PDA

View Full Version : Идея? :)



smiley_girl97
11-09-2013, 20:34
Здравейте! :) От град Петрич съм, на 16 години. След 3 дни с гаджето ми правим един месец от както сме заедно и се чудя какво да му подаря :? Някакви идеи?
Благодаря ви предварително. :)

valdesbg
11-09-2013, 20:39
Ти, само по парфюм.

smiley_girl97
11-09-2013, 20:40
Сериозно питам :D

valdesbg
11-09-2013, 20:44
И аз сериозно отговарям.

smiley_girl97
11-09-2013, 20:48
Хм не мислиш ли че още е прекалено рано за това? :D Питах за някое сувенирче или какво друго да e :D

valdesbg
11-09-2013, 21:00
1 месец е повече от малко време за всякакви сериозни подаръци. И не, не ви е рано. Ако толкоз държиш да е предметно - магнитче за хладилника свързано с мечтана от него дестинация и закачлива картичка. И все пак твърдо стоя зад първата идея.

takecare
11-09-2013, 21:04
Само аз ли не одобрявам тези подаряванки всеки месец? За секса мисля, че им е рано, дотолкова, че сигурно не са намеквали, първа, втора база и т.н. Само авторката може да каже дали е готова за това. Иначе месец след като ходите, не е рано, но предполагам ще бъде първия ти.

Lilanda
11-09-2013, 21:13
^Една двойка си подариха подаръци на първата седмица...:lol: Като разбрах бях лайк...риъли?

Иначе ако имаш време и желание направи нещо от себе си. Стихотворение, писмо, рисунка, песен...Зависи какъв талант имаш. Няколко реда, в които хаотично изразяваш чувствата си също биха свършили работа.

valdesbg
11-09-2013, 21:13
И аз не ги одобрявам. Една home made вечеря е повече от достатъчна. Ама в случая секса ще им се отрази добре, че при малките тва е тема табу. Пък то не е страшно.

takecare
11-09-2013, 21:15
Стихотворение, писмо за изразяване на чувствата? Извинявай, ама след месец ходене, на по 16 години, дали се обичат? Е, не мога да го повярвам.

leadyflame
11-09-2013, 21:26
Подари му девствената си ципа, сложена в рамка.

takecare
11-09-2013, 21:32
^^ Не намесвай личните си мотиви винаги.

leadyflame
11-09-2013, 21:32
А какво, нима не си с някого за да градиш чувствата си до тъй наречената обич.

AnarchyBoy
11-09-2013, 21:32
Стихотворение, писмо за изразяване на чувствата? Извинявай, ама след месец ходене, на по 16 години, дали се обичат? Е, не мога да го повярвам.

Защо хората като чуят чувства веднага си мислят за ОБИЧ и за думите ОБИЧАМ ТЕ...?
Нима само това можеш да изпитваш към дадено човече...?

Колко сте ограничени и тесногръди..

Деба, само за мен ли "чувства" не е синоним на ОБИЧ, или поне не изцяло...
чувствата обхващат бая по-голям диапазон от усещания и емоции.. :?

Интересно ми е, вие като тръгвате с някого, отначало какво изпитвате, или при вас е следното:
Няма никакви чувства, абсолютно нищо и изведнъж хоп и се обичат, а всичките чувства по средата на този период, са само от филмите на Disnney нали?

Баща Ти
11-09-2013, 21:35
Ти, само по без парфюм дори.

Lilanda
11-09-2013, 21:36
Защо хората като чуят чувства веднага си мислят за ОБИЧ и за думите ОБИЧАМ ТЕ...?
Нима само това можеш да изпитваш към дадено човече...?

Колко сте ограничени и тесногръди..

Деба, само за мен ли "чувства" не е синоним на ОБИЧ, или поне не изцяло...
чувствата обхващат бая по-голям диапазон от усещания и емоции.. :?

Интересно ми е, вие като тръгвате с някого, отначало какво изпитвате, или при вас е следното:
Няма никакви чувства, абсолютно нищо и изведнъж хоп и се обичат, а всичките чувства по средата на този период, са само от филмите на Disnney нали?
Изпревари ме. 8-)

Бай дъ уей..Да добавя-защо да не можеш да напишеш стихотворение, в което да изразиш чувствата си на първия месец?

Баща Ти
11-09-2013, 21:37
А дали заслужава стихотворение?

valdesbg
11-09-2013, 21:37
^ Жена ти ще те бие :Р

Ако въпроса ти не е реторичен - аз тръгвам с някоя защото имам някакви чувства, различни от привличане и харесване. Почвам от високо. Междинните чувства не са ми познати.

И бтв - имаме еднакви подписи. Не знам съвпадение или нарочно е :Р

takecare
11-09-2013, 21:37
Само за мен ли пък обич и любов са обратно на смисъла, който вие придавате тука? За мен обич е обичта към майката, към роднините, към родината, към сладкото и т.н. А любовта е чувството, което изпитваш към човека, на когото може да се отдадеш тялом и духом.

leadyflame
11-09-2013, 21:39
Интересно как някои от вас си противоречат.

AnarchyBoy
11-09-2013, 21:43
^ Жена ти ще те бие :Р

Ако въпроса ти не е реторичен - аз тръгвам с някоя защото имам някакви чувства, различни от привличане и харесване. Почвам от високо. Междинните чувства не са ми познати.

И бтв - имаме еднакви подписи. Не знам съвпадение или нарочно е :Р

Е как ще ме бие, като сме на едно мнение.. 8-)
Ддз мен тоя подпис ми е откакто си направих акаунта.. :D
Въпроса беше риторичен Влади.. :D


takecare, права си, но чувства не значи само ЛЮБОВ/ОБИЧ, значи много други неща, така че не виждам нещо лошо, едно писъмце да бъде написано.. :)
Не е задължително, вътре да пише, че е любовта на живота й, а просто, че е щастлива, и всичко е както й харесва, чувства се добре и тем подобни глупости..
сорЕ ние с нея.. :smt007 тая фаза малко я претупахме и аз съм много влюбен за да пиша, толкова нисШи неща, пък не съм много компетентен... 8-)

Lilanda
11-09-2013, 21:43
...аз тръгвам с някоя защото имам някакви чувства, различни от привличане и харесване...
Именно затова стихотворение не е лоша идея за един месец. Вече те дали са тръгнали заради нагон/привличане/харесване е друг въпрос.

А дали заслужава стихотворение?
Това също.

takecare
11-09-2013, 21:46
Да, чувствата са всеобхватно понятие. Но аз лично бих се уплашила малко, ако някой ми подари стихотворение или писмо на този етап.

leadyflame
11-09-2013, 21:49
^ За брак разбирам да се плашиш, ама от едно "невинно" писмо (предполагам не би имало плашещи неща в него) не виждам причина.

valdesbg
11-09-2013, 21:49
Ей днеска не ме бива да отговарям на въпроси и да разчитам кога е добре да замълча.

Лил - все още си седя зад идеята за секса. Стихотворението е добре да е красиво написано с талант и усет, а не поредната тиинейджърска ментална оригня. За тва не мсиля че е хубава идея. За стихотворението е важно да изглежда хубаво и да се усеща правилно. А какво точно казва.... обикновено зависи от четящия.

Lilanda
11-09-2013, 21:49
Да, чувствата са всеобхватно понятие. Но аз лично бих се уплашила малко, ако някой ми подари стихотворение или писмо на този етап.
Що?

takecare
11-09-2013, 21:51
Едно писмо може да изглежда и да носи различни послания.

Lilanda
11-09-2013, 21:52
...Лил...
Имам си нов любим прякор. 8-) Така ще ми викаш винаги! Казах! 8-)

Иначе и това го има, Влади. Бай дъ уей, сега се усетих, че става въпрос за момче, а момчетата на тази възраст рядко оценяват нещо толкова лично.

Все пак идеята с таланта си остава. Ако има такъв.

AnarchyBoy
11-09-2013, 21:53
:D

heartshapedbox
11-09-2013, 21:54
И аз леко бих се шашнала от писмо/стихотворение. Зависи как ни вървят отношенията, де.
Предложението на Влади за вкусна хоуммейд вечеря + секс е добър "подарък", подкрепям.

takecare
11-09-2013, 21:56
Имам си нов любим прякор. 8-) Така ще ми викаш винаги! Казах! 8-)

Иначе и това го има, Влади. Бай дъ уей, сега се усетих, че става въпрос за момче, а момчетата на тази възраст рядко оценяват нещо толкова лично.

Все пак идеята с таланта си остава. Ако има такъв.

Къде нов прякор, бе? Във Фън-а едно време така ти викахме. Хахаха

Lilanda
11-09-2013, 21:57
Къде нов прякор, бе? Във Фън-а едно време така ти викахме. Хахаха
Дафуя? :shock:

Аз като влизах във Фън-а бях няк'во лапе..Много съм ви отразявала как сте ми викали. :D

takecare
11-09-2013, 21:58
Извинявай, мис "Любовта дава крила" ;)

tireheb
11-09-2013, 21:58
Аз като влизах във Фън-а бях няк'во лапе..

а ся вече девети клас, ехеее...

Lilanda
11-09-2013, 21:59
^Има разлика между лапе на години и лапе на акъл, нали знаеш? ;)

takecare
11-09-2013, 22:00
Нека, нека.

tireheb
11-09-2013, 22:02
^Има разлика между лапе на години и лапе на акъл, нали знаеш? ;)

рядко съм виждал лапе на години да не е лапе на акъл
колкото и да си мислите обратното
докато все още спадате към тая графа

baby_baby
11-09-2013, 22:05
Да магнит за хладилника и една картичка е добра идея

Lilanda
11-09-2013, 22:13
рядко съм виждал лапе на години да не е лапе на акъл
Не смятам да се самоизтъквам, защото добре знам, че имам още много какво да науча.

Имам предвид друго обаче. За това време аз израстнах и вече отдавна не съм онова тъпо лапе, което бях преди. ;д

takecare
11-09-2013, 22:15
Никой не е казал, че си била тъпа, но онази сладка наивност е изчезнала. То остави "любовта", ама и форума много дава крила така като гледам. Повярвахте си, повечето.

Lilanda
11-09-2013, 22:21
Никой не е казал, че си била тъпа..
Аз го казвам. 8-)

CoockieMonster
11-10-2013, 07:15
Защо хората като чуят чувства веднага си мислят за ОБИЧ и за думите ОБИЧАМ ТЕ...?
Нима само това можеш да изпитваш към дадено човече...?

Колко сте ограничени и тесногръди..

Деба, само за мен ли "чувства" не е синоним на ОБИЧ, или поне не изцяло...
чувствата обхващат бая по-голям диапазон от усещания и емоции.. :?

Интересно ми е, вие като тръгвате с някого, отначало какво изпитвате, или при вас е следното:
Няма никакви чувства, абсолютно нищо и изведнъж хоп и се обичат, а всичките чувства по средата на този период, са само от филмите на Disnney нали?
Именно! И аз съм за секса!