това пада под 120kbps... Т.е. започва да ти зареждат бавно сайтовете, фейса и кот се сетиш... При пакети до 15 лв тези мегабайтове са от рода на 150 макс 500. Вече цени от 20-30лв./мес се качват до 1GB на максимална скорост, а от 30лв. на горе стигат до 2.5GB-3GB на максимална скорост.
Според мен най-добрия интернет е на оператора с най-добро покритие... Аз не виждам голям избор освен 3G... Да бяхме в САЩ - да питаш ама не сме...

OoVasKoO
11-04-2013, 20:55
99,41% покритие -VIVACOM
Traffic Unlimited за 10 лева и получаваш по 128 kbit/s след като изчерпиш мегабайтовете, което е горе-долу добре.

dimitar_ak
11-05-2013, 06:25
Ползването на трафика е според зависи. Вече има ужасно много свободни WiFi точки. Аз имам 1000мб в абонамента си, но не успявам да изхарча повече от 300 именно заради голямото ползване на WiFi мрежи.

Lucho
11-05-2013, 20:57
БТК /Виваком/ засега имат най-добрия интернет по разбираеми причини.

HristoGavrilov
11-20-2013, 12:23
България е много зле относно мобилен интернет. В Англия плащам 18 лири за 5000 безплатни минути към всички оператори + домашни телефони. 5000 безплатни минути към моя оператор. Неограничен брой безплатни СМС-и, неограничен интернет трафик + неограничена скорост. Даже и вкъщи не ползвам отделен интернет, ами този от телефона. Просто го връзвам към компа. Едно филмче 720p се дърпа за около 10тина-15 минутки. В Доминикана бях на подобен план. България е просто много зле. Когато съм в България не се разправям с оператори. Просто ползвам Скайп кредит. Изгодно е. :)

OoVasKoO
11-20-2013, 16:32
неограничен интернет трафик + неограничена скорост.
Верно, омг. :lol:
Мерил ли си скоростта. Влез тук и напиши какви скорости изкарваш. (http://www.speedtest.net)

HristoGavrilov
11-20-2013, 17:12
Верно, омг. :lol:
Мерил ли си скоростта. Влез тук и напиши какви скорости изкарваш. (http://www.speedtest.net)

В момента шибана, щото S3-то умря и съм с някъв умрял Ace. Даже и покритието му не е като хората. А иначе със S3-to на SpeedTest изкарвам 700kB/s - 1mB/s. Както казах, 700мб филм се дърпа за десетина минутки. Скоростите не могат да се сравнят с България. България, последно като гледах в посочения от теб сайт, беше на 4то място по скорост. Сега не знам на какво е. Добре са ни скоростите, но много кофти ни режат откъм лимита на трафик в България.

OoVasKoO
11-20-2013, 17:20
слава богу, още се задържаме в топ 10