PDA

View Full Version : Не знам,объркана съм



only for you
11-10-2013, 18:05
Здравейте,
нова съм тук,търся съвет
ииииииии такааа малко влюбена съм в най-добрия си приятел...
Как би било по-добре да постъпя,да потисна ли чувствата си?

Sh@d0w
11-10-2013, 18:08
Кажи му че просто искаш да правите секс, така ще е най - добре за двамата.

shmatarok
11-10-2013, 18:12
:? Той според теб има ли някакви чувства към теб? Харесва ли някое момиче?
Не даваш никаква съществена информация. Ако няма чувства към някое друго девойче, защо не поемеш инициативата да станете нещо повече от приятели?

only for you
11-10-2013, 18:19
мисля,че би трябвало да има чувства към мен..в смисъл държанието му е доста показателно....не знам дали харесва някоя(не сме говорили за това),но държанието му към мен е мноого по-специялно отколкото към другите :)
В смисъл личи си доста.
Не съм сигурна,че въобще някога той би тръгнал с мен,защото той е прекрасен,а аз...съм просто АЗ :(

Misheto_iw
11-10-2013, 18:29
мисля,че би трябвало да има чувства към мен..в смисъл държанието му е доста показателно....не знам дали харесва някоя(не сме говорили за това),но държанието му към мен е мноого по-специялно отколкото към другите :)
В смисъл личи си доста.
Не съм сигурна,че въобще някога той би тръгнал с мен,защото той е прекрасен,а аз...съм просто АЗ :(

Хах .. радвам се, че не съм единствена, но това волпще не помага :D ;)

only for you
11-10-2013, 18:34
това е успокояващо ;ддд аз си мислех,че само аз съм луда ;дддддд

baby_baby
11-10-2013, 19:19
Може и да те харесва не се знае нищо но признай му чувствата си

only for you
11-10-2013, 19:27
ако му призная чувствата си,приятелството ни няма да бъде същото

Starless
11-10-2013, 19:58
Не разваляй нещо хубаво, заради нещо което може изобщо да не се получи. Ако няма чувства - ще е конфузно, няма как да не се променят нещата поне малко. Ако ли пък се получи нещо - то след края му, няма да ви остане нищо. Помисли си добре дали си заслужава, защото може да е просто моментно, а да развалиш едно хубаво приятелство.

tireheb
11-10-2013, 19:59
волпще

без малко да се разплача
честно
;/

leadyflame
11-10-2013, 20:21
Ем, ако няма друга на хоризонта и ти си привлекателна, сигурно ще стане работата.

shmatarok
11-10-2013, 21:12
без малко да се разплача
честно
;/

:D "Почивай в мир, скъпи правопис!"

HollyGolightly
11-11-2013, 03:20
А той знае ли, че сте най-добри приятели или просто ти така си си го нарекла, понеже ти се усмихва от време на време и ти пише "здравей" в скайп? Най-добре си му кажи де, няма да е края на света.


волпще
Искам да те чуя как я произнасяш тази думичка

Tsukuda_Hiroshi
11-11-2013, 06:35
мисля,че би трябвало да има чувства към мен..в смисъл държанието му е доста показателно....не знам дали харесва някоя(не сме говорили за това),но държанието му към мен е мноого по-специялно отколкото към другите :)
В смисъл личи си доста.
Не съм сигурна,че въобще някога той би тръгнал с мен,защото той е прекрасен,а аз...съм просто АЗ :(

+


това е успокояващо ;ддд аз си мислех,че само аз съм луда ;дддддд

Само да спомена: в един свят на луди, само лудите са нормални. Ако си "луда" по своему, то това те прави и различна, уникална по своему. Според теб, кой е по-привлекателен сред тълпата? Не е ли именно онзи, който се отличава от нея?
Не знам дали си се замисляла, че всеки си има някаква лудост, някакъв порок. Идеални хора няма, не е имало и няма да има! Съответно - дали си на 17, 18 или 30 години, ти ще си имаш кривите черти. Това не означава, че не е редно да имаш връзка или никой няма да те хареса. Просто онзи, който наистина те харесва и/или обича, ще бъде с теб заради човека, който си - със всичките ти хубави и лоши черти! Може да го дразни пушенето (примерно), но няма да те зареже заради него, защото ти си много повече неща от момичето, което си пали цигарата с кафето или когато е нервна.
Не се съди толкова строго!
Успех с момчето! Смятам, че ако сте истински приятели и нямате тайни 1 от друг, трябва да му кажеш какво мислиш и чувстваш. Ако сте ИСТИНСКИ приятели, това няма да развали приятелството ви. Ако го развали, значи не ти е приятел. А знае ли се - може пък и да излезе нещо хубаво ;)

TROLLDADLOLCAKE
11-11-2013, 09:43
НЕ може да става дума за "приятелство",когато ти си влюбена до уши в него.Риск печели,риск губи!

only for you
11-11-2013, 17:41
Не,хора,не ме разбирате,това е едно ИСТИНСКО приятелство което е такова вече от 1 година..наистина не искам да рискувам защото дори да стане нещо-след това няма да има нищо ;) под истинско приятелство имам в предвид,че абсолютно всеки ден ми пише,споделяме си,виждаме се когато имаме възможност и не е за подценяване факта,че аз като цяло се паля за глупости-много пъти сме се карали за тая една година,а все още ме търпи...може би нещата трябва да си останат така :)

toad
11-11-2013, 17:43
Здравейте,
нова съм тук,търся съвет
ииииииии такааа малко влюбена съм в най-добрия си приятел...
Как би било по-добре да постъпя,да потисна ли чувствата си?

Не си потискай чувствата , а му покажи котето си .

only for you
11-11-2013, 17:50
муахахахаха забавен си ;ддддд

Misheto_iw
11-11-2013, 18:20
без малко да се разплача
честно
;/
Божее ;д не съм обърнала внимание кво съм писала :D Съжалявам за грешката :D

leadyflame
11-11-2013, 21:07
не си, защото ти и така го казваш, което доста грозно би и звучало,

Anonys
11-11-2013, 21:23
Кажи му че просто искаш да правите секс, така ще е най - добре за двамата.

Действа. Ако не е влюбен, ще се влюби.

Tsukuda_Hiroshi
11-12-2013, 05:00
Не,хора,не ме разбирате,това е едно ИСТИНСКО приятелство което е такова вече от 1 година..наистина не искам да рискувам защото дори да стане нещо-след това няма да има нищо ;) под истинско приятелство имам в предвид,че абсолютно всеки ден ми пише,споделяме си,виждаме се когато имаме възможност и не е за подценяване факта,че аз като цяло се паля за глупости-много пъти сме се карали за тая една година,а все още ме търпи...може би нещата трябва да си останат така :)

^ След казаното се замислям: за какво тогава ти е да ставате гаджета?

only for you
11-12-2013, 17:14
искам го само за себе си,не ми харесва самата мисъл,че го деля с други(има още 2-3 близки приятелки) иии дааа ;дд

~LadyCrawley~
11-12-2013, 17:18
Еее, тогава избирай дали го искаш като приятел или гадже. Според мен е по-добре първото, защото дори и да тръгнете, ще скъсате и после няма да може да се погледнете в очите дори, защото знаете прекалено много един за друг /близки приятели/.

Tsukuda_Hiroshi
11-13-2013, 06:39
Освен... ако не се получи някакво много странно изключение и не си запазите приятелството дори и след връзката. Но това са наистина много редки случаи...

only for you
11-13-2013, 17:05
Никога до сега след връзка не съм запазвала приятелство..затова е по-добре да бъдем приятели :) мерси за съветите :)

ninesLeepy
11-14-2013, 00:33
Никога до сега след връзка не съм запазвала приятелство..затова е по-добре да бъдем приятели :) мерси за съветите :)

+
И аз преди 3-4 години много бях хлътнала по най-добрия си приятел и сега се радвам,че го подтиснах,защото нямаше да
ми е още приятел и нямаше да преживеем много хубави неща .. Просто го игнорирай :)

BlackEyedPeas
11-14-2013, 09:07
Епа ти постоянно ли си объркана? То целия ти живот на тебе сбъркан.

only for you
11-14-2013, 17:08
не ме нападай,ако обичаш

BlackEyedPeas
11-14-2013, 18:34
Не обичам ;о

~LadyCrawley~
11-14-2013, 18:39
:дддддддд

only for you
11-15-2013, 16:33
аре стига бе батееееееее,къв ти е проблема -.- ?????????????????????????????????????????????????? ???????