PDA

View Full Version : Лъжа



elitoinlove
11-10-2013, 17:55
От няколко месеца си пиша с едно момче, което не криеше,че ме харесва. За кратко време хлътнах по него, той се държеше прекрасно с мен, казваше ми,че аз съм специална за него и т.н. Един ден ми написа,че е влюбен в мен и иска да сме заедно, даде ми няколко дни да си помисля и когато ме попита какво съм решила, аз му отговорих,че сега не е точния момент ( още не бях се отърсила от лошите спомени с предишния ми приятел) и, че ако съм толкова важна за него, колкото казва, ще ме изчака да помисля още малко. По някаква огромна случайност, в деня, в който съм решена вече да му кажа да, моят най-добър приятел ми звъни (негов първи братовчед) и ми казва да не се занимавам с него,защото е лъжец и се натиска с други момичета в негото присъствие... Аз го попитах дали е вярно, той без никакъв смут каза да, но все пак аз съм била най-важна за него и само мен харесвал... Поиска да му простя,да бъдем заедно,но аз не се съгласих и прекъснах всякакви отношения с него.. Сега се чувствам зле,може би трябваше да му простя, защото не понасям липсата му (не знаех,че е станал толкова важен за мен). От друга страна се чувствам като пълна глупачка пред братовчед му :( Как да постъпя, гордостта ми не ми позволява да се върна назад,но момчето наистина ми липсва ;(((((((((

takecare
11-10-2013, 18:03
Има ли желание, има и начин. Както казваш, ако наистина те харесва, ще те потърси и ще ти докаже. Но от тези курвенски постъпки, мисля, че не си заслужава.

leadyflame
11-10-2013, 18:05
Ма чакай, бе, естествено, че ти докато решиш "голямата дилема“ той може си развява трбуквието и ти нямаш никакво право да чувстваш егото си наранено. Единствена може да се чувстваш.. ами никога, не се превъзгласяйте толкова.

elitoinlove
11-10-2013, 18:21
Не се превъзнасям, просто боли когато те убеждават в нещо фалшиво, а след това ти срутват представите...

baby_baby
11-10-2013, 19:24
Според мен не се занимавай с него представи си какви работи ще прави и като сте заедно и после хората ще ти казват и той ще си признае без да му пука

anonymous708973
11-11-2013, 19:42
Ма чакай, бе, естествено, че ти докато решиш "голямата дилема“ той може си развява трбуквието и ти нямаш никакво право да чувстваш егото си наранено. Единствена може да се чувстваш.. ами никога, не се превъзгласяйте толкова.

Абсолютно.

Вие добре ли сте бе? "Да му простиш"? За какво? Че той те харесва, ти не си му никаква все още, не ти е длъжен. Ако желае, и секс може да прави. Откъде да знае ти колко време ще мислиш, защо да не си прави кефа?
Абсолютно не можеш да съдиш по това какъв ще е във връзка, имам огромен личен опит, който да потвърди това.

Обади се на момчето, извини се ТИ, че си се държала като пикла с претенции.

CoNviCt
11-11-2013, 19:50
Ти ще се извиниш, ако приятелят ти те лъже?

Anonys
11-11-2013, 21:32
Да се натиска с други и ти да си важна?
http://cdn.arwrath.com/1/103948.gif

Tsukuda_Hiroshi
11-12-2013, 05:25
От няколко месеца си пиша с едно момче, което не криеше,че ме харесва. За кратко време хлътнах по него, той се държеше прекрасно с мен, казваше ми,че аз съм специална за него и т.н. Един ден ми написа,че е влюбен в мен и иска да сме заедно, даде ми няколко дни да си помисля и когато ме попита какво съм решила, аз му отговорих,че сега не е точния момент ( още не бях се отърсила от лошите спомени с предишния ми приятел) и, че ако съм толкова важна за него, колкото казва, ще ме изчака да помисля още малко. По някаква огромна случайност, в деня, в който съм решена вече да му кажа да, моят най-добър приятел ми звъни (негов първи братовчед) и ми казва да не се занимавам с него,защото е лъжец и се натиска с други момичета в негото присъствие... Аз го попитах дали е вярно, той без никакъв смут каза да, но все пак аз съм била най-важна за него и само мен харесвал... Поиска да му простя,да бъдем заедно,но аз не се съгласих и прекъснах всякакви отношения с него.. Сега се чувствам зле,може би трябваше да му простя, защото не понасям липсата му (не знаех,че е станал толкова важен за мен). От друга страна се чувствам като пълна глупачка пред братовчед му :( Как да постъпя, гордостта ми не ми позволява да се върна назад,но момчето наистина ми липсва ;(((((((((

Глупачка ще си, ако се занимаваш с него!

anonymous708973
11-12-2013, 11:55
Ти ще се извиниш, ако приятелят ти те лъже?

Прочете ли темата и/ли поста ми?
Защото ако си ги прочел/а, значи просто си глупав/а.

За да те улесня - КЪДЕ пише, че момчето й е гадже?

vali97
11-12-2013, 13:06
Да се натиска с други и ти да си важна?
http://cdn.arwrath.com/1/103948.gif
+

heartshapedbox
11-12-2013, 13:29
Съгласна съм с Пантерата.
Ти никаква не си му, обаче от сега му държиш сметка. Представям си колко задушаваща ще си във връзка.

Niakoitam
11-12-2013, 14:08
Абсолютно.

Вие добре ли сте бе? "Да му простиш"? За какво? Че той те харесва, ти не си му никаква все още, не ти е длъжен. Ако желае, и секс може да прави. Откъде да знае ти колко време ще мислиш, защо да не си прави кефа?
Абсолютно не можеш да съдиш по това какъв ще е във връзка, имам огромен личен опит, който да потвърди това.

Обади се на момчето, извини се ТИ, че си се държала като пикла с претенции.

+1 Напълно съгласен с това мнение. Ако ходехте имаш пълно право да му се сърдиш,че даже и да му биеше шута, ако наистина е натискане, а не просто някакви бъзичета. Щом обаче не сте заедно нямаш никакво право да му се сърдиш дори.Ти какво очакакваш? Да стане монах и да се затвори в някой манастир докато ти решиш,че си се накефила да тича след теб и е време да му дадеш вече зелена светлина ли? :)

elitoinlove
11-12-2013, 15:21
baby_baby, права си, не си заслужава да си пропилявам времето с някой, който и в бъдеще може би ще ме прави на глупачка пред околните, именно поради този факт ще време да се откажа, макар че не ми е особено лесно. Anonys, това гифче ме разби ;d ;(