PDA

View Full Version : Разкрасяване за момче



noname1948
11-04-2013, 16:26
Понеже за момичетата има грим който ги прави да изглеждат по добре и по красиви има ли нещо като грим но да не е грим и за момчетата ?

Anastasiq5910
11-04-2013, 16:31
защо ти е да се разкрасяваш та ти си момче представи си се с грим УЖАС

noname1948
11-04-2013, 16:33
Аз не говоря за грим а за нещо друго подобно защото си мисля че има

Bukuuu
11-04-2013, 17:06
Коя част от себе си искаш да "разкрасиш"?

MaLkaTa_LaDy
11-04-2013, 17:44
Няма такива подобни неща. Има неща като кремове за лице, които примерно може да ти поддържат кожата в добро състояние и да изглежда по-добре, друго не се сещам. Разкрасяването за мен се изчерпва до слагане на гел на косата и стига толкова.

vampire_girl_
11-04-2013, 17:52
Поддържай си кожата в добро състояние,гледай устните ти да не са като шкурка през зимата,обличай се добре,един хубав и подходящ за теб парфюм...

Едит: Ти,сериозно ли държиш да бъдеш гей?!Вежди,сега грим...утре?

noname1948
11-04-2013, 18:28
Ми аз съм 'гей' ти не знаеше ли. ОМГ сериозно ли аз просто питам от любопитство не може ли...?

vampire_girl_
11-04-2013, 18:53
То, да си гей няма лошо,ама само не ставай педераст,че както си тръгнал...Все пак смятам,че едва ли си Квазимодо и посочените в горния пост неща са достатъчни
+ хигиена и някаква прическа /без фибички/

caisytoo
11-05-2013, 08:05
Лошото на нас момичетата е, че не можем да си представим как едно момче може да се разкрасява. Веднага си представяме грим. Виж, няма грим за момчета, но можеш да изглеждаш по добре по различни начини. Например: повечето момчета имат груби ръце и напукани устни и на нас момичетата това не ни харесва. Вкъщи тайничко, без твоите приятели да разберат може да си слагаш балсам за устни (безцветен) и крем за ръце. Много е важно (поне за мен) ръцете винаги да си чисти с добре подрязани нокти и без мръсотия под тях - и това може да направиш. Можеш да си оскубеш веждите само по средата и по клепача - не ги изтънявай, а ги почисти. Почиствай си лицето редовно за да не ти се появяват пъпки, аз моя приятел го почиствам първо с ексфолиант, после му правя ексфолираща маска, после му слагам салицилов спирт и след това му слагам овлажняващ крем. Понякога даже му оформям и ноктите с пиличка, защото има навика да си ги чопли. Грижи се винаги да имаш свеж дъх, да си миеш редовно зъбите. Спортувай. Бръсни си лицето редовно (ако си над 15 и вече имаш брада и мустаци), защото никое момиче не обича момчето й да боцка. Използвай хубави парфюми. Надявам се да съм помогнала по някакъв начин !

MaLkaTa_LaDy
11-05-2013, 08:37
За съжаление ще се наложи да възража на някои неща от горния пост.

Обожавам момчета/мъже с брада, особено ако е гъста. Невероятно е! Също и усещането за мъжки груби и силни ръце е страхотно.

BlackEyedPeas
11-05-2013, 19:01
Ha! GAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAY!!!!!!