PDA

View Full Version : Писна ми .................



headstrong26
11-05-2013, 19:34
Скарах се с приятел понеже аз започнах да имам по-силни чуства към него а си дадох сметка че той има вземане даване с друго момиче.Проблема не беше това че това момиче го има а че ме накара напразно да си правя илюзии.Според него не ми казал нищо за да не страдам.Смешното в цялата работа е само преди 2 месеца ми говореше колко много ме обичал и как иска да е с мен а сега изведнъж се влюби с това момиче и дава душата си за нея.Ми опитах се да приема нещата и да си запазим приятелството ама не става.Откачам като почне да ми разправя колко я обича,как иска да е с нея,как му липсвала....А знае много добре че на мен от цялата случка с него все още ми е гадно и пак го прави!!! Опитвам да се държа като добра приятелка и да не беснея но...не мога.Винаги той ме търси,говорим с часове...Не искал да ме загуби като приятел,била съм му скъпа..Да бе,и за това използва всеки момент за да ми напомни как не спира да мисли за нея.
С него не можеше да се получи нищо сериозно заради голямо разстояние..И тук ивда най-забавната част...И тя живее на майната си! Но понеже са се виждали (и ние сме се виждали с него) 3-4 пъти и знам ли ги какво са правили тоя е хлътнал като глупак.Имам чуството че ме държи не защото съм му важен човек а докато оная не му се появи на линия.Така ми иде да и пратя хронологията ми с него.......няма да се зарадва,определено.Той я обичал, пак тя хем харесвала някой хем нямала гадже и за нея любовта от разстояние била загуба на време...То е едно харесване и тагване на снимчици и глупости...Идва ми в повече това негово поведение на мишка.Поне да спре да ме търси но няма как да стане,изглежда с мен си храни тъпото его и няма да се спре...

vas4e3to0
11-05-2013, 19:52
А имаш ли някакъв въпрос към нас или?

ARTPOP
11-05-2013, 19:57
Кара те да ревнуваш! 100% съм сигурен. Аз така редовно правя с едно момиче. Не се гордея от себе си, но просто понякога ми е интересно да `и следя реакциите. А и щом се тагват по фб значи нещата не са истински. Може би трябва да започнеш да го игнорираш и да чакаш той да се сети за теб или просто да му биеш шута и да му кажеш, че докато не я разкара тая кифла няма да говорите. Така ще видиш коя ще предпочете. Ако предпочете теб ще живеете заедно години наред, ако избере нея ще трябва да се примириш и да продължиш напред колкото можеш по - бързо. :Д

TheBeliever
11-05-2013, 20:07
Ами добре - писнало ти е. И сега какво?

headstrong26
11-05-2013, 20:08
Ми не знам дали не са истински...Той ми каза че решил да опита с нея след като сме били наясно че няма как да сме заедно..Преди няколко дена го попитах дали нещата щяха да бъдат различни ако аз бях там а той ми каза че ако аз съм била там щял да избере мен но така са се стекли нещата че...Пак и не вярвам да е лъжа че е влюбен..Не може да ми казва че плаче за нея и да е лъжа,трябва да е супер долен. Там е проблема,че ТОЙ МИ ПИШЕ ВИНАГИ! .А аз съм глупава и все ще се правя на перде и накрая му отговарям

psychopath
11-05-2013, 22:37
Писна ми... да ви чета простотиите за фейсбук-връзчици и филми. : )

ForsakenFreak
11-05-2013, 23:45
Вие не разбирате ли от разговори?

~LadyCrawley~
11-06-2013, 06:43
За колко голямо разстояние говорим и на колко сте години? Иначе-този яко те мотае и докато не си изясните тримата в един чат какво става, ще бъдеш използвана като в момента.

prince
11-06-2013, 09:27
Скарах се с приятел понеже аз започнах да имам по-силни чуства към него а си дадох сметка че той има вземане даване с друго момиче.Проблема не беше това че това момиче го има а че ме накара напразно да си правя илюзии.

Ако това е вярно, нямаше смисъл да пишеш долунаписаното. Просто го заеби и продължавай напред.

HollyGolightly
11-06-2013, 18:02
След като не ти е приятно да ти говори за чувствата си към нея и след като той е толкова прост и не може сам да се сети, че действията му са напълно нетактични, спри да му отговаряш.

Little Monster
11-06-2013, 20:16
А имаш ли някакъв въпрос към нас или?

И аз това се зачудих....

f0rteam
11-07-2013, 06:19
Вие за разговори да сте чували?

sunshine :**
11-07-2013, 13:50
просто спри да се виждаш с него.

mm28
11-07-2013, 14:07
...изглежда с мен си храни тъпото его и няма да се спре...Осъзнала си го, но продължаваш да му позволяваш това...прекрати си сама агонията.

naceluvana
11-07-2013, 16:07
Емии продължавай напред :)

AnzaRe
11-08-2013, 14:12
Писна ми... да ви чета простотиите за фейсбук-връзчици и филми. : )

+

baby_baby
11-09-2013, 18:59
Писна ми... да ви чета простотиите за фейсбук-връзчици и филми. : )

++++

Баща Ти
11-09-2013, 19:01
Сега ли да се разплача?

headstrong26
11-10-2013, 07:28
Благодаря на всички които отговорихте като хора.А тези на които тооолкова ви е писнало,струва ви се глупаво или там както искате го наречете никой не ви кара нито да четете на сила нито да отговаряте,така че спрете да се правите на интересни и на много големи ...Не ми е било детската мечта да попадна в такава ситуация така че се спрете с глупостите.

C0oKieS
11-10-2013, 07:47
какъв е въпросът