PDA

View Full Version : Болки при уриниране



emovt
11-05-2013, 21:58
Здравейте,аз съм момче на 18 години и имам проблем ! Проблема е,че от 1 месец вече при уриниране усещам нещо между парене и болка и след уриниране макар и рядко се случва да ми се доходи пак след няма и минута и започва да ме боли.Имам опасения от бившата ми приятелка,че може да ми е прехвърлила някой болест... А за лекар се каня да ходя от няколко дни и ме е страх,защото един приятел ми разправя едни глупости,че освен изследванията за кръв и урина при уролога са му бъркали в пикочния канал и ме е хванало малко страх от това и се чудя какво да правя... Знам,че не съм малък и най-доброто решение е да отида и да се съветвам с лекар,но ударете едно рамо,ако може !

Hayashi
11-05-2013, 22:52
Според мен имаш проблем и лекар задължително трябва да посетиш! Няма какво да го отлагаш, най-много да станеш още по-зле.

emovt
11-06-2013, 13:58
То е ясно,че ще трябва да се ходи на лекар ама като ме е страх да не ми кажат,че трябва да ми вземат уретрален секрет тогава става лошо...

Hayashi
11-06-2013, 14:36
Ами ако трябва да ти взимат ще го направят. Но не правиш добро не себе си като отлагаш.

Little Monster
11-06-2013, 20:33
Отивай на лекар, колкото се може по-бързо! За такива неща не си седиш вкъщи да се лекуваш с чайове и отвари.......

DrSmurph
11-12-2013, 00:02
Ако решиш, че не ти стиска още да идеш на лекар - иди в лаборатория и дай стерилна урина и еякулат за изследване. После пак ще си говорим. Кажи им и Васерман да ти направят. Трихомони, Микоплазма, Хламидия и си направи изследване на кръвта за АСТ.

ross
11-15-2013, 12:40
Както вече сте казали при подобни проблеми не трябва да се чака. В посещението при специалист няма нищо страшно, по- лошо може да е, ако се забавите прекалено. Имах подобен проблем - парене и болка, но при мен се оказа цистит. Даже не се стигна до антиботично лечение, написаха ми рецепта за едни хапчета Уралгин СР и всичко мина. Иначе това лекарство си го имам и ако пак почувствам същите симптоми взимам по 2 таблетки дневно.

Guilty
11-15-2013, 14:01
На мен ми звучи като камъни в бъбреците.
И аз бях така преди няколко години, болеше ме когато ходех до тоалетната,дори не можех да се движа от болка.
Оказа се,че имам камъни в бъбреците и то доста големи,та искам да ти кажа да не се притесняваш толкова,няма нищо страшно.
Само недей да отлагаш лекаря!
Успех и дано всичко да е наред.

skok
11-21-2013, 17:28
Пикаеш в чашка, откриват ти гонорея/хламидия, предписват ти антибиотик и си готов. Не вярвам да ти бъркат в каналчето ама и да ти бъркат ше изтърпиш ебати, не бъди путка

baby_baby
11-23-2013, 21:06
Камани в бъбреците така мисля аз

Fisherman
11-23-2013, 21:28
Камани в бъбреците така мисля аз

Нищо общо,при камъни болката е в областа на бъбрека и по пикочопроводите,пикочния мехур и е нетърпима.Това прилича на няква инфекция.Но не съм доктор.

emovt
11-24-2013, 22:09
Преди седмица пих антибиотик,защото се разболях и тази болка ми мина за 3-4 дена и след голям секс с гаджето пак се появи... но не е толкова силна както преди... Видях едно лекарство Уринал да си го взема ли се чудя ?

NissaN
11-25-2013, 11:23
Проблеми с простатата

emovt
11-25-2013, 23:20
Проблеми с простатата

Ааа,лошо...

skok
11-26-2013, 08:52
Преди седмица пих антибиотик,защото се разболях и тази болка ми мина за 3-4 дена и след голям секс с гаджето пак се появи... но не е толкова силна както преди... Видях едно лекарство Уринал да си го взема ли се чудя ?Какъв уринал бе, ти още ли не си отишал на лекар

meganet
11-28-2013, 09:47
Едвали ще имаш проблем с простата, по скоро някаква инфекция от секса със гаджето ако е било без презерватив, иди на лекар, най-добре!