PDA

View Full Version : Christian Louboutin Bulgaria..... ПОМОЩ



LittleMonster95
11-09-2013, 06:59
Здравейте :)
Аз ще имам бал през май месеци страшно мноооооого харесвам обувките на Louboutin.... Само че моят крак е доста странен :D Понякога нося обувки 37 номер, друг път 38 (сигурна сам, че и с други е така). Така че се подразбира, че ме страх да си поръчам обувки за сумати пари онлайн, който да не ми стават. Моля ви кажете ми, че в България можем да си купим от тези обувки, но не от Интернет, а в някой магазин, където да мога да си ги премеря... МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ МИ, ЧЕ ИМА ТАКЪВ МАГАЗИН.... Без значение къде е... В София, Пловдив, Варна, Бургас... Ще обиколя страната ако трябва.... Помогнете ми моля....

Blub
11-09-2013, 16:46
В България принципно се продават само ментета ама по интернет, надали някой магазин ще зарежда, иначе просто си измери стелката на най-удобната ти обувка или крака и виж някъде размерите пише номер и сантиметра на стелката и така ще си олучиш размера.

Yaiza
11-15-2013, 19:03
Ако си решила да даваш толкова много пари за тези обувки се надявам да не е само заради бала. И в България за съжаление не продават точно тази марка и е обяснимо- нито има кой да ги купи, нито има къде да се носят подобен тип обувки. От опит казвам, че повечето модели са уникални наистина, но са страшно неудобни. Колкото и да си свикнала да носиш, цялата вечер особено на бала гарантирам, че няма да можеш да я изкараш на тези обувки. Иначе си имат официален сайт можеш да ги поръчаш, мисля че правят доставки по целия свят, но пък се приготви да платиш и страхотни такси за доставка. Иначе е най-добре наистина да премериш крачето. В сайта си има параметри за всеки номер, така че това не е проблем. :)

iziskanmladej88
11-15-2013, 21:24
една приятелка има такива, принципно на мен ми харесват, но повечето хора ги смятат за прекален кич :D

LittleMonster95
11-17-2013, 08:04
една приятелка има такива, принципно на мен ми харесват, но повечето хора ги смятат за прекален кич :D

Оооо Боже, от къде си ги е купила?!

Violenza
11-17-2013, 09:30
Оригинал няма да намериш, само реплики.

Ivaaaaa
11-17-2013, 11:07
твърде много се чалгализираха
банални са вече тези червени подметки
иначе най-сигурно е да си поръчаш от сайта