PDA

View Full Version : Не мога.



goGu
11-04-2013, 20:13
Искам да попитам,възможно ли е когато си имал дълга връзка,имали сте доста силни чувства ,но в един момент се отдръпвате един от друг.Нищо не е така както е било,но не става по-добро,става по зле,всеки изминал ден,сте все по далеч един от друг и в даден момент вече ви е безразлично дали сте заедно или не и се разделяте.Имали сте страхотната връзка,но нищо не е вечно и се разделяте.Но след това повече от година да не изпитвате нищо към нито 1 момиче,просто ви е безразлично.Да спиш с други жени,но да не чувстваш нещо.И ако на някого му се е случвало,наистина ще съм много благодарен да ми каже как да се "оправя",защото не се харесвам такъв,старая се да се променя,преди 2 часа бях на среща със страхотно момиче,красива ,умна ,но просто нямам никакво желание ,абсолютно никакво,все едно ми е коя е и каква е.. Имам чувството,че съм някакъв празен тип.Няма една жена ,която да ми е интересна,излизам с различни жени,за да не би да е нещо в избора ми,но не .. просто не чувствам нищо.

prince
11-05-2013, 09:05
Пробвай се да оправиш нещата с бившата. Няма как чувствата да изчезнат за един миг, приятелю. Или са изчезнали лека по лека и не сте се усетили. Не може да имаш силни чувства и утре да ги няма. Това не са пари, днес имаш 1000 лева, отиваш да пиеш и утре ги няма. :) Помисли просто, кое е по-добре за теб да се върнеш назад или да продължиш напред.

heartshapedbox
11-05-2013, 09:17
И според мен трябва да опиташ отново с нея, щом повече от година не можеш да я забравиш.

goGu
11-05-2013, 14:02
Аз съм я забравил , аз бях този който поиска да се разделим,не изпитвам нищо към нея ,но просто не изпитвам нищо към никоя.

vas4e3to0
11-05-2013, 14:22
Просто трябва да срещнеш тази, която ще преобърне целия ти свят и ще те кара да се чувстваш така, както преди. За всичко има време. :)

Enchanting
11-05-2013, 14:23
По- добре остани за малко сам със себе си.
Дай си почивка. Няма смисъл да губиш времето на дадено момиче, както и твоето.

AnarchyBoy
11-05-2013, 14:28
Според мен пък, има натрупан много яд и негативизъм у него.. по-добре да си го избие, обикновено рандъм секс с рандъм чикс върши работа..
Но и време за себе си би помогнало.. ;)

heartshapedbox
11-05-2013, 14:45
Според мен пък, има натрупан много яд и негативизъм у него.. по-добре да си го избие, обикновено рандъм секс с рандъм чикс върши работа..


Мен би ме объркало допълнително, при положение, че продължавам да не изпитвам нищо.
Ама аз съм жена де, по-различно е, предполагам.
Щом не искаш да се събиваш с бившата, времето му е майката.

vagarious
11-05-2013, 15:40
Според мен пък, има натрупан много яд и негативизъм у него.. по-добре да си го избие, обикновено рандъм секс с рандъм чикс върши работа...

Да и според мен.Може пък нещо на подсъзнателно ниво да те смущава, може да има нещо неясно, неуточнено .. просто нещата да не са изчерпани съвсем, не знам.
Ако не е нещо от това .. наистина по-добре си дай почивка, сам със себе си е най-трудно, но в доста случай се оказва най-правилният ни избор. ;)

goGu
11-05-2013, 15:45
Мина много време от както се разделих с нея ,бях сам доста дълго време мислех го ,правех секс с различни момичета и т.н ,всичко това го опитах и нищо ! Просто съм безразличен,дори се опитах да се събера с нея,защото мислех ,че може и това да е причината ,но не е ,не изпитвам нищо към нея ,, всичко ми е безразлично,има някакви момичета карат ме да се чувствам окей за известно време няколко дни или седмици и после пак нищо.. все едно съм празен отвътре ..

vagarious
11-05-2013, 15:51
това е твоето време да си сам, заедно със всичко останало, но не и момичета. Явно.

prince
11-05-2013, 18:01
Мина много време от както се разделих с нея ,бях сам доста дълго време мислех го ,правех секс с различни момичета и т.н ,всичко това го опитах и нищо ! Просто съм безразличен,дори се опитах да се събера с нея,защото мислех ,че може и това да е причината ,но не е ,не изпитвам нищо към нея ,, всичко ми е безразлично,има някакви момичета карат ме да се чувствам окей за известно време няколко дни или седмици и после пак нищо.. все едно съм празен отвътре ..

Какво значи мина много време ? Аз ходих с момиче година и три месеца, разделихме се, след това искаше да се събере с мен отрязах я и след година съжалявах. Та какво значи за теб много време, приятелю?

goGu
11-05-2013, 18:42
Ама аз не я искам нея ,мина година и нещо откакто се разделихме това имам предвид,че мина време.Не ме е наранила или нещо такова,не съжалявам,че сме се разделили,обичахме се ,но не беше достатъчно и това е.Просто проблема е в мен ,че не чувствам нищо,излизах с едно момиче около 2-3 месеца,страхотна жена,красива ,умна,разсмиваше ме ,но не изпитвах нищо повече и просто не исках да я залъгвам.Пробвах с доста момичета,но нищо ..

xoxi
11-05-2013, 19:12
Време.
Само времето ще помогне.
Ще си дойде момент, в който някое съвсем случайно момиче ще ти завърти главата така, че няма да знаеш на кой свят се намираш. Но да насилваш нещата не е начинът това да стане.

headstrong26
11-05-2013, 19:41
И аз така мисля..

prince
11-06-2013, 09:17
Тогава изчакай да се влюбиш пак изчакай тръпката. Това не значи, че не можеш да си жулиш други. Всеки си има нужди.

vagarious
11-06-2013, 16:44
^Бахти колко е грозно да се изразявате по този начин .. "да си жулиш"!??!?! Ние жените какво сме, че да ни "жулите" и куп други епитети, които съм чувала, вместо краткото, точното и ясното .. СЕКС !? ...