PDA

View Full Version : Упражнения за стягане



-naTii
11-05-2013, 16:57
Планирам да започна да правя упражнения за да се стегна, защото съм много отпусната ОСОБЕНО в коремната област. Вече много джинси, анцузи и тем подобни не ми стават заради този пуст корем :/ Казвайте упражнения, които са ефективни и са били изпробвани от вас или от ваши приятели (ако вие сте имали подобен ''проблем'') .. Кажете колко пъти в седмицата сте ги правили (или на ден - примерно сутринта и вечерта през един/два дни, или всеки ден..) . Ако ми кажете няколко упражнения ще съм ви много благодарна, защото преди не съм тренирала, а трябва да започна, понеже имам нужда, както се разбира от първото изречение.. :)

heartshapedbox
11-05-2013, 17:25
Програмата T25 при мен действаше много добре, ако ти идва трудна като за начало, погледни 30 day shred.
И двете си имат режим как и кога се правят.

BonnieandClyde666
11-05-2013, 17:27
1 милион теми и една и съща простотия! :)

IcyHeart
11-05-2013, 17:43
По принцип всякакво упражнение е по-добре от никакво. Трябва ти кардио + упражнения за стягане. Има си и точни тренировъчни програми. Ако имаш възможност ходи на фитнес, където ще могат да ти изготвят режим. Храната също е важна.
Упражненията прави, когато ти е удобно.Чувала съм, че е хубаво да се правят сутрин на гладно, но на мен примерно не ми понася.
Разгледай форума, потърси в интернет има страшно много информация.

-naTii
11-05-2013, 18:31
мисля да почна 30 days shred ;p