PDA

View Full Version : Подарък ...



slimbo
11-06-2013, 18:38
Здравейте мили хорица , нали знаете моментът , в който просто не можете да изберете правилния подарък за човека , който обичате , искате да му покажете толкова много чрез този жест , но не знаете как да обобщите нещата .... Е ..... Моят случай е подобен ... И исках да ви помоля за идейки / и преди някой да е казал , ама ние не го познаваме момчето , това- онова , мрън-мрън ... , да се уточня - не е нужно да го познавате , аз просто искам по оригинален начин да му покажа колко го обичам ../.... И да знам има чаши , ключодържатели , мечета , сувенири , листчета , парцалчета ..... , НАЯСНО СЪМ , но търся нещо не толкова клиширано , нещо по-интересно , оригинално и т.н. ......... Благодаря за вниманието :)

steffi98
11-06-2013, 18:53
Можеш да му/и направиш колаж от ваши снимки примерно и да сложиш в някоя хубава рамка, или еднакви тениски с еднакви надписи :))

baby_baby
11-06-2013, 18:55
Тениски с еднакви надписи е много добра идея :)

slimbo
11-06-2013, 18:58
Можеш да му/и направиш колаж от ваши снимки примерно и да сложиш в някоя хубава рамка, или еднакви тениски с еднакви надписи :))

проблемът тук е , че нямаме много снимки заедно , защото той не обича да се снима ...

baby_baby
11-06-2013, 18:59
Ами направете си една обща снимка и купи хубава рамка

slimbo
11-06-2013, 19:02
Той НЕ обича да се снима !!! Всичко свързано със снимки не върши работа :/

baby_baby
11-06-2013, 19:14
Поне една снимка ще иска да си направите сиг

slimbo
11-06-2013, 19:17
ние имаме , но когато той не си харесва снимките , не виждам къде е логиката да му подаря снимка и той да не се харесва и да му е тъпо , намирам го глупаво !!!

Little Monster
11-06-2013, 19:22
На мен това за тениските с еднаквите надписи ми изглежда доста детинско.
Забелязала съм, че в днешно време момчетата много си "играят" с ножове. Можеш да му намериш някой нож, ако разбира се, го влече.
Можеш да му подариш запалка, която да гравираш, ако е пушач.
Друг подарък аз не мога да се сетя, но ако се разходиш по магазинчетата, съм убедена че ще намериш подаръка за него. :)
Успех!

slimbo
11-06-2013, 19:26
Това със запалката много ми харесва и като тръгнахме в тая насока ,чудя се за нещо от сорта на табакера или нещо такова или пък има много готини пепелници ... тук има идеи .... Мерси :) ... И да и аз съм на това мнение за тениските , няк'во ми е ..... странно

Little Monster
11-06-2013, 19:46
Това със запалката много ми харесва и като тръгнахме в тая насока ,чудя се за нещо от сорта на табакера или нещо такова или пък има много готини пепелници ... тук има идеи .... Мерси :) ... И да и аз съм на това мнение за тениските , няк'во ми е ..... странно

Аууууууу, а на мен това с табакерата доста ми хареса и мисля аз сама да поглезя себе си с една такава хаха. Иначе има много готини неща, направени за пушачи...

slimbo
11-07-2013, 12:15
up :)