PDA

View Full Version : Къдрин ?!



ninesLeepy
11-10-2013, 00:58
Вдъхновена от това,че съм свободна и не искам да се съобразявам с никой отрязах повече от половината си коса ..
Беше супер !! Промяната, усещането .. като нов човек,обаче .. Омръзна ми и тъй като смяната на цвета е прекалено елементарна за мен ми се иска да я накъдря .. Фризьорка,която да се съгласи не намирам,защото било трайно,косата ми била къса и т.н.
Въпроса ми е : Ако вместо 15-20мин седя 10мин ефекта ще е по-слаб или няма да го има изобщо?!

baby_baby
11-10-2013, 14:47
По-добре си намери по-добра фризьорка която ще ти ги направи

ssm
11-12-2013, 12:56
Трябва да намериш много добра и по възможност професионална фризьорка за това.Аааа,другото,което е...косата ти ще стане двойно по-къса,ако е сполучливо...Ако не е сполучливо,ще ти изгори цялата коса и ще стане ужасна..Късмет и дано съм помогнала. ;)

brutal_women
11-12-2013, 13:40
Здравей.Аз съм фризьорка.Мила не прави грешката да слагаш къдрин,ще си съсипеш косата.И 1 година няма да можеш да я оправиш. Къдрина гори много! А и ще ти седи няколко месеца къдрава...И другото което е,Къдрин си слагаха жените в 80те години,това е голяма отживелица вече никой не си слага къдрин,освен може би накой бабички... Недей просто...

Yaiza
11-15-2013, 17:52
Аз имах същата идея за къдрина преди известно време. Майка ми е професионален фризьор и категорично отказа. Наистина горяло косата доста,а и ми каза че като ми омръзне няма как да се възстанови. Аз като наивно детенце казах, че ще си я дръпна с пресата, когато ми омръзне да я нося къдрава ... при което майка ми просто излезе от стаята хаха ! Има и още нещо след известно време косата ти ще започне да израства и ако не искаш да си със сплескани корени и къдрави краища трябва да повториш процедурата :(