PDA

View Full Version : Косми



DirtyDirty
11-06-2013, 11:15
Извинявам се много ако има друга такава тема всъщност знам, че има но намерих нищо.Някоя от вас знае ли за някъв мехлем нещо който се продава в аптеките за премахване на космите, но да не е много скъп разбрах, че е имало някакъв турски мехлем който ги премахва завинаги но едва ли го има в България.Ако не поне ми предложете някакъв лосион или крем нещо друго който да ги намалява поне.Наистина проблема ми е доста сериозен на всякъде имам косми по корема, гърба дори между гърдите и ги изрусявам, но така няма да стане все да ги изрусявам все повече стават.Моля помогнете ми :(

Runaway11
11-06-2013, 14:14
Няма как да стават повече или по-малко или поне не за такова малко време или с някакви си измислени мехлеми..просто си ги махай - толкова ли е трудно?!

kitty02
11-06-2013, 15:12
Няма как да стане със мехлем. Най-добре кола маска.

baby_baby
11-06-2013, 16:36
С мехлем не пробвай по-добре с кола маска

Djara
11-06-2013, 16:48
Кола маска на гърба и между гърдите??? Стига глупости!

Runaway11
11-06-2013, 18:02
Кола маска на гърба и между гърдите??? Стига глупости!

Кое е глупост че не разбрах?!

Djara
11-06-2013, 18:12
Кое е глупост че не разбрах?!
Дете да си маха косми там, с кола маска ли, с каквото и да е. Освен лазерна епилация, което е първо скъпо и второ се обсъжда с родителите, като горе-долу разумен вариант е изрусяване. Как си представяте тези наболи косми между гърдите след 2-3 години примерно, същото се отнася и до гръб и корем?

Не знам....честно, никога не бих посъветвала така с лека ръка някое момиче - епилирай се между гърдите. Чиста гавра е.

пAteNцЕ
11-07-2013, 06:05
Космите не могат да променят броя си. Но могат да променят местоположението си.

Aanonim4eto0o
11-07-2013, 06:57
Пробвай с кола маска,малко ще боли,но дълго време няма да ги има.

DirtyDirty
11-07-2013, 09:49
Добре ще го ползвам крема до като свърши и после ще започна с кола маска но как да си я направя около ануса незнам хем ще боли хем ще ми е неудобно а много искам да ги махна защото не мога да ги търпя вече :(

Djara
11-07-2013, 09:59
Добре ще го ползвам крема до като свърши и после ще започна с кола маска но как да си я направя около ануса незнам хем ще боли хем ще ми е неудобно а много искам да ги махна защото не мога да ги търпя вече :(
Казваш на козметичката да прави пълен интим кола маска. Ти сама ли мислиш да си я правиш?

naceluvana
11-07-2013, 13:50
Пробвай с кола маска ще те боли малко ама се търпи

DirtyDirty
11-07-2013, 15:02
Казваш на козметичката да прави пълен интим кола маска. Ти сама ли мислиш да си я правиш?

Ами първоначално ще отида на козметик и по нататък може сама тъй като нямам възможност през месец два но проблема е там че нз как да си направя сама :D

Blub
11-08-2013, 17:32
По-добре отиди на козметичка първия път, и оттам нататък пробвай сама :) .

Runaway11
11-08-2013, 20:06
Дете да си маха косми там, с кола маска ли, с каквото и да е. Освен лазерна епилация, което е първо скъпо и второ се обсъжда с родителите, като горе-долу разумен вариант е изрусяване. Как си представяте тези наболи косми между гърдите след 2-3 години примерно, същото се отнася и до гръб и корем?

Не знам....честно, никога не бих посъветвала така с лека ръка някое момиче - епилирай се между гърдите. Чиста гавра е.

Какви наболи косми те гонят - тя няма да ги бръсне?!

C0oKieS
11-10-2013, 07:22
деепилиращ крем ли искаш или някакъв който да ги маха завинаги