PDA

View Full Version : И сега какво ?



RebecKa_
11-10-2013, 07:53
Здравейте,от 2 години живея с едно момче с което се запознахме на дискотека.От първата ни среща си разменихме телефоните,излизахме всеки ден,ходехме на всякакви събития заедно,нещата се задълбочиха и станахме гаджета.Всичко беше идеално,нямаше спорове,нямаше изневери и прочие.До преди няколко месеца .... Аз заминах за Бургас при роднини за 1 седмица,исках и той да дойде ,но отказа.Щом се върнах,разбрах,че е спал с една моя приятелка,но си помислих,че това е лъжа.Той се държеше много странно,беше много груб с мен,пренебрегваше ме по всякакъв начин.Не успях да го сдържа в себе си и му казах за слуха ,който бях чула.Тогава той си призна истината и добави ,че не би трябвало да се притеснявам било е момент на слабост.Аз се разкрещях,защото той винаги ми е искал сметка с кого и къде съм била,не ме е оставял намира докато не разбере всичко ,но не аз нямах правото да знам нищо общо с него.Събрах си багажа и тръгнах.Той ми звънеше и идваше до нас да ме търси.Извини се за всичко това и каза ,че бил голям глупак през цялото време.А аз пак се хванах на въдицата и се върнах при него.Ала пак продължи с неговите номера,попитах го дали изобщо има сериозни намерения към мен или смята да ме използва и той каза,че трябва да спра да си набивам филми голяма работа като изневерявал и се целувал с друга нали съм била с него какво повече съм искала.При тези думи много ме заболя и му казах да направи крачката ,която смята за добре,той ме остави ,но продължих да излизам с него уж като приятел, за него явно приятелството е да се натиска с мен в парка и на дискотеки,беше много мил с мен обаче.Попитах го дали има нещо между нас и той каза ,че с това държание към мен много ясно ,че сме повече от приятели.И преди 1 ден той се обади да вляза в скайп да се разберем за утре.Влязох и се разбрахме ,добре,но той започна да ми приказва ,че ми бил сърдит ,защо не съм му звъняла вчера,защо съм го обиждала постоянно и до тук .Постваше,че е обвързан с някакво момиче.Писах му ,звънях му..... ни помен ,ни вест.



П.П. - Извинявам се ,ако има правописни грешки. :)

girlwithblueeyes
11-10-2013, 07:57
По-добре не се занимавай с него . Личи си що за стока е .
В момента просто те разиграва защото му е скучно .

takecare
11-10-2013, 07:57
Просто го остави. Аз дори бих спряла контакти с такъв човек. Не знае какво иска. На едната врата хлопа, после на другата. И ти, защото си му онази сигурната, наивната, има си те като вариант и те разиграва. Според мен въобще не се занимавай.

TheBeliever
11-10-2013, 08:03
Защо му ходиш по гъза на този? Обижда те по всевъзможни начини, а ти продължаваш да му лазиш в краката. Имай малко достойнство.

Little Monster
11-10-2013, 08:19
Не знае какво иска. На едната врата хлопа, после на другата. И ти, защото си му онази сигурната, наивната, има си те като вариант и те разиграва.

++

mancho
11-10-2013, 08:33
дай му го да го бара после в човката да го олигави малко хвърляш му два лева на стотинки и да ходи да си търси друга

xoxi
11-10-2013, 08:44
Защо му ходиш по гъза на този? Обижда те по всевъзможни начини, а ти продължаваш да му лазиш в краката. Имай малко достойнство.

Точно.
В такива ситуации няма значение колко си привързана към него или към това, което е бил. Помисли как те кара да се чувстваш в настощия момент. Помисли и дали той прави нещо, за да те накара да се чувстваш по-добре.
От написаното, на мен ми се струва, че на него му е омръзнала вече тази връзка, щом теб те няма само седмица и той вече е изневерил.
Било момент на слабост?! Айде, моля ти се. Пълни глупости ти е наговорил, защото няма оправдание.
Докато продължаваш да се ''хващаш на въдицата'', той ще продължава да си играе с теб, както си иска.
Остави го, не го търси известно време, тъкмо и сама да си подредиш мислите в главата, пък и той да има време да види наистина какво е без теб.