PDA

View Full Version : как да го впечатля



Daniie
11-04-2013, 20:57
здравейте
първо да подчертая че не желая коментари от рода мн си тъпа това онова ако ще се гаврите не пишете :)
Запознах се с едно момче от София през април месец точно на 23април вечерта бяхме на едно общо събрание и го забелязах че е с много очарователна усмивка.. всъщност той беше нещо като фотограф там и след събранието отидох да му поискам имаила нещо заради снимките за да ми ги изпрати и той ми поиска фб то ии след това същата вечер ме добави на следващия ден си писахме около 2 часа .. после си говорихме по скайп около 3 часа.. и после така всеки ден около 1 седмица и после цяло лято сме си писали 3 4 пъти бях се отказала от него но ония ден ми звънна просто така да ме чуе ,.. ония ден ми писа.. днеска ми писа пишем си но много малко и от период на период не искам да е така искам постоянно да си говорим и да сме нещо повече от приятели тъй като не мога да го виждам понеже съм от Пловдив искам да го впечетля с нещо за да се видиим.. иначе знам че се зарибява с много момичета.. ии доста добре умее да казва мили думи и съм сиг. че много други момичета го харесват.. той даже ми е пращал хронология с тях и заради това съм си мислила че няма шанс с мен .. ама ддз искамм да се случи нещо да се видиииииииииииим амаа .. простоо как да го впечетля само с думи .. ?
Благодаря предварително за съветите :)

prince
11-05-2013, 09:01
Бъди себе си, не ти трябва да се мъчиш да го впечатляваш. Просто по по-културен начин го попитай дали иска да излезнете да се видите.

vas4e3to0
11-05-2013, 11:35
И защо, по дяволите, ти е пращал хронологии с други момиченца как ги „зарибява“? Това е толкова детинско и жалко.
Иначе съм съгласна с горното мнение. Просто го попитай дали иска да се видите. :)

Niakoitam
11-05-2013, 13:14
Само с думи е сложничко. Понякога когато сте по близо ефекта е по-голям :)

psychopath
11-05-2013, 22:45
Не се опитвай (да го впечатлиш)! Дръж се адекватно, неадекватно, нормално, ненормално... естествено. :)

prince
11-06-2013, 09:22
Не се опитвай (да го впечатлиш)! Дръж се адекватно, неадекватно, нормално, ненормално... естествено. :)

Точно за това говорим. Ако те хареса поне ще знаеш, че наистина те е харесал такаква каквато си.

Stan4o123
11-06-2013, 12:37
Акцентирай върху общото помежду ви,насили се малко да намериш някакви допирни точки,това винаги е най-силното и важно за един мъж - това,че противоположностите се привличат са пълни простотии.

anpencheva
11-06-2013, 14:51
Дръж се нормално .. пиши му ти от време на време, за да разбере, че имаш някакви чувства към него :)

Daniie
11-06-2013, 17:30
Благодаря ви за съветите :) Гледам максимално естествено да се държа и винаги ми е супер забавно с него както мисля, че и на него понеже като си говорим по скайп нещо не спираме да се смеем смисъл не ни е никак скучно. Еми казвала сам да се видим и той по принцип ми е казвал няколко пъти че ще дойде в Пловдив ама не ми се вярва а искам да повярвам в това иначе последният път когато ми звънна беше от непознат номер т.е. от другата му карта и така в началото дигам ало да .. и после катоо разбрах че е той се зарадвах и вика е така както ти звъня неочаквано ще дойда един ден да те видя пак така неочаквано тогава ще се радваш повече и на другия ден ми пише много се зарадва нали че ти звъннах и аз аа не много ама се зарадвах де..ии вика знаех си според мен е усетил че го харесвам А относно хронологиите с други момичета и според мен е много детинско и веднъж ми е казвал че той с всички се държи много добре цитирам: Аз се държа добре с тях а те си мислят че ги харесвам. И ми е казвал че много кофти му е ставало като чуе че някоя изпитва нещо към него а той само приятелски ,.. затова немога да реша с мен как се държии .. приятелски или нещо повече..
Аз имамм толкова много момчета приятели повече са от момичетата дори .. и с никой от тях не съм така ... ама ако ми каже и на мен че само приятелски саму били чувствата незнам как ще се почувствам

baby_baby
11-06-2013, 22:17
Предложи му да излезете

102
11-06-2013, 22:20
здравейте първо да подчертая че не желая коментари от рода мн си тъпа това онова

ЕЕееееЕЕеееееЕеееее.. Е !

Daniie
11-07-2013, 18:25
Предложи му да излезете



Ми вечното оправдание че сме далече.. той в София аз в Пловдив

toad
11-07-2013, 19:09
Покажи котето и ще е впечетлен , освен ако не е от онези най-косматите , пухестите . Сега са модерни по-безкосместите .

Daniie
11-07-2013, 19:47
Покажи котето и ще е впечетлен , освен ако не е от онези най-косматите , пухестите . Сега са модерни по-безкосместите .

да определено ще е от пухестите аахаххахах забавен си :D

toad
11-07-2013, 20:06
Е как бих могъл да знам ? Не съм ти виждал котето .

Daniie
11-07-2013, 23:07
няма и да видиш :D не се притеснявай не е от пухеститее хахахахах :Д

toad
11-08-2013, 06:16
Сигурна ли си , че не е от пухестите породи ? Искам да се уверя . Тъй като си от Пловдив можеш да го пратиш по Еконт , без наложен платеж .

Daniie
11-09-2013, 13:36
хахах даммм много ее логично :)