PDA

View Full Version : Какъв смс да и пиша?



pass4y
11-08-2013, 21:07
Значи познавам едно момиче от общи познати, и така ме поздравява усмивха ми се ,гледа ме.. маха ми.. днеска докато минавах с колата се обърна и ме гледаше през цялото време докато я мина, щях да спря ама не бях сам. Имам и номера искам да и напиша един смс сега, че е късно за да се обадя , а не искам да чакам до утре, какво ще ми препоръчате. Не искам да е утре понеже днеска ме видя и по лесно ще се сети кой съм... Какъв смс ще е добре като за 1 път да я впечатля..


Примерно и загадъчно:

1.spish li?
2.mnogo si krasiva
3. iskam da se vidim?

или друго?

vampire_girl_
11-08-2013, 21:23
Ако е красива,сигурно и преди са и го казвали...
Най-добре я питай,дали спи и ако не, започнете някакъв разговор,предложи и да го довършите утре,за да се видите.Примерно.

Starless
11-08-2013, 21:25
На мен лично 'много си красива' ми звучи по-добре от 'спиш ли' - сякаш сте първи приятели.

takecare
11-08-2013, 21:26
Според мен загатни нещо от случката днес. Пошегувай се. Това "Спиш ли" въобще не ми изглежда подходящо. Тя има ли ти номера? Защото, ако го няма, и аз да съм на смс от непознат с текст "Много си красива" или "Спиш ли", не бих обърнала внимание.

Domad
11-08-2013, 21:42
Сериозно това е загадъчно?!?!
1. Спиш ли - ако реши да ти отговори следва, че не спи. Логическо погледното това е антизагадъчно. Това е ДЕФИНИРАНО
2. Загадъчно е че е красива?! Сериозно?! Captain Obvious strikes again, щом и пишеш рандом смс, на нея като момиче и е ясно, че я намираш поне малко привлекателна...
3. Искаш да се видиш с нея - загадката на века... Съобщителното изречение няма загадка в него. То предоставя информация...
Боже.... И имаш кола сиреч си 18+? Момче ти или нещо си бавен в главата или незнам... Загадъчно...

Елементарно загадъчен:
Видях този номер в своя сън, нещо ми подсказва, че принадлежи на най-очарователния човек, който някога ще срещна.. Дали е истина или не?

Но да не давам банални смс-и, а малко теория... Току виж сам се сетиш. За да е нещо загадъчно, трябва да е нещо неясно. Основни неясни неща достъпни за ненаучни кръгове (дървена философия): човешка психика/смисъл на съществувание/паранормални измислици/живот след смъртта.

Второ за да впечатлиш някой трябва да му знаеш социалния статус/възгледите за живото. Примерно една пръчка ще и спра с БМВ-то пред тях и ще е впечатлена за месеци напред. Една завъртяна арт-мадама ще ме изгледа накриво и ще ме отпише като индивид завинаги при същата постъпка...

Тъй че помисли си и си направи изводите... Малко замисляне не винаги е излишно...

mm28
11-08-2013, 21:47
Ако я питаш дали спи, имай готовност да получиш "да, спя".


Captain Obvious strikes again

http://media.tumblr.com/tumblr_m28ralFkwS1r3tjwm.gif

HollyGolightly
11-08-2013, 22:05
Сега питаш какъв СМС да и пишеш като за начало, после като ти отговори, пак ли ще питаш какво да и кажеш :?

Blub
11-09-2013, 18:52
Аз ако получа смс "спиш ли" по-скоро бих се изсмяла

Баща Ти
11-09-2013, 18:59
Само не се превръщай в досадник. А с тия смс-и постигаш точно това. Ще станеш развеждач с колата, а някой друг ще е тъпкач.

C0oKieS
11-10-2013, 07:50
Ако е красива,сигурно и преди са и го казвали...
Най-добре я питай,дали спи и ако не, започнете някакъв разговор,предложи и да го довършите утре,за да се видите.Примерно.
+

Wwwooow
11-12-2013, 10:56
Големи съветници сте, няма що.....
Особено баща ти, защо да става досадник със смс !?!?

leadyflame
11-12-2013, 12:24
Е, как би написал подобно нещо с мотва ти да бъдеш загадъчен!?

baby_baby
11-12-2013, 12:37
Предложи и да се видите утре

LeagueofShadows
11-12-2013, 12:47
Само не се превръщай в досадник. А с тия смс-и постигаш точно това. Ще станеш развеждач с колата, а някой друг ще е тъпкач.

Македонски шницел , ти за първи път да кажеш нещо смислено :smt077 да не са ти чипнали КАСКАТА :?: ама глеи да не изпушиш , като мапнат голфовете тди и почват да фърлят сажди отзад :smt077 не е особено приятно да дишат хората зад тебе :smt023

wankata7
11-12-2013, 15:23
Само не се превръщай в досадник. А с тия смс-и постигаш точно това. Ще станеш развеждач с колата, а някой друг ще е тъпкач.

+