PDA

View Full Version : Жертва на подигравки..



vampire*-*
11-06-2013, 14:41
От около година едно момче ме обижда,поради носът ми. (колкото и странно да звучи). В седми клас започна всичко като той започна да ми казва,че имам дълъг нос. (макар,че е сравнително малък,нормален е) Проблема там е,че когато ми каже това самочуствието ми пада тотално и трябва много време,докато си го покача. Първоначално се чудех дали да не го убидя,ама като знам какъв е (бойствен, силен,мускулест..) го казах на една госпожа,която му е леля, в следствие на това той се отказа да ми казва така.. Две-три седмици по-късно нещо се бяхме заговорили и той каза нещо,а аз го поправих и думите му бяха "трай бе нос".. Може би отново го подтикнах да ми казва така.. Днес минах покрай неговата стая и той както винаги ми каза "оо нос,къде си бе".. Кофти ми стана,може би вие ще го приемете,че не е нищо сериозно,ама при положение,че го виждам всеки ден.. То самочувствието тотално ще ми падне ;( Моля за съвети..

sunshine :**
11-06-2013, 15:12
След като нито споделянето с учителка, нито игнорирането на въпросното момче е дало резултат, според мен най-добре ще е да не си траеш вече , отиваш и почваш да го обиждаш и ти или го питай просто не му ли е писнало да се държи така.С две думи говори с него, а дали ще бъдеш мила или не е твой избор, но май второто е по-добрия вариант.

heartsdesire
11-06-2013, 18:19
Убий човека с мълчание.

SunT
11-06-2013, 19:20
^* тъпака
Игнор и толкоз. Като знаеш, че носа ти е нормален, защо му се връзваш?

anpencheva
11-06-2013, 19:27
Не му обръщай внимание ! Най- много да го прави от завист или да се опита да привлече внимание ... нищо ново за доста голяма част от момчетата

Little Monster
11-06-2013, 20:24
Като знаеш, че носа ти е нормален, защо му се връзваш?

?????? Остави момченцето да се мисли за велико, явно това е единственият начин, чрез който може да получи каквото и да било внимание. ;)

strawberry88
11-06-2013, 21:32
Според мен пък не си мълчи, а го обиждай и ти.

kitty02
11-06-2013, 23:23
Заяждай се и ти. И мен така ме закачат, ама ги затапвам яко :D

vampire*-*
11-07-2013, 12:24
Aмии той е по-голям от мен и не знам какво ще стане,ако го обидя.. Може би ще започне още повече да ме обижда,а на мен самочуствието и от една дума е на земята.. Имам брат на около 20 години и си споделяме с него,казах му какво говори момчето и той каза,че просто ме харесва и да не се опитвам да го обиждам или тем подобни,защото се познавали и така можело да си развалят приятелството заради нашата "закачка" :( Кофти..

an7raks
11-07-2013, 14:06
Ми каже на брат си да говори с него, щом се имат.

f♥FlY
11-07-2013, 15:25
Заяждай се и ти. И мен така ме закачат, ама ги затапвам яко :D

А не бе ? :D ще го гледаш ли ? :)

Hidayet
11-07-2013, 20:04
И какъв е тоя брат? Някакъв келеш ще те обижда и брат ти вместо да отиде и да го смаже, ще ти казва да си мълчиш, да не би да си развалят отношенията. Нямам думи. А ти защо си такава страхливка? За какво да си мълчиш, обиждай го и ти - не вярвам да е перфектен и да няма недостатъци. Няма само той да се заяжда.

fibonacci
11-08-2013, 00:16
Другия път му кажи, че в носа си имаш пистолет и, ако продължава, ще го извадиш.. ( не намеквам, че имаш голям нос де... )

Hidayet
11-08-2013, 19:32
Другия път му кажи, че в носа си имаш пистолет и, ако продължава, ще го извадиш.. ( не намеквам, че имаш голям нос де... )

OMG

vas4e3to0
11-08-2013, 19:39
Другия път му кажи, че в носа си имаш пистолет и, ако продължава, ще го извадиш.. ( не намеквам, че имаш голям нос де... )

Ахахахахах, умрях. :D

heartsdesire
11-08-2013, 22:14
Другия път му кажи, че в носа си имаш пистолет и, ако продължава, ще го извадиш.. ( не намеквам, че имаш голям нос де... )
След това мнение спокойно може да се заключи темата. Проблемът е решен. :)

tireheb
11-08-2013, 22:31
къв е тоо брат дето имаш на "около 20" с приятели осмокласници

на момчето му кажи, че носът ти му се струва голям, щото е по-дълъг от пишката му

an7raks
11-09-2013, 08:47
Честно ви казвам, ако някой на мен ми отговори по предложените тук начини, ще се пукна да му се смея! :lol:

BlackEyedPeas
11-09-2013, 08:56
Ми каже на брат си да говори с него, щом се имат.

Баш т'ва се чудя о.О Ама сигурно брат й е някъв дето я мрази

Blub
11-09-2013, 11:01
Намери някакъв негов недостатък и му го натяквай и ти :lol:

И аз не схващам логиката брат ти да не направи нещо по въпроса, само защото "ще си развалят отношенията" .

Hidayet
11-09-2013, 13:14
на момчето му кажи, че носът ти му се струва голям, щото е по-дълъг от пишката му

Това е по-добро от идеята с пистолета в носа. :D