PDA

View Full Version : Помощ !! ;(



boruu.dyulgerowwa
11-05-2013, 18:22
Хора знам че това е доста тъпо но съм отчаяна :( От доста време харесвам едно момче, което е супер мило и забавно...излизахме 2 пъти и беше яко...утре пак ше излизаме и той ми каза че утре той е изцяло мой :3 гушка ме гъделичка ме, гледа ме постоянно...но понеже той е на 19 а аз съм на 15 ме е страх да не се ебава с мен, въпреки че той не е такъв не би се шегувал със момиче като мен...Той не е някав който търси само секс ами иска сериозна връзка...Той ме е чувал как казвам че го ревнувам...никаква реакция на външен вид... Бах написала един статус във ФБ ''Моето щастие се крие в неговата усмивка'' а аз съм му казвала че има много красива усмивка и той беше коментирал ''За моята усмивка ли става въпрос?'' аз разбира се ми отговорих Не и когато се видяхме той каза "Еее Жалко помислих си че ме сваляш по фб '' Ох изпитвам много силни чувства към него от много време и не знам какво да правя утре моля хора помагайте какво да правя утре? и как изобщо да постъпя? :( :3 мерси предварително :3 :*

heartshapedbox
11-05-2013, 18:40
Харесва си те сигурно.

boruu.dyulgerowwa
11-05-2013, 18:43
Охх мерси дано да си прав/а :3

vas4e3to0
11-05-2013, 18:51
Нямаше да ти пише, да иска да излизате и пр., ако не те харесваше. Щом е на 19, значи не е някое хлапенце, по-зрял е и не би се подигравал с теб. :)

boruu.dyulgerowwa
11-05-2013, 18:54
супер мерси :3

Bukuuu
11-05-2013, 21:26
Нямаше да ти пише, да иска да излизате и пр., ако не те харесваше. Щом е на 19, значи не е някое хлапенце, по-зрял е и не би се подигравал с теб. :)
Не съм съгласна с това, че щом е на 19, значи не би се подиграл с нея. Всякакви ги има, но се надявам авторката да е попаднала на точно момче. :)

prince
11-06-2013, 09:21
Излезте и поговори с него. :) Няма смисъл да питаш хората в форума какво да правиш. Вътрешно в теб знаеш какво да направиш, но нямаш смелост. Просто поговори с това момче открито.