PDA

View Full Version : Потъмняване на пениса



philipsabg
11-04-2013, 15:34
Здравейте от известно време имам проблем с пениса.Всичко беше нормално преди да почна да пия Вибромицин антибиотик за акнето.Впоследствие разбрах че има страничен ефект като пигментация на кожата.Появи се пигментация на кожата на пениса и на главичката излезна някакво петно.Ходих на дерматолог тя ми каза че това ще се оправи с времето.Не знам дали ще се оправи после разбрах че има крем за избелване на интимните части:
http://sexsale.bg/krem-za-pochistvane-i-izbelvane-na-genitaliite-joy-drops-100-ml

Това е линка моля някой да даде идея какво да правя че вече не знам дерматолога вика всичко му е наред пък мен ме е срам с това петно.Просто ако има решение кажете го:

mancho
11-04-2013, 16:35
абе ти наред ли си бе как може да си снимаш чепа и да го качваш във сайт пълен със непълнолетни и малолетни щом си ходил на дерматолог и ти е казал че нямаш проблем кво още искаш някое 13 годишно момиченце да ти гледа хуя и да ти дава съвети ли нещастник

philipsabg
11-04-2013, 16:53
Махнах снимките

mcfe
11-04-2013, 19:24
абе ти наред ли си бе как може да си снимаш чепа и да го качваш във сайт пълен със непълнолетни и малолетни щом си ходил на дерматолог и ти е казал че нямаш проблем кво още искаш някое 13 годишно момиченце да ти гледа хуя и да ти дава съвети ли нещастник

Щом толкова си настоятелен за снимките, какво ще кажеш за важната тема, където пише следното:

Ако имате фимозен пишок и отивате на операция - настоятелно ви препоръчвам да снимате пишока си ПРЕДИ операцията с камера gsm, фотоапарат или каквото и да е във фаза на покой и фаза на на ерекция поне в две плоскости - отгоре и отдолу, а след операцията да правите снимки от същия ракурс поне през седмица. Така един ден когато/ако се наложи децата ви да преминaват същата процедура за корекция - няма да изпитват този ужас, през който вие минавате.
?

NissaN
11-05-2013, 10:36
И той не знае какво ще каже.