PDA

View Full Version : И сега какво?



steffi98
11-06-2013, 18:51
Запознах се преди 2 седмици с едно момче две години по-голям от мен (аз съм на 15г). Започнахме да си пишем и на третия ден той ми каза, че ме харесва и имал някакви чувства. Пишехме си по цял ден и с минаването на времето и аз започнах да го харесвам. Обаче онзи ден, когато си писахме той започна да ми говори как не бил сигурен в себе си, че разстоянието между местата, където живеем било голямо (40км, не са голямо разстояние за мен) и че някакво друго момиче му казало, че го обича и той нашия не искал да прецаква нито мен, нито нея. И аз нали се направих на много мила, му казах, че ще му дам време да си помисли какво да направи и да не си пишем няколко дни. Е, добре, не си писахме в понеделник и снощи не издържах цял ден си мислех за него и какви ли не други неща свързани с него, и му писах, но не ми отговори. Сега го гледам на линия от 2-3 часа и се чудя какво да направя да му пиша ли или не. От една страна много искам, защото имам симпатии към него и ми адски приятно да си общуваме, ама пък от друга не искам да му досаждам и да се натрапвам. Ако някой е попадал в подобна ситуация нека да сподели мнение, защото наистина не знам какво ще последва ... и същоо трябва ли да направя аз първата крачка, да му пиша всеки пък първа.. :)

Enchanting
11-06-2013, 19:03
Занимава се теб и с друго момиче. Ти си добре с това?
Не ти трябва такъв човек, имай малко достойнство.
Боже

Лято
11-06-2013, 19:12
Малко съм скептична към връзките от разстояние на тези години, когато не познаваш човека добре. Първото, което е не можеш да прецениш някого само през чат, без контакт очи в очи. Аз също съм на мнение, че ви върти и двете. Не се занимавай според мен.

Little Monster
11-06-2013, 19:27
Попадала съм в такава ситуация и мога да ти кажа, че не излиза нищо хубаво.
Няма как да харесаш човек, с когото само си пишеш. Не си харесала него, а по-скоро ти е хубаво да си пишеш с него, но това е всичко. И щом ти е казал, че има друго момиче, остави нещата така, защото той винаги ще избере момичето, което е при него, отколкото момичето, което е на няколко километра разстояние. :)

shmatarok
11-06-2013, 19:31
Не му пиши. И по-добре не се занимавай с такива несериозници.

baby_baby
11-06-2013, 19:48
според мен просто си е харесал другото момиче по-добре не му пиши не се занимавай с него

steffi98
11-07-2013, 12:02
Саднахте ме бе хора....

baby_baby
11-07-2013, 12:06
Ти си знаеш но по-добре не се занимавай

vas4e3to0
11-07-2013, 12:13
Ние сме тук, за да ти кажем истината (или да се поебават с теб в повечето случаи). Не се занимавай с това момче. Пък и връзката от разстояние не завършва много красиво.

steffi98
11-07-2013, 17:59
Така, хора понеже съм упорита, реших да му пиша и тоя път нашия мина с номера,.че имал чувства и към двете, също и че другата била от неговия град, но учела другаде. Малко се поизнервих и му казах, че няма да го чакам още дълго и той отговори "Да, знам. :P" ..............

Лято
11-07-2013, 18:08
Смотаняк, оставяй го :)

shmatarok
11-07-2013, 18:40
Уау. Е, като си такава мазохистка, продължавай да правиш каквото си знаеш.

steffi98
11-07-2013, 19:03
Уау. Е, като си такава мазохистка, продължавай да правиш каквото си знаеш.

Мазохистка?! Не съм много съгласна, но щом казваш. Иначе не можех да оставя нещата така, зададох му някои въпроси - получиш отговори и сега ще го видя как ще измисли, а междувременно подновявам търсенето на половинка :D

toad
11-07-2013, 19:12
покажи му котето

steffi98
11-07-2013, 19:13
покажи му котето

Ще има да чака много ..... ;)

BlackEyedPeas
11-07-2013, 19:19
Просто е фейк и се чуди как да извърта, за да не се видите.

toad
11-07-2013, 19:24
Ще има да чака много ..... ;)

Е какво пък толкова ? Показваш и скриваш . Пък ако тоя посегне котето се защитава умело - хапе и яде , нали така?