PDA

View Full Version : Искам отговорите ........



vagarious
11-10-2013, 15:29
Така, няма да разказвам отново моята история, а направо ще дам линк и ще дообесня някой неща: http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/555639-%D0%9A%D0%BE%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%BE-%D0%B7%D0%B0-%D1%82%D0%B5%D0%B1-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%8F%D1%82-%D0%BD%D0%B5-%D0%B5-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B9

Та, минаха вече почти 2 месеца и аз все още виждам в него това, което написах в темата си преди месец - студ, нови момичета, нови хора ... забавления нон-стоп и щракане с пръсти.
Работата е там, че нещата почти съм ги приела, вече не преживявам нещата така, както преди месец .. но имам толкова много въпроси към него, имам нужда от отговори и душевен мир .. все неща, които само той може да ми даде.Опитах се да разговарям с него за тези неща, но той много бързо пали и се превръща в чудовище .. крещи ми, избухва и казва, че не иска да говори за тези неща повече.Бяга от тези разговори като опарен.Да, но аз имам нужда и смятам, че съм готова да чуя от него това, което сама съм си съчинила като отговор.Не мога да понасям вече това напрежение в гърдите, не мога да спя .. нищо не правя като хората и то само, защото мисля за тези неща.Сама за себе си не мога да поставя края .. искам да се осовободя от всичко, което е в главата ми.

Въпросът ми към вас е, редно ли е да поискам такъв разговор?Има ли смисъл, заблуждавам ли се някъде в нещо и ако да, в какво? Как да пусна нещо, за което не съм почувствала, че трябва да го направя? Искам всичко да ми е изяснено и дори после отново да боли, все си мисля, че ще ми е по-лесно да преглътна нещата.Има разлика когато се чудиш и когато вече знаеш всичко, от което имаш нужда .. Имам в себе си натрупан гняв, осъзнавам някой неща и разсъждавам трезво, а не сълзливо хххаа и мисля, че и аз ще мога да разговарям като зрял човек, а не плачейки, да го отблъсна още повече.
Ох много объркано стана, мисловната ми дейност доста е зациклила в момента хах .. е, какво мислите? :(

OverDrive
11-10-2013, 21:16
Е, ти явно твърдо си решила да се подиграваш със себе си.... Какво пък му търпиш избухванията. Това лично го приемам като признак на слаб характер и лошо възпитание. Направо ТИ му тегли тежка майна и ще видиш как той ще те гони да ти дава отговорите. След като постна тази втора тема, в която описа реакциите му, аз мога да ти кажа какво се случва с него в момента. Първо взел те е за пълна даденост, вещ, каквато ти сама се изкарваш. Второ, харесва си друга, тя не отвръща или го прави уклончиво, но на милия му се прави секс, та гледа да те държи още до изясняването на положението. Когато теглиш чертата ТИ има 2 варианта:
1. Наистина ще се сепне. Няма да го очаква и ще ти се обяснява, дори да не иска да продължите връзката си. Щом вече си си съчинила отговорите му, не виждам какъв ти е проблема. Възможността да се случи това е около 85%, според мен.
2. Не се трогва хич, че късаш с него. Очеваден знак, че той е решил да го направи скоро и отношенията му с другата мацка са потръгнали.
Както ти каза - нови хора, нови момичета.
Не съм искал да бъда груб или рязък, но според мен е това.

vagarious
11-11-2013, 05:16
Почти съм сигурна, че няма друго момиче.Колкото до новите хора - това е неговият начин да подтисне това, което всъщност се случи между нас.Да, забавлява се, всякакви занимания си намира, сам не остава за да има време да помисли за мен ... а колкото повече бягаш от дадени емоции, толкова по-силно ще те ударят после.И мен за това ме е яд най-много ... защото после знам, че ще е късно. оф