PDA

View Full Version : коса



LeightonM
11-10-2013, 20:03
Бях писала за проблема ми с лицето,но сега искам да ви споделя за друг - косата ми.Като малка имах прекрасна коса - дълга,права,руса.Много лесна за обработване.После обаче попаднах на фризьорка,която ми направи на нищо косата,след това влязах в пубертета и сега положението е трагично.Косата ми е суха,но от скоро време незнайно защо (всъщност мисля,че съм я пренаситила с маски защото от началото на лятото до преди 2-3 седмица си правих с доста омазняващи съставки защото е суха) от скоро време като се изкъпя и в корните стои мазна. :(.Омръзна ми,дори когато не си правя маска изкъпвам се,излизам от банята,изсъхва и е мазна.Плаче ми се.А по-дължината е суха,заплита се, цъфти.Не знам какво да я правя вече,всичките си пари давам за козметика точно за нея.Нищо не ми помага,само положението става по-зле.Налага се и да я изправям защото като се изкъпя е безформена и ужасно бухнала,но никаква файда,че съм я изравила - след 1 час пак същото положение,а преди ми стоеше до следващото къпане.Много ми е гадно,като гледам как другите момичета с обикновен шампоан и др. козметика на прилична цена и без допълнителни грижи имат прекрасни коси,а моята на нищо не прилича,въпреки всичко,което правя за нея.Голям комплекс ми е и от толковааа време се надявам да се оправи,но не.Моля ви дайте ми някакви съвети какво да я правя,положението е трагично вече. :(

heartsdesire
11-10-2013, 20:21
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/553319-%D0%92%D1%81%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%BE-%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%B0%D1%82%D0%B0-vol-7
Питай тук, или се разрови, може да намериш полезен съвет.
Успех!