PDA

View Full Version : Как да предизвикам цикъла си?



lilly_123
11-07-2013, 06:21
Здравейте! Имам един въпрос. След 9 дни ще имам рожден ден и се очертава да се случи нещо с едно момче, но точно тогава се очертава да ми дойде цикъла. Някой ако има представа как да го предизвикам,за да свърши дотогава. Четох за "постинор" и "дуфастон". Ако някой знае нещо, моля да сподели :))

takecare
11-07-2013, 06:58
Ох, Боже. При всеки различно е. Чувала съм за Витамин Ц.

Djara
11-07-2013, 07:36
За "постинор" забрави най-добре. Ако му кажеш, че си неразположена, ще го изпуснеш ли този хубавец:)

HollyGolightly
11-07-2013, 08:32
Посъветвай се с лекар, така сама не взимай хапчета, нека тя/той ти препоръча нещо и ти обясни рисковете и страничните ефекти, за да няма после пак теми от рода на "много ми закъснява" и "бременна ли съм".

Cloud9
11-07-2013, 09:22
Не взимай хапчета!!!Ще си вкараш таралеж в гащите.Цикъла ще ти дойде,но се притеснявам дали акъл ще ти дойде,защото за него хапчета за предизвикване няма.Не си играй с тялото само за единия секс.

DirtyDirty
11-07-2013, 10:09
Вместо да си го предизвикаш по добре пий витамин C, за да ти се забави, но не прекалявай де 2-3 хапчета на ден

calinca13
11-07-2013, 10:58
Ох, Боже. При всеки различно е. Чувала съм за Витамин Ц.
Витамин Ц го използваха преди години приятелки за да си спрат цикъла - според тях, действало. Аз лично не съм и не възнамерявам. Това в отговор на въпроса.

А в отговор на темата - идеята да се наблъскаш с хормони заради едното чукане на рождения ден е меко казано малоумна.

baby_baby
11-07-2013, 11:30
Попринцип за да предизвикаш цикъла си Витамин Ц се пие но по-добре отиди на лекар за да ти обясни по-добре

Лято
11-07-2013, 14:41
Витамин Ц не е за "призоваване", а за забавяне или го пропускаш този месец. При мен действа, но при хора с по-силно течение - не, а и на някои им се отразява доста зле предозирането с витамини. Има и хапове със същото действие, но замили се струва ли си :?

analgin
11-07-2013, 20:57
и се очертава да се случи нещо с едно момче, но точно тогава се очертава да ми дойде цикъла.

трагедия , ако не правиш секс на рождения си ден , ще трябва да чакаш до следващия.
мир и светлина , дано бог чуе молбите ти и този месец те лиши от алените неволи.

fibonacci
11-07-2013, 22:29
Вкарваш си един мъркуч от там където искаш да ти дойде, смучеш, и би трябвало да ти текне, ако ли не, значи е запушено и трябва да се търси водопроводчик, но не те съветвам..

heartshapedbox
11-09-2013, 06:37
В литър и половина вода се поставят люспите (външните кори) на няколко глави стар лук и 2 ч. л карамфил. Отварата ври 10 минути, след което сварената и прецедена отвара се пие три пъти дневно по една чашка. Много популярна и с добър ефект е и билковата отвара приготвена от равни части бял равнец, невен, розмарин, седефче, червен кантарион, маточина, босилек и горчив корен. Всички билки се смесват в равни количества и от сместа се взима по 1 с. л, която се вари в 400 грама вода. След като билковата смес кипне се снема от огъня, прецежда се и от нея се пие три пъти дневно по една чаша.

От някакъв сайт.
Все пак е тъпо да си разбъркаш цикъла заради единия секс.

kristaila
11-13-2013, 00:17
"Примолут-НОР"! Пиеш го 5 дена и след още 2-3 дена ще ти дойде. Абсолютно безвредно и даже полезно за нередовен или болезнен цикъл. Имай го в предвид за в бъдеще.