PDA

View Full Version : Объркана ..



Revenge_
11-07-2013, 08:41
Толкова съм объркана ,че и аз не знам от къде да започна .... Имах 3 годишна връзка с едно момче но след като завършихме той отиде да учи на едно място аз на съвсем друго разликата в км е повече от 400км и сега, се води че не сме заедно но се чуваме по телефона пишем си смс ... Аз искам да съм с него Обичам го той не казва че ме обича винаги е бил много прикрит в чувствата си . Проблема е че аз много държа на него но реално погледнато той щом си мисли че няма как да е с мене защото сме далече един от друг няма как да сме заедно , аз опитах да излизам да се запознавам с други момчета но не се получава . Никой не ми харесва така както той не ме привличат с нищо ....... не знам как да го забравя и да продължа напред :(

takecare
11-07-2013, 08:43
Няма ли шанс да се съберете все пак в един град? Иначе връзки от разстояние са мъчение, ако нямат бъдеще.

Revenge_
11-07-2013, 08:47
Той се прибира всяка седмица в петък късно вечерта и си тръгва в неделя на обяд както и аз и се виждаме за малко но се виждаме на мен ми стига да го видя за 1 мин... Но той иска да сме заедно постоянно а така аз трябва да оставя моето учение за да отида при него а на мен родителите ми няма да го позволят това ..

takecare
11-07-2013, 08:59
Нормално е при такава връзка, човек в даден момент да иска да се събере с другия и да са заедно. На колко сте? Аз далеч съм против идеята да се зарязва учение, заради някого, някъде. Това е голяма крачка и според мен не си заслужава. Трябва да поговорите и да видите дали искате да поддържате такава връзка, но според мен няма да издържите дълго. Може би това е знак, че трябва всеки да продължи пътя си.

Revenge_
11-07-2013, 09:01
еми на 19 сме и двамата преди това учехме заедно в един клас и сме свикнали постоянно да сме си двамата ...

eli_05
11-12-2013, 16:20
Според мен трябва да си продължите връзката , ако се обичате нищо не може да ви раздели !

kristaila
11-13-2013, 03:15
Хаха имах почти същата история. Няма да ти хареса как завърши. Само в едно се убедих - времето наистина лекува. И все пак не ти пожелавам и ти да разчиташ на времето.

Tsukuda_Hiroshi
11-13-2013, 06:28
Не мога да разбера защо трябва да забравиш предишния като си хванеш нов. Всички ли жени постъпвате по този глупав начин или има и изключения?? Дай си време, не бързай, не се занимавай с момчета известно време. Прекарай дадено време сама (без гадже имам предвид), така ще го забравиш. Ако след всяка следваща връзка си хващаш някой, просто за да не си сама под предтекст, че забравяш предишния, то:
а) каква те прави това??
б) никога няма да се научиш да си сама, самотата ще те плаши и ще си един слаб характер, лесен за манипулация!
в) ще ти тръгне лоша слава в селото.

Lilanda
11-13-2013, 07:15
Иначе връзки от разстояние са мъчение, ако нямат бъдеще.
Мда. А според мен точно тази няма никакво бъдеще. След като единия не е готов за такава връзка и открито го показва, просто няма смисъл да се мъчите.

Ако искаш да го забравиш, намили комуникацията си с него до минимум. Даже ако можеш да я прекратиш напълно ще е най-добре.

Revenge_
11-13-2013, 07:49
Не мога да разбера защо трябва да забравиш предишния като си хванеш нов. Всички ли жени постъпвате по този глупав начин или има и изключения?? Дай си време, не бързай, не се занимавай с момчета известно време. Прекарай дадено време сама (без гадже имам предвид), така ще го забравиш. Ако след всяка следваща връзка си хващаш някой, просто за да не си сама под предтекст, че забравяш предишния, то:
а) каква те прави това??
б) никога няма да се научиш да си сама, самотата ще те плаши и ще си един слаб характер, лесен за манипулация!
в) ще ти тръгне лоша слава в селото.

Аз не искам да го забравям с други !!! Аз искам да съм си с него той също ми каза че иска да е с мене и обмисляме как да станат по лесно нещата моята специалност я има и при него не в същото училище но в един град това ни устройва и двамата . И не бих допуснала да ми тръгне лоша слава просто не съм от тези тип момичета !!!

baby_baby
11-19-2013, 11:40
Според мен трябва да си продължите връзката , ако се обичате нищо не може да ви раздели !

Това

xXxPETYAxXx
11-19-2013, 12:06
Аз не искам да го забравям с други !!! Аз искам да съм си с него той също ми каза че иска да е с мене и обмисляме как да станат по лесно нещата моята специалност я има и при него не в същото училище но в един град това ни устройва и двамата . И не бих допуснала да ми тръгне лоша слава просто не съм от тези тип момичета !!!

Не мислиш ли, че той е до голяма степен егоистично настроен? Ти да се местиш, на него не му стига времето, той има проблем с връзката. Според мен да се виждате съботата не е толкова зле, би могло да се получи, ама явно той не желае да опита така.
Не ходи след когото и да било, ако си искала да учиш там, щеше да кандидатстваш и там. Не прави компромиси със своите решения!
Нормално е да не срещнеш друг подходящ веднага, но и това ще стане. Дай си време :)

Hilary_
11-20-2013, 14:37
Обичам го той не казва че ме обича винаги е бил много прикрит в чувствата си .
След 3 години поне това би трябвало да заслужиш.
Не смятам, че има смисъл. Все ще намериш начин .. ;)

Quade
11-20-2013, 15:20
Мда. А според мен точно тази няма никакво бъдеще. След като единия не е готов за такава връзка и открито го показва, просто няма смисъл да се мъчите.

Ако искаш да го забравиш, намили комуникацията си с него до минимум. Даже ако можеш да я прекратиш напълно ще е най-добре.

На същото мнение съм и аз. Зная, че е трудно да забравиш някого и в някои случаи дори звучи невъзможно, но просто стисни зъби и остави времето да си свърши работата. От личен опит ти го казвам.

DeHu
11-20-2013, 15:41
Не мога да разбера защо трябва да забравиш предишния като си хванеш нов. Всички ли жени постъпвате по този глупав начин или има и изключения?? Дай си време, не бързай, не се занимавай с момчета известно време. Прекарай дадено време сама (без гадже имам предвид), така ще го забравиш. Ако след всяка следваща връзка си хващаш някой, просто за да не си сама под предтекст, че забравяш предишния, то:
а) каква те прави това??
б) никога няма да се научиш да си сама, самотата ще те плаши и ще си един слаб характер, лесен за манипулация!
в) ще ти тръгне лоша слава в селото.
Много съм съгласна с това.Предполагам,че ти е адски трудно и не може просто ей така да щракнеш с пръсти и да го забравиш,но...от написаното от теб ми се струва,че той просто вече не иска да е с теб и за него това,че не можете да прекарвате много време заедно е просто оправдание.Ако и той беше влюбен колкото и ти,нямаше ей така да захвърли 3-годишна връзка на вятъра.Приеми,че той вече няма нужда да сте заедно и не се обвинявай за това.А вариантът да се преместиш при него е съвсем кофти,щото хем на теб ще ти е тъпо,че си направила такъв голям компромис,хем на него ще му е гадно,че си направила жертвата за него,а дори не е сигурно дали той го иска.

SonataArctica
11-20-2013, 18:28
Според мен трябва да си продължите връзката , ако се обичате нищо не може да ви раздели !
Хаха, след полвин година след като младежът или девойчето се почувства доста самотен/на ще се натряскат веднъж и ще изневерят или може да не се напият но ще го направят - край на връзката им. Връзката от разтояние не дава нищо, особенно след като са били заедно в един град 3 годинки. Ако няма шанс да се съберат в един град най-добре е да скъсат и да да продължат напред.

Amore-Mio*
11-23-2013, 07:20
Против съм идеята, да се откажете преди да сте пробвали дали може да поддържате такава връзка или не.
Ясно е, че искате да се виждате често, но .. понякога се нуждаем от такива препятствия, за да видим колко сме издръжливи и в случая колко държим един на друг. Това разстояние няма да е вечно, има си и ваканции /кратки, макар/ и така.

Yaiza
11-23-2013, 18:59
Какви сте ми сладури:) Имам един съвет за теб - помисли си много добре дали наистина искаш да си с този човек, защото и на мен честно казано поведението му ми се вижда малко егоистично. Седнете и поговорете, кой колко е готов да даде за връзката и какво да пожертва, а преди това няма да е зле ти да седнеш и да напишеш плюсовете и минусите на връзката ви като цяло и да дръпнеш чертата, защото бива любов, любов амаа понякога трябва и акъл малко.

sladur4etyYy
11-24-2013, 17:34
Не се води от родителите си, нито от него. Остани сама и помисли, много добре помисли какво, къде, с кого искаш и след това просто последвай интуицията си. Ако направиш компромис със себе си, заради някой друг, било то някой от вашите, никога няма да си го простиш. Успех!