PDA

View Full Version : :X



Ivaaaaa
11-09-2013, 07:52
хората бягат от смърт, за да я намерят тук

'евала' на нашите пикльовци

http://btvnews.bg/article/bulgaria/raneniyat-17-godishen-siriets-ostava-v-bolnitsa.html

RagioL
11-09-2013, 09:18
http://frognews.bg/news_61092/Izpisaha_naraganoto_ot_aljirets_momiche/

RagioL
11-09-2013, 09:19
и покрай сирийците се намърдва каква ли не сган

RagioL
11-09-2013, 09:28
http://www.razkritia.com/255893/viktoriya-e-bila-naragana-ot-bejanec/

Fisherman
11-09-2013, 10:11
тва не е 1396та тука да ми се нанасят османски войски

Баща Ти
11-09-2013, 10:20
хората бягат от смърт, за да я намерят тук

'евала' на нашите пикльовци

http://btvnews.bg/article/bulgaria/raneniyat-17-godishen-siriets-ostava-v-bolnitsa.html

Никой не ги е карал да идват тук. На балканите "бой и ьебане" е девиз, като не се кефят, да напускат.

Ivaaaaa
11-09-2013, 10:31
ама, че сте...

DarkTemplar
11-09-2013, 10:34
Ива пак е потресена от живота.

RagioL
11-09-2013, 10:47
и липсата на хуманност сред съфорумниците си

RagioL
11-09-2013, 10:49
Както знаем чичо Адолф най-добре е знаел как да се отнася със семити, но черният хумор на страна.

Ivaaaaa
11-09-2013, 10:56
и липсата на хуманност сред съфорумниците си

най-вече

не разбирам...не ми го побира акъла как може да сте толкова безсърдечни, несъстрадателни, бездушни...
горкото момче
видяхте ли го колко е слаб

DarkTemplar
11-09-2013, 11:22
Направи му супичка и му я занеси.

Mortis
11-09-2013, 11:27
най-вече

не разбирам...не ми го побира акъла как може да сте толкова безсърдечни, несъстрадателни, бездушни...
горкото момче
видяхте ли го колко е слаб
Какво ми пука? Ние сами не може да се оправим, а сега трябва и да храним някакви бъдещи терористчета? Явно не си много в час с нещата и не знаеш точно е тези араби какви ги вършат в другите страни, като Швеция, Великобритания и т.н

Supermassive____
11-09-2013, 11:40
Правителството ни не функционира правилно и допуска грешка след грешка. И за тези грешки българското общество ще плаща и ще страда. Трябва да има засилен контрол по границата ни с Турция и да не се допускат повече бежанци. Ние с циганите не можем да се справим а сега и сирийци...

Баба Ванга преди време е казала: "Когато в Сирия война настане, пришълци убежище у нас ще търсят. България границите трябва да затвори, за нейно добро".

ranieri
11-09-2013, 11:57
Ревете за измета от ислямските държави и като станем малцинство ще го ядем рязания ,стига толкова

an7raks
11-09-2013, 12:47
А, ако беше българин, нямаше да има нужда от състрадание...

Ivaaaaa
11-09-2013, 12:59
Какво ми пука? Ние сами не може да се оправим, а сега трябва и да храним някакви бъдещи терористчета? Явно не си много в час с нещата и не знаеш точно е тези араби какви ги вършат в другите страни, като Швеция, Великобритания и т.н

всъщност знам, но това не е оправдание или причина да отхвърляме всички под претекста, че са потенциални убийци
някои просто бягат, за да немарят убежище, сигурно място

Violenza
11-09-2013, 13:12
Ива пак е потресена от живота.
И света е потресен от нея.


Като си толкова състрадателна, с какво си им помогнала дотук, освен със сополиви постове във форума? :cool:

RagioL
11-09-2013, 13:14
всъщност знам, но това не е оправдание или причина да отхвърляме всички под претекста, че са потенциални убийци
някои просто бягат, за да немарят убежище, сигурно място

Тогава да ги отхвърлим под претекста че положението е доста лошо и без тях, а със тях да не казвам какво става.

TrollFaace
11-09-2013, 13:15
Освен да ги разстрелят всичките друг вариант няма .. Не ме кефят тез бежанци

klimatronik
11-09-2013, 13:17
някои просто бягат, за да немарят убежище, сигурно място

Не някои, ами всички.
Ако в България стане война - българите ще сме същите беженци, дори повече,отколкото сирийците бягат от страната им...

Това е,че тия араби не можем действително да ги издържаме. А Европата не иска да им ги даваме... А ако родната полиция не се беше борила срещу своя народ ( примера с животновъдите на магистрала тракия и ГКПП ) - можеше да направи жива верига по цялото протежение на границите на Бг :Д

Ivaaaaa
11-09-2013, 13:20
И света е потресен от нея.


Като си толкова състрадателна, с какво си им помогнала дотук, освен със сополиви постове във форума? :cool:


със сополиви постове във форума



омг, ти пък къде се буташ
колко пъти да ти казвам: не си ми при-ят-на

M488
11-09-2013, 13:21
Евала наистина - имунната система на нацията и расата очевидно работи. Решено е, че тази страна ще бъде оазис на бялата раса и няма да има други. На който не му е ясно, му се изяснява. Защо? Ами, защото иначе бялата раса е застрашена от изчезване. И не само. Просто тя е по-добра и трябва да има място на планетата, отредено само за нея, незамърсено от мангалски нашественици.
Колкото до състраданието - нали ако му помогнеш, ще отиде да се изчука и ще народи още 10 мангалчета. Естествената регулация е такава - щом не се ограничават по друг начин, ще се ограничават по този.

klimatronik
11-09-2013, 13:29
Евала наистина - имунната система на нацията и расата очевидно работи. Решено е, че тази страна ще бъде оазис на бялата раса и няма да има други. На който не му е ясно, му се изяснява. Защо? Ами, защото иначе бялата раса е застрашена от изчезване. И не само. Просто тя е по-добра и трябва да има място на планетата, отредено само за нея, незамърсено от мангалски нашественици.
Колкото до състраданието - нали ако му помогнеш, ще отиде да се изчука и ще народи още 10 мангалчета. Естествената регулация е такава - щом не се ограничават по друг начин, ще се ограничават по този.

Само дето каквото си го надробим, това ще си го сърбаме.
Сирийците са тук благодарения на Америка и Европа и други сили, а политиката на България е зависими от тях. Тоест, ние също имаме вина.

Fisherman
11-09-2013, 13:33
със сополиви постове във форума



омг, ти пък къде се буташ
колко пъти да ти казвам: не си ми при-ят-на

колкото и да не ти е приятна е права

Баща Ти
11-09-2013, 13:39
Hospes hostis. Още древните римляни са го казали.

klimatronik
11-09-2013, 13:43
smuuurt za bg :D

M488
11-09-2013, 13:46
Само дето каквото си го надробим, това ще си го сърбаме.
Сирийците са тук благодарения на Америка и Европа и други сили, а политиката на България е зависими от тях. Тоест, ние също имаме вина.

Вината е ваша, че гласувате за партии, които са за ЕС, а не за излизане от ЕС.

M488
11-09-2013, 13:48
Авторката благодарна ли е на съдбата, че се е родила бяла, защото можеше да се е родила и черна и тогава само черни мангали щяха да искат да я чукат.

klimatronik
11-09-2013, 14:05
М488. Не знам кво расиско лайненце си. Ама си вреда за всички.

Violenza
11-09-2013, 14:15
със сополиви постове във форума



омг, ти пък къде се буташ
колко пъти да ти казвам: не си ми при-ят-на
омг, колко си модерна
колко пъти да ти казвам: супер много ме ке-фиш

M488
11-09-2013, 15:32
Ей, Клизматроник, какво имаш против расистите? Ти каква раса си?

Fisherman
11-09-2013, 15:33
Ти каква раса си?

той е зодия мизерник

klimatronik
11-09-2013, 15:52
Аз съм човек. Мазно хомосапиенс. Расизмът е много наивна теория.

ranieri
11-09-2013, 16:05
Това да искаш в твоята държава да няма хора които не подлежат на интеграция расизъм ли е?

klimatronik
11-09-2013, 16:43
Това да искаш в твоята държава да няма хора които не подлежат на интеграция расизъм ли е?

българите са са страшно интегрирани :D

ranieri
11-09-2013, 17:01
Я пак го напиши ама да има някакъв смисъл изречението моля ,че нищо не се разбира.

klimatronik
11-09-2013, 17:18
А ти ми задай разбираем въпрос.
А, ако ми подкрепяш БСП или Атака... остави, нямам желание за дискусия. ;)

ranieri
11-09-2013, 17:33
Какви БСП и Атака и който и да, не се опитвай да изместиш темата питам те , ако не искам в страната ми да има хора които НЕ подлежат и не искат да се интегрират ,а искат те да наложат тяхната култура и техния начин на живот това прави ли ме РАСИСТ?

anonymous895156
11-09-2013, 17:36
Какви БСП и Атака и който и да, не се опитвай да изместиш темата питам те , ако не искам в страната ми да има хора които НЕ подлежат и не искат да се интегрират ,а искат те да наложат тяхната култура и техния начин на живот това прави ли ме РАСИСТ?

прави те ксенофоб, защото нито знаеш със сигурност, че не искат да се интегрират, нито, че ще тръгнат да налагат на теб начина си на живот
в случая е много по-вероятно ти да наложиш на тях своя
П.С. Сигурен ли си, че проблемът е, че са от друга държава? Ами ако бяха руснаци? Щеше ли да пищиш по тийн форумите, че "трябва нещо да се промени"?

klimatronik
11-09-2013, 17:38
Какви БСП и Атака и който и да, не се опитвай да изместиш темата питам те , ако не искам в страната ми да има хора които НЕ подлежат и не искат да се интегрират ,а искат те да наложат тяхната култура и техния начин на живот това прави ли ме РАСИСТ?

не, аз също не искам. Ама това какво общо има с темата? А и дори циганите могат да се интегрират, не е невъзможно. Виж, отгледай едно циганче от малко в културна среда, после ми да видим дали някой ще познае,че е от ромски произход..

an7raks
11-09-2013, 17:42
Климатик, пак почваш с глупостите...

ranieri
11-09-2013, 17:45
прави те ксенофоб, защото нито знаеш със сигурност, че не искат да се интегрират, нито, че ще тръгнат да налагат на теб начина си на живот
в случая е много по-вероятно ти да наложиш на тях своя
П.С. Сигурен ли си, че проблемът е, че са от друга държава? Ами ако бяха руснаци? Щеше ли да пищиш по тийн форумите, че "трябва нещо да се промени"?


Аз не "пищя",че трябва да се промени нещо ,а просто задавам въпрос.Мислиш ,че ревностните мюсюлмани от Афганистан ,Сирия и тн подлежат на интеграция ли? Виж какво става в западна Европа ,в Брюксел най-често кръщават новородените Мохамед и вече мюсюлманите са мнозинство там.

klimatronik
11-09-2013, 18:01
Аз не "пищя",че трябва да се промени нещо ,а просто задавам въпрос.Мислиш ,че ревностните мюсюлмани от Афганистан ,Сирия и тн подлежат на интеграция ли? Виж какво става в западна Европа ,в Брюксел най-често кръщават новородените Мохамед и вече мюсюлманите са мнозинство там.

И, за да не се разпространява исляма, да ги избиваме на границата?

anonymous895156
11-09-2013, 18:04
Не виждам причина да не да се разпространява ислямът - християнството в момента е най-често изповядваната религия, това да влияе пагубно на другите? Едно време тук е била езическа земя, вие чувствате ли се зле, като знаете, че християнството е премахнало из основи вярванията на прадедите ви? Може би не ви пука? Разбира се, че е така. И в бъдеще никой няма да се интересува кой от вас каква религия изповядвал.
Ислямът е религия на мира.
Не мисли, че сирийските бежанци са фундаменталисти.
Не ми отговори на въпроса с руснаците.

ranieri
11-09-2013, 18:06
Ако искаш ги избивай , но мисля ,че е по-добре просто да се депортират веднага ,и да седят както в другите държави в лагери ИЗВЪН населените места .

anonymous895156
11-09-2013, 18:09
Ако искаш ги избивай , но мисля ,че е по-добре просто да се депортират веднага ,и да седят както в другите държави в лагери ИЗВЪН населените места .

България не е особено гъстонаселена, но е малка и няма начин да построиш мобилен лагер далеч от каквото и да е населено място (тук включваме и селата с по 15 жители)

ranieri
11-09-2013, 18:15
Не виждам причина да не да се разпространява ислямът - християнството в момента е най-често изповядваната религия, това да влияе пагубно на другите? Едно време тук е била езическа земя, вие чувствате ли се зле, като знаете, че християнството е премахнало из основи вярванията на прадедите ви? Може би не ви пука? Разбира се, че е така. И в бъдеще никой няма да се интересува кой от вас каква религия изповядвал.
Ислямът е религия на мира.
Не мисли, че сирийските бежанци са фундаменталисти.
Не ми отговори на въпроса с руснаците.

Ислямът е религия на мира го кажи на тия дето са ни колили 500 години .Не казвам ,че Ислямът е вреден сам по себе си ,но всяко различно деление на Ислямът тълкува Корана по различен начин и някои от тези ,които тълкуват Корана по не толкова доброжелателен начин спрямо другите религии в момента влизат в България .Не знам за теб ,но аз не искам да се събуждам от рев на ходжи в 5 сутринта.И не ти говоря за Сирийците който имат реална причина да бягат от нещо -войната , а тези другите който се възползват от Сирийската криза и влизат в държавата ни уж като бежанци от войната. За руснаците нямам много какво да кажа , може би само това ,че техния език (който е произлязъл от българския ) и техните обичаи не са чак толкова различни от нашите и няма да са ни толкова чужди.

anonymous895156
11-09-2013, 18:16
Сирийските бежанци идват в България, защото нямат друг избор и е въпрос на живот и смърт - вие сте против тях, нашите ненагледни сезонни работници, които не са особено желани във Великобритания, получават вашето одобрение и смъмряне на лошите британци, които "да не си мислят, че магливия остров им е хубав!!!!!!". Защо?

klimatronik
11-09-2013, 18:18
България не е особено гъстонаселена, но е малка и няма начин да построиш мобилен лагер далеч от каквото и да е населено място (тук включваме и селата с по 15 жители)

И за тия лагери пак аз плащам.
Специално за бежанците от Сирия... не можем да ги поберем всичките.

anonymous895156
11-09-2013, 18:19
Емии... Нека не ви разочаровам, но целта на повечето сирийци не е да останат за постоянно в България, а да получат статут на емигранти в страна от ЕС и да се изнесат към цивилизования свят. Затова и не стоят в Турция. И все пак знаем, че джордж сорос, мадона, бил гейтс и другите илюминати имат план за разрушение на България (Run-Nut), който работи, за да изнесе към съединените щати най-интелигентните индоевропейци на земята - българските работохолици.

ranieri
11-09-2013, 18:24
Сирийските бежанци идват в България, защото нямат друг избор и е въпрос на живот и смърт - вие сте против тях, нашите ненагледни сезонни работници, които не са особено желани във Великобритания, получават вашето одобрение и смъмряне на лошите британци, които "да не си мислят, че магливия остров им е хубав!!!!!!". Защо?

Правиш се ,че не можеш да четеш или какво? Казах ти ,че в момента ,ако не си наясно всякаква сган се опитва да влезе в ЕС ,казвайки ,че бяга от Сирийската криза , а в момента не голяма част от бежанците в България са реално от Сирия.

ranieri
11-09-2013, 18:31
България не е особено гъстонаселена, но е малка и няма начин да построиш мобилен лагер далеч от каквото и да е населено място (тук включваме и селата с по 15 жители)

Едно е да се направи лагер в някой запуснато поделение на отдалечено място от големите градове ,друго е да се настаняват бежанци с неясен произход и неясни намерения в столицата на държавата и някои от тях да биват пускани извън бежанския лагер да си обикалят свободно..

klimatronik
11-09-2013, 18:32
И двамата сте прави от части, но и грешите.
Димитар. На теб,ако ти се отдаде възможност след толкова път да живееш нормално, би ли продължил към далечното?
Много Сирийци смятат да останат само временно, докато не се върнат в родината им, но има и много,които ще се опитат да се заселят тук.
И не бъди толкова наивен. Да вярваш на тези планове, диктувани особено от комунистите.. си е лудост.

anonymous895156
11-09-2013, 18:33
Ислямът е религия на мира го кажи на тия дето са ни колили 500 години .

Не мога. Мъртви са. Както и тези, които са били клани. В случая не знам какво се сърдиш на исляма, защо не се държиш така и с християните? Все пак си чувал за византийското робство, нали? Кой е виновен - Иисус или император Василий?

Освен това, религията е нещо динамично. Можеш ли да ми сравниш християнството по времето на светата инквизиция с това днес и да ми кажеш, че е не се е променило? Същото е с исляма.


Не казвам ,че Ислямът е вреден сам по себе си ,но всяко различно деление на Ислямът тълкува Корана по различен начин и някои от тези ,които тълкуват Корана по не толкова доброжелателен начин спрямо другите религии в момента влизат в България .

Никоя религия не е доброжелателно настроена към другите.
580 000 българи са мюсюлмани.
Още 10 000 временно настанили хора се няма да ни убият.


Не знам за теб ,но аз не искам да се събуждам от рев на ходжи в 5 сутринта.

А от биене на камбани?


И не ти говоря за Сирийците който имат реална причина да бягат от нещо -войната , а тези другите който се възползват от Сирийската криза и влизат в държавата ни уж като бежанци от войната..

В такъв случай какво трябва да направим - да върнем в под бомбите всички хора или да вдигнем нивото на сигурност по границите?

anonymous895156
11-09-2013, 18:34
Да вярваш на тези планове, диктувани особено от комунистите.. си е лудост.

the irony

an7raks
11-09-2013, 18:37
А и дори циганите могат да се интегрират, не е невъзможно.
http://24.media.tumblr.com/6bf5c67b5b01cd97099e5f99598bf263/tumblr_mktpgb3JWS1ry10fwo1_500.gif

anonymous895156
11-09-2013, 18:38
Много Сирийци смятат да останат само временно, докато не се върнат в родината им, но има и много,които ще се опитат да се заселят тук.

Би било вярно, ако е казано в турски форум. Защо им е на сирийците да напускат страна с близки обичаи и религия на тяхната, страна с гражданско общество, развити икономика и армия - визирам Турция - за да отидат в най-бедната европейска страна за всички времена и да градят семейство и дом там?

klimatronik
11-09-2013, 18:41
Би било вярно, ако е казано в турски форум. Защо им е на сирийците да напускат страна с близки обичаи и религия на тяхната, страна с гражданско общество, развити икономика и армия - визирам Турция - за да отидат в най-бедната европейска страна за всички времена и да градят семейство и дом там?

Защото скоро, няма да им се оправи държавата. Защо е пълно с емигранти от целия Арабски свят, които мечтаят за каквото и да е европейско гражданство?

anonymous895156
11-09-2013, 18:41
Димитар. На теб,ако ти се отдаде възможност след толкова път да живееш нормално, би ли продължил към далечното?

Погледни темата на... темата. Както и мизерните условия за всеки бежанец.

anonymous895156
11-09-2013, 18:44
Защото скоро, няма да им се оправи държавата. Защо е пълно с емигранти от целия Арабски свят, които мечтаят за каквото и да е европейско гражданство?

Не съм в главите им и не мога да ти кажа за какво си мечтаят. България е една от най-нежеланите дестинации за всеки близкоизточнец с малко акъл.
И за коя държава, която скоро няма да се оправи, говориш? Турция ли? ъъъ

klimatronik
11-09-2013, 18:44
И не, не искам да ме събужда квичене на джамия. Искам да ме събужда тумбуркане на камбана. Така ми харесва. :) Пък и камбаните не ги бият през 12 през нощта . И няма да ми е кеф да не се говори на български.

klimatronik
11-09-2013, 18:45
Не съм в главите им и не мога да ти кажа за какво си мечтаят. България е една от най-нежеланите дестинации за всеки близкоизточнец с малко акъл.
И за коя държава, която скоро няма да се оправи, говориш? Турция ли? ъъъ
Сирия.
България е РАЙ за много араби.

anonymous895156
11-09-2013, 18:47
Сирия.
България е РАЙ за много араби.

Е, аз говорех за Турция, която е рай за всички мюсюлмани, бягащи от сирия, които искат лесно да изградят стабилно семейство в случай, че се установят в държавата, в която пристигат.

an7raks
11-09-2013, 18:49
Е, аз говорех за Турция, която е рай за всички мюсюлмани, бягащи от сирия, които искат да имат стабилно семейство.

Да, ама турците са си баш националисти. Не признават никакви малцинства и подобни простотии, всичко де що е в границите на Турция е турчин. Не е като тука да им се обръща толкова внимание...

klimatronik
11-09-2013, 18:50
Е, аз говорех за Турция, която е рай за всички мюсюлмани, бягащи от сирия, които искат да имат стабилно семейство.
хахахаххахах особено за сирийците. хах

klimatronik
11-09-2013, 18:54
Да, ама турците са си баш националисти. Не признават никакви малцинства и подобни простотии, всичко де що е в границите на Турция е турчин. Не е като тука да им се обръща толкова внимание...

Само не ми давай Турция за пример, че там там такива религиозни фанатици има.. Никаква демокрация. Гледахте протестите. Гледахте правителството какви номера им върти. Ограничават човешките им права.

an7raks
11-09-2013, 18:55
Турия е пример за просперираща страна, която гледа интересите на своите хора.

klimatronik
11-09-2013, 18:56
БОЖЕ .....

anonymous895156
11-09-2013, 18:57
ми.. не разбрах, след като сирийците бяха фанатици, няма ли да им е по-добре при турските си събратя по ценности? или в случая едното е невярно и бежанците не са фанатици, а са си обикновени хора са си?

ranieri
11-09-2013, 18:58
Не мога. Мъртви са. Както и тези, които са били клани. В случая не знам какво се сърдиш на исляма, защо не се държиш така и с християните? Все пак си чувал за византийското робство, нали? Кой е виновен - Иисус или император Василий?

Освен това, религията е нещо динамично. Можеш ли да ми сравниш християнството по времето на светата инквизиция с това днес и да ми кажеш, че е не се е променило? Същото е с исляма.

Християнството за разлика от Исляма се е променило от създаването си много пъти и в настоящото му състояние е станало толкова миролюбиво ,че Исляма който не се е променил ИЗОБЩО от създаването си може да го тъпче както си иска и хрисимите християни ,ще седят и ще си мълчат като агнета.


Никоя религия не е доброжелателно настроена към другите.
580 000 българи са мюсюлмани.
Още 10 000 временно настанили хора се няма да ни убият.

Както ти казах ,има разлика от една секта на Исляма до друга , и част от тези които в момента влизат уж като бежанци са от държавите в които се изповядва краен Ислям.


А от биене на камбани?

До нас има църква и може би чувам камбаните 2-3 пъти в годината.А колко пъти ще чувам ходжата да пее??? 5 ПЪТИ на ден.. за какво изобщо сравняваш?


В такъв случай какво трябва да направим - да върнем в под бомбите всички хора или да вдигнем нивото на сигурност по границите?



Християнството за разлика от Исляма се е променило от създаването си много пъти и в настоящото му състояние е станало толкова миролюбиво ,че Исляма който не се е променил ИЗОБЩО от създаването си може да го тъпче както си иска и хрисимите християни ,ще седят и ще си мълчат като агнета. Както ти казах ,има разлика от една секта на Исляма до друга , и част от тези които в момента влизат уж като бежанци са от държавите в които се изповядва краен Ислям.До нас има църква и може би чувам камбаните 2-3 пъти в годината.А колко пъти ще чувам ходжата да пее??? 5 ПЪТИ на ден.. за какво изобщо сравняваш?

an7raks
11-09-2013, 18:58
Ми, ти си викай боже, докато строят АЕЦ-ове на наща граница, имат армия, колкото цялото българско население и никой не смее да им каже копче.

anonymous895156
11-09-2013, 18:59
Християнството за разлика от Исляма се е променило от създаването си много пъти и в настоящото му състояние е станало толкова миролюбиво ,че Исляма който не се е променил ИЗОБЩО от създаването си може да го тъпче както си иска и хрисимите християни ,ще седят и ще си мълчат като агнета. Както ти казах ,има разлика от една секта на Исляма до друга , и част от тези които в момента влизат уж като бежанци са от държавите в които се изповядва краен Ислям.До нас има църква и може би чувам камбаните 2-3 пъти в годината.А колко пъти ще чувам ходжата да пее??? 5 ПЪТИ на ден.. за какво изобщо сравняваш?

Проблемът е в това, че на ходжата му се пее, а камбанарят на църквата до вас е мързелив?

klimatronik
11-09-2013, 19:02
ми.. не разбрах, след като сирийците бяха фанатици, няма ли да им е по-добре при турските си събратя по ценности? или в случая едното е невярно и бежанците не са фанатици, а са си обикновени хора са си?

Говорих за политиката на Турция и властите им. Фанатици има на всякъде. Ислямът като религия е по-агресивна религия от християнството. Крайните ислямисти виж кво правят..

anonymous895156
11-09-2013, 19:03
Крайните ислямисти са сепаратисти, а крайните християни държат Ватикани
митко рапъра

an7raks
11-09-2013, 19:04
Говорих за политиката на Турция и властите им. Фанатици има на всякъде. Ислямът като религия е по-агресивна религия от християнството. Крайните ислямисти виж кво правят..

Мхм, ама надали крайните ислямисти някога ще успеят да избият толкова хора, колкото християните през средновековието...

anonymous895156
11-09-2013, 19:07
Мхм, ама надали крайните ислямисти някога ще успеят да избият толкова хора, колкото християните през средновековието...

+ колонизацията на
Африка
Южна Америка
Северна Америка
всичко, което диша
Луната
.
.
.
предстои Марс
СРАМ НЯМАТЕ ВЕ ХРИСТИЯНИ

ranieri
11-09-2013, 19:07
Проблемът е в това, че на ходжата му се пее, а камбанарят на църквата до вас е мързелив?

Невероятен аргумент ... Еми като искаш да ти пее извикай го да ти пее ,но аз не искам да ми натрапват нещо което НЕ ми е меко казано приятно.

anonymous895156
11-09-2013, 19:09
Невероятен аргумент ... Еми като искаш да ти пее извикай го да ти пее ,но аз не искам да ми натрапват нещо което НЕ ми е меко казано приятно.

Никой не иска да му натрапват нещо, което му е неприятно. Но до нас често минават коли. Често деца крещят. От колите излиза чалга. От децата също. Да убия ли инженер димитров и архитекта на Димитровград или да се преместя?

klimatronik
11-09-2013, 19:10
Ми, ти си викай боже, докато строят АЕЦ-ове на наща граница, имат армия, колкото цялото българско население и никой не смее да им каже копче.

И в Триполи имаха изрядна инфраструктура, нали? В Турция също нямат стари сгради, заплатите им са големи. Икономиката им и всичко. Но това не определя и човешката свобода. Турция са много далече от демокрацията. Повече и от нас. Там политиката им е крайно настроена към религиозното подчинение и промиване на съзнанието, за да се лесно маниполирани. Както виждаш постоянно измислят закони с тази цел. Ще те рестува полицията за нещо и ако не си от ,,висшата'' класа ще те бият, или няма да те намерят по канафките.. За това се избиха. Отровен газ им пускаха. Ако не беше ООН можеше и на месо да стрелят.

ranieri
11-09-2013, 19:12
Никой не иска да му натрапват нещо, което му е неприятно. Но до нас често минават коли. Често деца крещят. От колите излиза чалга. От децата също. Да убия ли инженер димитров и архитекта на Димитровград или да се преместя?

Убиий го ,ако искаш знам ли , ти си решаваш . Но аз съм решил да не ми пречат такива хора каквито казах.

Ако исляма е толкова миролюбив колкото казваш ,защо западна Европа е наводнена от мюсюлмани ,които бягат от иначе толкова хубавите закони на Шериата.

anonymous895156
11-09-2013, 19:14
Убиий го ,ако искаш знам ли , ти си решаваш . Но аз съм решил да не ми пречат такива хора каквито казах,

Ще го убия и ще подлежа на наказание. Ти на по-голямо :)

an7raks
11-09-2013, 19:14
Виж, или свободия, или просперитет. Няма вариант и двете. Иди в Щатите да се правиш на свободен на полицаите. Още докато го бутнеш и ще те е трупясал.

klimatronik
11-09-2013, 19:16
Виж, или свободия, или просперитет. Няма вариант и двете. Иди в Щатите да се правиш на свободен на полицаите. Още докато го бутнеш и ще те е трупясал.

Ходи поживей в Турция, после и в Щатите. Че да ми сравняваш два крайни полюса бива , бива ама..

klimatronik
11-09-2013, 19:17
не знаеш на какви класи се делят.

ranieri
11-09-2013, 19:19
Целия проблем е в това ,че по-голяма част от изповядващите ислям НЕ искат да се интегрират и отидат ли в дадена държава ,те не спазват местните закони ,а спазват Корана и видиш ли всички други околко тях трябва да се съобразяват с това ,но ако ТИ отидеш в тяхната държава и искаш да изпиеш да кажем 1 бира ,какво ще стане с теб ?

an7raks
11-09-2013, 19:19
А къде няма класово разделение?

klimatronik
11-09-2013, 19:35
А къде няма класово разделение?

От класово до класово има огромна разлика. Да кажем средновековно разделяне.
А за религията.. Аз не съм виждал християни да се кланят всеки ден на земята през 20 минути, както е например в Египет например. Нормите, правилата , каньоните на исляма се изпълняват много по-стриктно от изповядващите.

an7raks
11-09-2013, 19:37
А, нз, ислямските каньони не ги познавам...

klimatronik
11-09-2013, 19:43
А, нз, ислямските каньони не ги познавам...

eto edin http://travelrostov.ru/wp-content/uploads/2011/02/koprulu3.jpg :D

Fisherman
11-09-2013, 19:54
И какво,турски инжинери ли са го проектирали тоя каньон

an7raks
11-09-2013, 19:55
И какво,турски инжинери ли са го проектирали тоя каньон

Явно... Смятай колко са напреднали, за да си правят каньони!

klimatronik
11-09-2013, 20:02
ае четете през редовете, ше ви дам едни камиони

DarkTemplar
11-09-2013, 20:04
Казах ти ,че в момента ,ако не си наясно всякаква сган се опитва да влезе в ЕС ,казвайки ,че бяга от Сирийската криза , а в момента не голяма част от бежанците в България са реално от Сирия.
По принцип си прав, но това е проблем на самата държава България, не на сганта, която се опитва да влезе. Всяка държава отговаря за собствените си държавни граници.

А това твърдение на антракс за турския АЕЦ близо до южната ни граница вече не е актуално. Наскоро турците обявиха официално, че са се отказали от него и ще строят централа на друго място, доста далеч от нашите територии.

an7raks
11-09-2013, 20:05
К'во да ти кажа... Това си е тяхната земя, могат да си се кланят по колкото пъти си искат, това че разни дупедавци прокарват идеята тези работи да се толерират на наша територия, си е отделен въпрос...

an7raks
11-09-2013, 20:07
А това твърдение на антракс за турския АЕЦ близо до южната ни граница вече не е актуално. Наскоро турците обявиха официално, че са се отказали от него и ще строят централа на друго място, доста далеч от нашите територии.
Все тая, и на другия край на Турция да е, евентуалните последици от една авария ще ни застигнат. А тук си говорим колко опасно било, че и видиш ли нерентабилно...

ranieri
11-09-2013, 20:10
К'во да ти кажа... Това си е тяхната земя, могат да си се кланят по колкото пъти си искат, това че разни дупедавци прокарват идеята тези работи да се толерират на наша територия, си е отделен въпрос...


Точно.

DarkTemplar
11-09-2013, 20:12
Все тая, и на другия край на Турция да е, евентуалните последици от една авария ще ни застигнат. А тук си говорим колко опасно било, че и видиш ли нерентабилно...
По тази логика никой никъде не трябва да строи АЕЦ-и, защото все някой от съседите му ще е недоволен. Ние питали ли сме турците като строихме Козлодуй и бяхме наченали Белене? Или проблемът е в това, че доскоро ние им продавахме ток, а сега май те ще продават на нас?

klimatronik
11-09-2013, 20:15
айде да си вземем за домашен любимец да отглеждаме всички само по 1 сириец и проблема е решен

an7raks
11-09-2013, 20:15
По тази логика никой никъде не трябва да строи АЕЦ-и, защото все някой от съседите му ще е недоволен. Ние питали ли сме турците като строихме Козлодуй и бяхме наченали Белене?

Не, не, не схвана какво исках да кажа... Имам предвид, че са си напълно прави, че си гонят интересите и че е крайно време и ние да си търсим нашите, вместо да се правим на големите европейци, които ще се отказват от най-евтината енергия, щото са гоУеми!

an7raks
11-09-2013, 20:17
айде да си вземем за домашен любимец да отглеждаме всички само по 1 сириец и проблема е решен

Да, става да си го вържеш на двора.

DarkTemplar
11-09-2013, 20:19
Не, не, не схвана какво исках да кажа... Имам предвид, че са си напълно прави, че си гонят интересите и че е крайно време и ние да си търсим нашите, вместо да се правим на големите европейци, които ще се отказват от най-евтината енергия, щото са гоУеми!
Така съм по-съгласен. Но това, че сме дупедавци, което е част от националния ни манталитет, си е изцяло наш проблем. Българинът има нужда някой по-голям/силен/успял да му каже какво да прави и той да кротко да го изпълни. Такива са и работниците ни, и политиците ни. Няма кой да лобира за чужди (в случая нашите) интереси, няма такъв филм просто.

На някои места вече вадят електроенергия от океанските вълни по напълно природосъобразен и иновативен начин, а ние се чудим какви шменти-капели да врътнем със смешната ни зелена енергия и слънчевите панели, само и само да изкараме някоя кинта в повече.

Не ни е проблемът в съседите, нито в бежанците, нито в ЕС, нито в САЩ/Русия, а в собственото ни дребнаво робско мислене.

OoVasKoO
11-09-2013, 20:19
http://img.sadistic.pl/pics/c9c040253ebb.png

klimatronik
11-09-2013, 20:20
Не, не, не схвана какво исках да кажа... Имам предвид, че са си напълно прави, че си гонят интересите и че е крайно време и ние да си търсим нашите, вместо да се правим на големите европейци, които ще се отказват от най-евтината енергия, щото са гоУеми!
ние добре си ги търсим, друг е въпроса, че нас никой не ни пита

an7raks
11-09-2013, 20:23
ние добре си ги търсим, друг е въпроса, че нас никой не ни пита

Ми, то вече нито армия имаме, нито някакво самосъзнание, щото да сме либерални и свободни, от какъв зор някой да се съобразява с нас?

DarkTemplar
11-09-2013, 20:26
Ми, то вече нито армия имаме, нито някакво самосъзнание, щото да сме либерални и свободни, от какъв зор някой да се съобразява с нас?
Ние отдавна нямаме и свестни политици и дипломати. Всичките са продажници и мижитурки, слуги на чужди господари. България е печелила много битки и войни на бойното поле, а после ги е губила на дипломатическата маса.

klimatronik
11-09-2013, 20:29
Ми, то вече нито армия имаме, нито някакво самосъзнание, щото да сме либерални и свободни, от какъв зор някой да се съобразява с нас?

ако имахме армия щяхме нямаше да е по-различно с нашите управници .
а екологични методи за електроенергия няма
То и ветрогенераторите бяха голяма иновация преди време, но избиха пъдпъдъците ,

an7raks
11-09-2013, 20:34
За момента, ако няма аварии и при добри мерки за безопасност, атомната енергия е най-евтина и екологична. Винаги, обаче, си съществува шансът да каже Бум и няколко поколения да носят последиците...

Mortis
11-09-2013, 20:38
Мхм, ама надали крайните ислямисти някога ще успеят да избият толкова хора, колкото християните през средновековието...

Много ми е интересно как сравняваш нещо от 10 век с нещо от 21 век. Да си чувал някакви християни терористи в последните 700 години?

Светът е малко или много цивилизован и факта, че мюсюлманите се държат все едно още са в средновековието си говори по себе си.

DarkTemplar
11-09-2013, 20:41
Християни-терористи официално няма, но ако знаеш какво се е случвало в Северна Ирландия през 70-те, 80-те и началото на 90-те години на ХХ век, свят ще ти се завие. И всичко това е правено от християни. Да не говорим колко се "обичат" Селтик и Рейнджърс в Шотландия, където конфликтът също е на религиозна основа. И всичко това в развитата Западна Европа.

an7raks
11-09-2013, 20:42
Да си чувал някакви християни терористи в последните 700 години?

Да, американците.

ranieri
11-09-2013, 20:51
Да, американците.

САЩ ,вярно че са най-големите терористи ,но това няма нищо общо с религията ,а с пари и влияния ,докато при мюсюлманите всичко е на верска основа.

anonymous895156
11-09-2013, 20:54
докато при мюсюлманите всичко е на верска основа.

Невярно. Вярата (при тях) е инструмент на парите.

an7raks
11-09-2013, 20:54
Има ли значение какви са мотивите при положение, че резултатът е еднакъв? Да не говорим, че само най-нисшите в йерархията са наистина вярващи и се взривяват с идеята, че правят добро. Тези, дето контролират цялата работа, не го правят на верска основа.

ranieri
11-09-2013, 20:59
Невярно. Вярата (при тях) е инструмент на парите.

Салафитите няма да те убият за пари , а защото не си като тях.

klimatronik
11-09-2013, 21:06
Има ли значение какви са мотивите при положение, че резултатът е еднакъв? Да не говорим, че само най-нисшите в йерархията са наистина вярващи и се взривяват с идеята, че правят добро. Тези, дето контролират цялата работа, не го правят на верска основа.

За Турция ли ? Какво твърдиш с това? Че трябва да ни налагат религиозни права, за да има контрол? А диктатура не щеш ли ?

Ivaaaaa
11-10-2013, 06:59
браво на Митко!

Ivaaaaa
11-10-2013, 07:29
омг, колко си модерна
колко пъти да ти казвам: супер много ме ке-фиш

караш ме да се изразявам грозно, но:

не разбирам защо продължаваш да си буташ задника, като никой не иска да те ебе :/

Violenza
11-10-2013, 07:35
караш ме да се изразявам грозно, но:

не разбирам защо продължаваш да си буташ задника, като никой не иска да те ебе :/
Много си мила.
Скачаш като мачо, на когото са му казали, че е гей. :D


Не разбрах сега, какво свърши ти в помощ на горките бежанци? Отиде на посещение в някое защитено жилище, направи дарение?

anonymous895156
11-10-2013, 07:52
Само да допълня за ислямистките "терористи":

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/96/Terro.jpg/606px-Terro.jpg

Mortis
11-10-2013, 08:07
Християни-терористи официално няма, но ако знаеш какво се е случвало в Северна Ирландия през 70-те, 80-те и началото на 90-те години на ХХ век, свят ще ти се завие. И всичко това е правено от християни. Да не говорим колко се "обичат" Селтик и Рейнджърс в Шотландия, където конфликтът също е на религиозна основа. И всичко това в развитата Западна Европа.
Най-вероятно е така, но има разлика между футболен расизъм и специална организация направена с целта тероризъм, атентати и т.н. Нямаш си и напредстава колко атентати се извършват всеки ден от мюсюлманите в страни в Африка, Близкия изток и т.н. В Европа и в Америка не се случват тези неща толкова често по простата причина, че след 9/11 Европа и Америка имат доста голяма защита против тези неща.


Да, американците.
Американците са империя и като всяка империя те търсат изгода. Не можеш да ги обвиняваш, че си пазят интересите, защото всяка друга страна на тяхното място щеше да направи същото. Ако Ал Кайда не бяха направили атентантите върху кулите, САЩ нямаше да получи извинение да атакува Ирак и Афганистан.

http://images.sodahead.com/polls/003168999/327290138_islam_religion_of_peace_answer_1_xlarge. jpeg
Принципно има още хиляди такива снимки.

ranieri
11-10-2013, 08:19
Само да допълня за ислямистките "терористи":

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/96/Terro.jpg/606px-Terro.jpg


Ти добре си намерил това в 1вия линк в уики ,ама поне да беше я разбрал. През ден стават атентати в "освободения" Ирак във война между шиити и сунити и не се вижда края , нещо май не са включени тези данни в табличката. За да е една ислямска държава стабилна й трябва диктатор от типа на Кадафи , Асад , Мубарах ,Садам.. Виж какво става след като биват свалени тези уж толкова лоши диктатори , атентати ,безпорядък ,хуманитарна криза и тн. Искам да ми кажеш в момента в света освен исляма , чрез коя друга религия някой оправдава нападение над други не изповядващи тяхната вяра.

anonymous895156
11-10-2013, 08:34
Ти добре си намерил това в 1вия линк в уики ,ама поне да беше я разбрал. През ден стават атентати в "освободения" Ирак във война между шиити и сунити и не се вижда края , нещо май не са включени тези данни в табличката.

Няма нищо лошо да е в първия линк в уики, ако информацията е вярна. Войната между сунити и шиити отдавна не е на верска основа. Може да се приеме, че са сепаратисти. Все едно да кажеш, че испанският език е вреден, като гледаш хрониките на мафиотските престрелки в Мексико.


За да е една ислямска държава стабилна й трябва диктатор от типа на Кадафи , Асад , Мубарах ,Садам.. Виж какво става след като биват свалени тези уж толкова лоши диктатори , атентати ,безпорядък ,хуманитарна криза и тн.

Виждам. И?


Искам да ми кажеш в момента в света освен исляма , чрез коя друга религия някой оправдава нападение над други не изповядващи тяхната вяра.

Нека първо ти да ми извадиш цитат от Корана, който да го позволява (не кухите глави на бойците на Ал Кайда, за които Джихад е шести стълб на исляма - при положение, че общо са пет).

- Как се чувствате, когато знаете, че Осама бин Ладен изповядва вашата религия?
- Така, както и вие, когато разберете, че Хитлер е бил германец от австрийски произход/християнин.

В Исляма, за разлика от католицизма и православието, няма свещеници, които да тълкуват Корана на вярващите. Всеки мюсюлманин трябва самостоятелно и директно да се запознае със съдържанието на свещения текст.

ranieri
11-10-2013, 08:59
Няма нищо лошо да е в първия линк в уики, ако информацията е вярна. Войната между сунити и шиити отдавна не е на верска основа. Може да се приеме, че са сепаратисти. Все едно да кажеш, че испанският език е вреден, като гледаш хрониките на мафиотските престрелки в Мексико.

[/I]

Значи признаваш ,че има война между шиити и сунити ,КОИТО са 2 секти на исляма ама казваш ,че не е верска основа? Ами на какво е ?





Нека първо ти да ми извадиш цитат от Корана, който да го позволява (не кухите глави на бойците на Ал Кайда, за които Джихад е шести стълб на исляма - при положение, че общо са пет).

- Как се чувствате, когато знаете, че Осама бин Ладен изповядва вашата религия?
- Така, както и вие, когато разберете, че Хитлер е бил германец от австрийски произход/християнин.

В Исляма, за разлика от католицизма и православието, няма свещеници, които да тълкуват Корана на вярващите. Всеки мюсюлманин трябва самостоятелно и директно да се запознае със съдържанието на свещения текст.


Не искам да поствам цитати от Корана ,защото не съм запознат с него ,но щом толкова искаш ето:

Quran (2:191-193) - "And kill them wherever you find them, and turn them out from where they have turned you out. And Al-Fitnah [disbelief] is worse than killing...

but if they desist, then lo! Allah is forgiving and merciful. And fight them until there is no more Fitnah [disbelief and worshipping of others along with Allah] and worship is for Allah alone. But if they cease, let there be no transgression except against Az-Zalimun

Quran (3:56) - "As to those who reject faith, I will punish them with terrible agony in this world and in the Hereafter, nor will they have anyone to help."

an7raks
11-10-2013, 09:05
За Турция ли ? Какво твърдиш с това? Че трябва да ни налагат религиозни права, за да има контрол? А диктатура не щеш ли ?

Аве, ти или си много прост, или не знам... O.o Никой не ти говори за Турция в този пост...

an7raks
11-10-2013, 09:20
Американците са империя и като всяка империя те търсат изгода. Не можеш да ги обвиняваш, че си пазят интересите, защото всяка друга страна на тяхното място щеше да направи същото. Ако Ал Кайда не бяха направили атентантите върху кулите, САЩ нямаше да получи извинение да атакува Ирак и Афганистан.
Да, аз ако дойда у вас, избия теб и семейството ти и си заживея щастливо в апартамента, дали просто ще "си пазя интересите"?

klimatronik
11-10-2013, 13:00
оф заеби само циврите.

anonymous895156
11-10-2013, 13:19
Значи признаваш ,че има война между шиити и сунити ,КОИТО са 2 секти на исляма ама казваш ,че не е верска основа? Ами на какво е ?

Точно така. Там е въпрос на политика, пари и зони на влияние.


Не искам да поствам цитати от Корана ,защото не съм запознат с него ,но щом толкова искаш ето:

Quran (2:191-193) - "And kill them wherever you find them, and turn them out from where they have turned you out. And Al-Fitnah [disbelief] is worse than killing...

but if they desist, then lo! Allah is forgiving and merciful. And fight them until there is no more Fitnah [disbelief and worshipping of others along with Allah] and worship is for Allah alone. But if they cease, let there be no transgression except against Az-Zalimun

Quran (3:56) - "As to those who reject faith, I will punish them with terrible agony in this world and in the Hereafter, nor will they have anyone to help."

Клипчета в ютуб и статии с обяснения какво според хората значат тези цитати има бол. Приемаш написаното твърде буквално - също като онези радикалисти, които приемаш за обобщаващ образ на мюсюлманите.
Убийство може да значи много неща. Честно казано, тези два цитата директно казват това, което се постига с много заобиколки в Стария и Новия завет.

Fisherman
11-10-2013, 13:48
Убийство може да значи много неща.

http://2.bp.blogspot.com/_7G6ciJUMuAk/TGOQMOWsMGI/AAAAAAAABZU/_K91q5OU6hw/s400/yo+dawg+31.jpg
http://static.fjcdn.com/comments/Yo+dawg+I+heard+you+like+monkeys+_3c1fd72f34798326 b103b03f9099918b.jpg

Mortis
11-10-2013, 14:25
Да, аз ако дойда у вас, избия теб и семейството ти и си заживея щастливо в апартамента, дали просто ще "си пазя интересите"?

Ами аз не знам за една държава, която през цялото си съществуване е била мирна. Ако можеш да посочиш, моля ти се, бих искал да видя.

an7raks
11-10-2013, 15:21
Ами аз не знам за една държава, която през цялото си съществуване е била мирна. Ако можеш да посочиш, моля ти се, бих искал да видя.

Едно е да си защитаваш територията и твоите богатства, друго е да ходиш да трепеш хора на друг континент, за да вземеш техните и при това, да твърдиш, че тези хора са "лошите терористи"...

an7raks
11-10-2013, 17:23
http://www.btv.bg/shows/neka-govoriat/videos/video/175849585-Operatsiya_Slava%E2%80%9C_Rasisti_li_sa_balgarite. html
!!!

Mortis
11-10-2013, 18:16
Едно е да си защитаваш територията и твоите богатства, друго е да ходиш да трепеш хора на друг континент, за да вземеш техните и при това, да твърдиш, че тези хора са "лошите терористи"...
Няма една империя, която да не се е месила в делата на чуждите страни. Всички колониални империи, Римската и безброй други. Изобщо всяка държава, която е имала силата да налага своето над по-малка страна, го е правила.

an7raks
11-10-2013, 18:18
Няма една империя, която да не се е месила в делата на чуждите страни. Всички колониални империи, Римската и безброй други. Изобщо всяка държава, която е имала силата да налага своето над по-малка страна, го е правила.

Никой не твърди обратното, но нека не твърдим, че тези колониални империи са "добрите", а защитаващите се са "злите терористи, които избиват невинн Хамериканци"!