PDA

View Full Version : Оцветяване на коса-розови или лилави кичури



ssm
11-09-2013, 18:53
Здравейте!!Знам,че сигурно има други теми за това,но аз лично искам да питам...Могат ли да станат розови или лилави кичури на кестенява коса със степче или някакви фиксини там или какви бяха..Тоест да не е с боя за коса или пък да се изсветлява преди това...И ако станат..дали ще са хубави също???Не приемам критики относно решението и това,че било грозно или странно или пр.Очаквам съвети... :).Мерси предварително.

heartshapedbox
11-09-2013, 19:14
Преди време си правих такива.
С Фуксин става цикламено-розово, а с Пиоктанин-тъмно лилаво.
Продават се в аптеките, към 2-3 лева са.

Lilanda
11-09-2013, 19:16
Аз няма да ти давам критики за това, че е грозно, а за това, че така си съсипваш косата. Степчетата изтощавят косата ти изключително много.

heartshapedbox
11-09-2013, 19:43
Това са лекарства, не степчета :D
Което никак не променя факта с изтощаването.
Но какво пък, коса е, расте пак. Щом ти е кеф, давай.

baby_baby
11-10-2013, 14:49
Вземи си спрей дето се отмива

tHe_COolEst_GIrl
11-11-2013, 18:23
Една съученичка си направи със степче и не и се отмиваше месеци наред....
Иначе моя съвет е да не ползваш степчета, иначе става със тях на кестенява коса, но все пак не е хубаво да се експериментира с такива неща. Много по-добре е някаква качествена боя, по-горе ти написаха примери.
Другият ми съвет е да пробваш само на 1 кичур. Ако не ти хареса, просто го махаш. Иначе ако си омацаш цялата коса и се погледнеш в огледалото, може и изобщо да не ти хареса и да се налага да си режеш косата.
Айде, надявам се да съм помогнала :) ;)

ssm
11-12-2013, 12:43
Вземи си спрей дето се отмива

Чух,че с него не ставало хубаво и много се омацваш.А освен това и на кестенва коса ставало ужасно. :Д Благодаря все пак.. :)

ssm
11-12-2013, 12:44
Една съученичка си направи със степче и не и се отмиваше месеци наред....
Иначе моя съвет е да не ползваш степчета, иначе става със тях на кестенява коса, но все пак не е хубаво да се експериментира с такива неща. Много по-добре е някаква качествена боя, по-горе ти написаха примери.
Другият ми съвет е да пробваш само на 1 кичур. Ако не ти хареса, просто го махаш. Иначе ако си омацаш цялата коса и се погледнеш в огледалото, може и изобщо да не ти хареса и да се налага да си режеш косата.
Айде, надявам се да съм помогнала :) ;)
Благодаря,помогна ми.Ами аз мисля да направя само 3-4 кичура,но първо бих пробвала само с 1,защото степчето може да не е хубаво хД..Мерси много ;)

ssm
11-12-2013, 12:45
Преди време си правих такива.
С Фуксин става цикламено-розово, а с Пиоктанин-тъмно лилаво.
Продават се в аптеките, към 2-3 лева са.

Благодаря за отговора. :) Може да пробвам... ;)

ssm
11-12-2013, 12:48
Хора,благодаря на всички за мнениеята и съветите,но забравих да спомена и питам...Значи преди бях на руси кичури и израстнаха до половината на косата ми,а останалите ги боядисах в естествения цвят...И въпроса е: да поизчакам малко,хем да го обмисля и да порасне косата,да се махне боядисаното или мислите,че ще стане върху боядисаното??Знам,че е безмислено да питам хД ..Първото нали?Няма да се получи на боядисаната коса..? :D :) ;)

baby_baby
11-12-2013, 15:54
Чух,че с него не ставало хубаво и много се омацваш.А освен това и на кестенва коса ставало ужасно. :Д Благодаря все пак.. :)

Еми аз преди се правех с спрей и ми седеше много хубаво ( и аз съм с кестенява коса) нито съм се омацвала нито нищо

tHe_COolEst_GIrl
11-12-2013, 18:35
Хора,благодаря на всички за мнениеята и съветите,но забравих да спомена и питам...Значи преди бях на руси кичури и израстнаха до половината на косата ми,а останалите ги боядисах в естествения цвят...И въпроса е: да поизчакам малко,хем да го обмисля и да порасне косата,да се махне боядисаното или мислите,че ще стане върху боядисаното??Знам,че е безмислено да питам хД ..Първото нали?Няма да се получи на боядисаната коса..? :D :) ;)

Ако ще го правиш на изрусени кучури и небоядисани кичури боята ще изглежда различно и на двете и може и да не ти хареса. Иначе и аз не съм сигурна дали става на боядисана коса, но май е по-добре да изчакаш, все пак да не стане гаф ;)


Благодаря,помогна ми.Ами аз мисля да направя само 3-4 кичура,но първо бих пробвала само с 1,защото степчето може да не е хубаво хД..Мерси много ;)
Много се радвам, че съм помогнала ;) Успех със кичурите и дано стане хубаво :)

V_Andriyanova
09-07-2014, 11:05
Направих кичури с пиоктанин на черна коса и личаха. Така че ще хване. Спрейовете не са работа - спластяват косата точно като лака за коса. Боя - можеш да си вземеш от На тъмно. А степчето - стоя ми година и половина и стана много грозно накрая. :)