PDA

View Full Version : Поредния Проблем



mouzes
11-06-2013, 20:26
писал съм много теми за закъснението на моята приятелка но все си е идвало закъснява и с 2 3 4 5 дена понякога 1 седмица и и идва но този месец ни се случи нещо различно тряше да и дойде на 1 2 днеска е 7 от 2 дена има бяло течение и я боли от какво може да е това бяло течение до сега не е имала или поне не го е усещала бялото течение може ли да е признак за бременост защото не съм запознат много а й докато има бяло течение може ли да си и дойде цикъла или докато го има това течение няма да и дойде моля за отговори секс винаги правим с презерватив понякога си позволяваме в самото начало да го започнем без но то това е за 1 2 мин даже по малко дори аз не отделям секретна смазка. моля за отговори и бъдете коректни . и неможе да идем на генеколог защотот не е пълнолетна а тяхните не знаят че водим полов живот

anonymous908491
11-06-2013, 20:38
и неможе да идем на генеколог защотот не е пълнолетна а тяхните не знаят че водим полов живот

Добре, стана ясно, че си глупав трол.

dream1707
11-06-2013, 21:20
Това, че не е пълнолетна няма абсолютно никакво значение. И не е бременна, а ако продължава да и закъснява нека иде на гинеколог, не и трябва родител за това.

baby_baby
11-06-2013, 22:13
Това, че не е пълнолетна няма абсолютно никакво значение. И не е бременна, а ако продължава да и закъснява нека иде на гинеколог, не и трябва родител за това.

Това

LocoDice
11-06-2013, 22:55
Събирай течението в една бутилчица 0,5 и го занеси на гинеколог , щом е непълнолетна и според тебе не може да отиде без родител ......

mouzes
11-07-2013, 10:34
и все пак не разбрах докато го има това течение може ли да си и дойде цикъла или не до колкото течението тя мисли че се тръкнала с съпун по невнимание по интимната област а аз мисля че и е от простуда защото тя винаги ходи с гол кръст и аз се и правя забележка но не слуша

baby_baby
11-07-2013, 11:24
По-добре да ходи на генеколог че с т'ва бяло течение не е добре

mouzes
11-09-2013, 21:03
Бялото течение и спря но още не и идва 10ти ден е днес а никви признаци за цикъл само малко я боля корема днес ПОМОЩ

ninesLeepy
11-10-2013, 00:46
Бялото течение и спря но още не и идва 10ти ден е днес а никви признаци за цикъл само малко я боля корема днес ПОМОЩ

Какво да ти се помогне ?! Сами не се ли сещате .. ОТИДЕТЕ НА ЛЕКАР .. НЕ,ПО-ЯСНА ЩЕ БЪДА .. ДА КАЖЕ НА МАЙКА СИ И ТЯ ДА Я ЗАВЕДЕ НА ЛЕКАР !! Очевидно е,че има някакъв,най-вероятно хормонален, проблем .. Ще я прегледат,ще и изпишат нещо и готово .. Не е майтап работа и не се върти всичко около половия Ви живот ..

mouzes
11-10-2013, 07:12
ти не прочете ли цялата тема че няма как да идем на лекар без родител тя е непълнолетна а не трябва да разбират
Какво да ти се помогне ?! Сами не се ли сещате .. ОТИДЕТЕ НА ЛЕКАР .. НЕ,ПО-ЯСНА ЩЕ БЪДА .. ДА КАЖЕ НА МАЙКА СИ И ТЯ ДА Я ЗАВЕДЕ НА ЛЕКАР !! Очевидно е,че има някакъв,най-вероятно хормонален, проблем .. Ще я прегледат,ще и изпишат нещо и готово .. Не е майтап работа и не се върти всичко около половия Ви живот ..

ninesLeepy
11-10-2013, 09:01
ти не прочете ли цялата тема че няма как да идем на лекар без родител тя е непълнолетна а не трябва да разбират

Затова написах да каже на майка си и че секса няма нищо общо .. А ти прочете ли аз какво ти написах ?!


Не е майтап работа и не се върти всичко около половия Ви живот ..

Пък като си толкова знаещ защо висиш тука? И ако мислехте вече щеше да е отишла на лекар .. Аман бе ..

DirtyDirty
11-10-2013, 11:53
Това най-вероятно се получава от притеснение съмнявам се да е бременна, но все пак препоръчвам да отиде на лекар :)

C0oKieS
11-10-2013, 12:06
гинеколог

mouzes
11-10-2013, 13:39
абе хора неможе да иде на лекар защото градът ни е малък и лекаря личния и се познава с тяхните не трябва да разбират че води полож живот няма как да идем на доктор без тяхните защото е на 16 ... попринцип цикъла и е нередовен но мин 2 месеца 1 ния си дойде на време а другия с 1 или 2 дена и закъсня преди бялото течение имаше признаци да и дойде боляха гърдите след като и дойде бялото течение и сички признаци изчезнаха и снощи само малко я боля корема сега няма бяло течение но е 10ти ден

Djara
11-10-2013, 14:29
Малко се обърках вече,
1. Какво точно питаш?
2. Лекар в големия град без направление - преглед, консултация, микробиология (40-80 лв.)

Толкова ли е трудно да спазваш правилата за правопис? Поне от едното уважение към тези, които се опитват да ти помагнат, ако не към това, че си българин.

oficialno_chujda
11-11-2013, 13:17
да отиде на гинеколог