PDA

View Full Version : Ох?



Not_like_you
11-07-2013, 03:08
Здравейте...
Правили сме го два пъти, първия път беше доста неприятно, втория почти не ме болеше... и почтито дори не е заради лесно предполагаемите причини, болеше ме там, където ме боли при менструация, което ме навежда на мисълта, че трябва да е на края на вагината, cervix мисля, че е на английски... а той твърди, че дори не е бил напълно в мен през повечето време, и съм убедена в това, когато той се засилеше, болеше още повече, удара беше не по-силен, но по-надълбоко... та въпроса ми е, как да се елеминира това, наистина е неприятно за мен лично :/

prince
11-07-2013, 06:16
Ох, лииии , ща скъсам!

DisappointedDreamer
11-07-2013, 08:37
Ще изчезне с времето. Нормално е след като сте го правили два пъти. Повече любовна игра и опит.

DirtyDirty
11-07-2013, 10:11
спокойно нормално е да боли първите няколко пъти мен например ме болеше корема и около ануса но след 3-4тия път бяха изчезнали вече не напълно но почти не се усещаше :)

calinca13
11-07-2013, 11:21
Смяна на позата - хех, макар че май в мисионерската е най-малко вероятно да те боли по този начин. Смяна на пича.

Не знам, това с изчезването на точно тази болка ми се вижда съмнително - може и да е вярно, не споря, де... Аз водя вече - колко - години полов живот и още си я усещам, ако съм с някой, който действа достатъчно рязко и енергично. (При мен, обаче, ефектът е желан.)

DarkTemplar
11-07-2013, 11:25
Палава калинка си явно. ;]

baby_baby
11-07-2013, 11:27
Първите няколко пъти е нормално да те боли но с време няма да те боли изобщо

Sh@d0w
11-07-2013, 15:55
И понеже получи достатъчно точни отговори, нека споделя каква ми беше първата мисъл като прочетах заглавието на темата


http://www.youtube.com/watch?v=4K0sOTMteD8

що ме е избило на чалга нз...