PDA

View Full Version : Пуших коз



Ader1
11-05-2013, 15:32
Здравейте от 2 месеца някъде пуша редовно коз, днес излязах и оставих чата си и компютъра пуснат (фейсбук) и докато съм бил на вън майка ми е прегледала хронологията (писах си със най-добрия ми приятел да ходим да пушим и да вземе една цигара за затапка) и като се прибрах тя ми каза вземи се спри не ми харесва този път по който си тръгнал и че утре ще си поговорим аз си пуша и не ме интересува това за мен не е наркотик не съм зависим просто ме успокоява моля ви кажете ми как да постъпя и какво да направя приемам всякаквси съвети

Vanchhh
11-05-2013, 15:38
Намери начин с друго да се успокояваш..
Единствен съвет, който мога да ти дам - НЕ пуши!
Това, че пушиш, не те прави модерен.

heartshapedbox
11-05-2013, 16:14
На колко си, ако не е тайна?
Говори с майка си.

hitri
11-05-2013, 19:40
Намери начин с друго да се успокояваш..
Единствен съвет, който мога да ти дам - НЕ пуши!
Това, че пушиш, не те прави модерен.

Бате ти тъп ли си бе, човека си е казал че пуши защото го успокоява и така... тоя ви вика че се правел не модерен.

Vanchhh
11-05-2013, 19:49
Бате ти тъп ли си бе, човека си е казал че пуши защото го успокоява и така... тоя ви вика че се правел не модерен.

БаТЕ да съм те питал кво мислиш БАТЕ?

hitri
11-05-2013, 20:01
БаТЕ да съм те питал кво мислиш БАТЕ?

Не ми пука че не си ме питал, всеки може да казва каквото мисли ;)

Illusion772
11-05-2013, 20:03
Здравейте от 2 месеца някъде пуша редовно коз, днес излязах и оставих чата си и компютъра пуснат (фейсбук) и докато съм бил на вън майка ми е прегледала хронологията (писах си със най-добрия ми приятел да ходим да пушим и да вземе една цигара за затапка) и като се прибрах тя ми каза вземи се спри не ми харесва този път по който си тръгнал и че утре ще си поговорим аз си пуша и не ме интересува това за мен не е наркотик не съм зависим просто ме успокоява моля ви кажете ми как да постъпя и какво да направя приемам всякаквси съвети

Като искаш нещо да те успокоява , купи си едно наргиле - може да ти излезе по-скъпо в началото , но поне няма да се тровиш с трева, козове и цигари без филтър.

CoNviCt
11-05-2013, 20:20
Разбира се, че не е наркотик. Той дори е важен за развитието. Като храната. Но в него няма ГМО и е много по-полезен. Отпушва синусите, успокоява, лекува ишиас и нощно напикаване.

ninesLeepy
11-05-2013, 20:21
Щом нищо не е станало веднага значи няма и да стане .. И все пак опитай се да не и се показваш напушен известно време .. Да не се тормози жената :)

psychopath
11-05-2013, 21:11
Кажи, че няма да пушиш повече и си пуши. :D

Ader1
11-06-2013, 01:16
На колко си, ако не е тайна?
Говори с майка си.

На 16 съм

girlwithblueeyes
11-06-2013, 06:56
Намери си други начини за успокояване . Ама все пак си е твоя работа .

Reenata
11-06-2013, 08:30
"не съм зависим, просто ме успокоява" Е ОК, КАКТО КАЖЕШ ... разкарай тоя боклук и си пуши само цигари

Otvraten
11-06-2013, 09:59
Разбира се, че не е наркотик. Той дори е важен за развитието. Като храната. Но в него няма ГМО и е много по-полезен. Отпушва синусите, успокоява, лекува ишиас и нощно напикаване.

Е к'во спря ли да се напикаваш нощем?Така,кат' седнете и почнете да обяснявате,колко е полезна тревата,понеже лекува рак,който дори нямате,направо нямам думи.

Автора : Не бе бате,успокоявай се и с коз,ама си намери и други занимания.