PDA

View Full Version : Razer Mamba



luciferrr
11-08-2013, 08:37
Имам Razer Mamba безжична мишка... Проблема е, че като например местя наляво, надясно... Нали все едно искама да цъкна някъде...ми насича маркерчето...А левия и десния бутон няма прабломе.. Само самите движения ми насичат... Защо е така??? Сложих и подложка, викам да не е от това, но пак не става... :(
Помощ?!?

LeagueofShadows
11-08-2013, 11:05
Свали си последните драйвери за операционната система с която си , от сайта на производителя

Виж мишката за усб 2 или усб 3 е предназначена , има значение. Даже пробвай и изреди всички усб портове и ако пак го има проблема я изпрати за ремонт или замяна на магазина от който си я купил

Между другото разер почнаха да бускат бъгави продукти които струват безбожно , бих си взел а4тек или лоджитек геймарските версии , но при теб е свършен факт

JDeel
11-08-2013, 12:29
Моята безжична мишка (A4tech) пък започва да накъсва само когато се сваля някой торент, иначе си е окей. Виж дали на хубава равна повърхност и при изключени всички ненужни програми накъсва, и ако накъсва - значи си е калпава :)

LeagueofShadows
11-08-2013, 12:46
при безжичните това го има ако са шит , ако например блутута е вързан към мрежовата карта и когато ползваш блутут с wi fi и може да има лаг

luciferrr
11-11-2013, 08:57
Свали си последните драйвери за операционната система с която си , от сайта на производителя

Виж мишката за усб 2 или усб 3 е предназначена , има значение. Даже пробвай и изреди всички усб портове и ако пак го има проблема я изпрати за ремонт или замяна на магазина от който си я купил

Между другото разер почнаха да бускат бъгави продукти които струват безбожно , бих си взел а4тек или лоджитек геймарските версии , но при теб е свършен факт

Пробвах първо всичките USB-та, но не стана, после направих ъпдейтите на windows-а и за сега е добре... Благодаря ти много! :) :) :)

luciferrr
11-11-2013, 08:58
Тая вечер, приятелката ще я тества на игрички.... Та да се види, тогава :D :D :)

OoVasKoO
11-11-2013, 10:27
кви игрички играеш с нея?

luciferrr
11-11-2013, 19:22
С приятелката ли какви игрички играя или с мишката? :D :D :D
А, иначе издържа на теста...вече не насича! Благодаря пак! :) :) :D