PDA

View Full Version : Дилема ...



euphoriagn
11-10-2013, 15:30
Проблемът ми е следният: Преди няколко седмици се запознах с едно момче в едно нощно заведение. Онзи ден се видяхме пак там ии си говорихме почти през цялото време. Стори ми се сладък ии си го харесах. Той ме изпрати до нас и се целунахме. Каза ми че ме харесва и аз му отговорих със същото, въпреки че бях малко замаяна от алкохола, но не ми личеше. Проблемът е, че на другия ден осъзнах, че нямам чувства към него и всичко е било само за вечерта. Може би това се дължи на факта че в момента наистина много си харесвам едно друго момче от няколко месеца. Притеснява ме това че ако дам шанс на момчето към което нямам чувства, другото момче, което наистина харесвам ще се отдръпне от мен и така ще убия и последната надежда да стане нещо между нас, защото определено преди показваше интерес към мен. И сега наистина не знам какво да правя... Дали да дам шанс на въпросното момче или да продължа да се занимавам с другото... ??

hey.mistery
11-10-2013, 15:36
Не че нещо, ама на колко си? Защото като чета не ти давам и 15.... Доколкото по въпроса, ако мислиш, че има шанс да се получи с момчето, което се предполага, че наистина харесваш и мислиш, че чакането си заслужава, остани си така. А и по пронцип, ако нямаше това ' друго момче ', не виждам смисъл да се занимаваш с това момче, което си срещнала сега щом нямаш нищо към него и просто ей така, колкото да си се забиваш с някого.

euphoriagn
11-10-2013, 15:39
на 16 съм :)

hey.mistery
11-10-2013, 15:45
Реши какво и кого искаш. Не си играй с хората, това е моя съвет ;)

Лято
11-10-2013, 15:49
Реши какво и кого искаш. Не си играй с хората, това е моя съвет ;)
+
С това новто момче би се занимавала, колкото да не си сама, ли? :?

vagarious
11-10-2013, 15:53
Е, с това новото момче е имало само целувка и признание, за което даже не се знае колко е откровено .. и вече мислиш, че ще имаш връзка с него ли?Смисъл .. странно е, освен ако нещата не са се развили към този момент о.О и все пак, странно е, че се вживяваш толкова...
Колкото до другото момче .. щом и там нямаш "гаранция", че нещо може да се получи ... не се занимавай с нито единия от двамата.

TROLLDADLOLCAKE
11-11-2013, 09:48
Чувствата на това момче не са играчка - не си играй ! Ако ти е толкова скучно си купи вибратор,тъпир.Заради такива,като теб щях да загубя най - добрия ми приятел... screw you.

sunshine :**
11-11-2013, 11:08
малко е тъпо да ходиш с някого към, който нямаш никакви чувства.Пробвай и виж дали ще се получи с момчето, което наистина харесваш.А ако държиш да се забиеш с някой , поне гледай той да няма чувства към теб.

strawberry88
11-11-2013, 11:17
Просто не се занимавай с момчето от заведението, щом нямаш чувства към него? Кое му е сложното? ;X

eli_05
11-12-2013, 16:12
Била съм в подобно положение ... повярвай ми завърши гадно ...
Бях с момче към което нямам чувства и най-накрая не издържах , разкрих му всичко и почти всичките ни общи приятели не ми говориха или се държаха грубо с мен . Сега като се замисля ако му бях казала в самото начало , че всичко е било просто авантюра , щеше да не става това което ми каза най-добрия му приятел ( викайки ми той ми каза : съм най-ужасното момиче на света , защото той те обича , а ти го излъга ) ... Всички ми обърнаха гръб . След това Най-добрия му приятел дойде отново при мен и ми каза да оправя всичко това , като отново тръгна с въпросното момче. Не знам какво ме накара да го направя .. но го направих . И след това пак не издържах и скъсах с него . И отново всички ми обърнаха гръб, но тогава си казах ,че тези хора които ми обръщат гръб не ми трябват , който е с мен си е с мен .
Надявам се това по някакъв начин да ти е помогнало да вземеш решение :)

baby_baby
11-14-2013, 18:39
Реши какво и кого искаш. Не си играй с хората, това е моя съвет ;)

+++

LeagueofShadows
11-16-2013, 10:21
егати малката мастиика 8-)

an7raks
11-16-2013, 10:26
на 16 съм :)

О.о
Прави, к'вото щеш, и двамата ще те разберат какво си и ще те заебът...

babity
11-16-2013, 10:33
Игра за напреднали. В момента нямаш ангажимент към нито един от двамата. Не, че има общо с питането ти, просто споменавам за хранещите преди мен. Няма да успееш да овладееш ситуацията, зат'ва няма да ти давам решение наготово. Само ще загатна. Не си длъжна да даваш отчети на никого къде ходиш, нито пък с кого.

an7raks
11-16-2013, 10:55
Игра за напреднали. В момента нямаш ангажимент към нито един от двамата. Не, че има общо с питането ти, просто споменавам за хранещите преди мен. Няма да успееш да овладееш ситуацията, зат'ва няма да ти давам решение наготово. Само ще загатна. Не си длъжна да даваш отчети на никого къде ходиш, нито пък с кого.

Викаш е нормално 16-годишно момиче да щъка из клубовете пияно и да се хваща с двама едновременно?!

babity
11-16-2013, 11:15
Т'ва е проблем на родителите и, а не твой. Пък и не вярвам на 16 да си бил в леглото в 10.

an7raks
11-16-2013, 11:20
Т'ва е проблем на родителите и, а не твой. Пък и не вярвам на 16 да си бил в леглото в 10.

Утре такава "мастийка", дето вика лигата, ще ми попадне и на мен и ще стане мой проблем... За да не се хванеш за думата, ще го кажа другояче, поставям се на мястото на двете момчета.
Не съм бил в леглото, но не съм пил по нощните заведения.

babity
11-16-2013, 11:28
И к'во ако си на тяхно място? Докато не сте заедно не разбирам за какви претенции може да става дума. Или аз от момента, в който някой ми покаже интерес съм длъжна вече да му пазя поведение и да съм му вярна само 'щото съм му симпатична ли? Нещо ми убягва логиката....

an7raks
11-16-2013, 15:20
Стори ми се сладък ии си го харесах. Той ме изпрати до нас и се целунахме. Каза ми че ме харесва и аз му отговорих със същото, въпреки че бях малко замаяна от алкохола, но не ми личеше.

Това не е интерес само от страна на момчето...

babity
11-16-2013, 15:53
Ама те не са заедно! Хората след години съвместен живот просто се разделят един ден, а момичето без да има нищо да си седи на гъза. Извинявай, 'ма не си толкова наивен. Недей така.

Баща Ти
11-16-2013, 17:36
First World Problems.

Lucho
11-16-2013, 22:06
Игра за напреднали. В момента нямаш ангажимент към нито един от двамата. Не, че има общо с питането ти, просто споменавам за хранещите преди мен. Няма да успееш да овладееш ситуацията, зат'ва няма да ти давам решение наготово. Само ще загатна. Не си длъжна да даваш отчети на никого къде ходиш, нито пък с кого.

Айде бе, игри за напреднали или игри за балъци? Надъхвате малките мастии да въртят по няколко момчета едновременно, после като я разберат що за стока е и я оставят всичките, същата ще дойде и ще пусне тема от рода на "Този идиот/боклук/курвар ме изостави, аз много го обичах, ама изпитвам и силни чувства и към друго момче, което също много ме обича и сега съм много объркана и не знам какво да правя. Моля, помогнете ми". Е не, помощ за такива не трябва да има. Иначе ако пишеш на момче, че не просто е редно, а задължително да върти поне 2, тогава вече ще е голям проблем, защото така "не било редно".

Mr.Killer
11-16-2013, 22:39
Айде бе, игри за напреднали или игри за балъци? Надъхвате малките мастии да въртят по няколко момчета едновременно, после като я разберат що за стока е и я оставят всичките, същата ще дойде и ще пусне тема от рода на "Този идиот/боклук/курвар ме изостави, аз много го обичах, ама изпитвам и силни чувства и към друго момче, което също много ме обича и сега съм много объркана и не знам какво да правя. Моля, помогнете ми". Е не, помощ за такива не трябва да има. Иначе ако пишеш на момче, че не просто е редно, а задължително да върти поне 2, тогава вече ще е голям проблем, защото така "не било редно".

ТОВА!!

babity
11-17-2013, 07:52
Айде бе, игри за напреднали или игри за балъци? Надъхвате малките мастии да въртят по няколко момчета едновременно, после като я разберат що за стока е и я оставят всичките, същата ще дойде и ще пусне тема от рода на "Този идиот/боклук/курвар ме изостави, аз много го обичах, ама изпитвам и силни чувства и към друго момче, което също много ме обича и сега съм много объркана и не знам какво да правя. Моля, помогнете ми". Е не, помощ за такива не трябва да има. Иначе ако пишеш на момче, че не просто е редно, а задължително да върти поне 2, тогава вече ще е голям проблем, защото така "не било редно".

Да, да, да. И аз съм моногамна. Комшията преди 10 години ми смигна от терасата. Ей ма с'а защо още съм необвързана - чакам го!

Lucho
11-17-2013, 18:48
Чакай, чакай, лошо няма, за хубавото винаги се чака. Ако го искаш, ще чакаш. Ако не ти се чака, значи не ГО искаш.

an7raks
11-18-2013, 20:07
Ама те не са заедно! Хората след години съвместен живот просто се разделят един ден, а момичето без да има нищо да си седи на гъза. Извинявай, 'ма не си толкова наивен. Недей така.

Да, нямат брак, вярно... Това си е баш курвенско поведение, каквото щеш ми обяснявай!