PDA

View Full Version : доверие



misssixtyy1818
11-11-2013, 11:08
Здпасти.С хриятелят ми сме заедно от година но се познаваме от много време дори и като по малки пак ходихмме но той ми изневери в началото на сегашната ни връзка аз му изневерих бях пийнала не чи това е оправдание но все пак то отбелязвам много зле се чувствам и до сега за постъпката си и това ми е обица на ухото приятелят ми го прости дори вече живеем заедно но вчера едно момче което ми е редоввен клиент ми поиска фейсбука и му казах че ако е с намерение няма да му го дам понеже си ичам приятел и така това вомче ми иска и му дадох и когато приютелят ми ме пита койе този му казах че е стар приятел защото всеки път когато някое момче ми пише той се сърди цял ден и трябва да му се моля а аз нищо не съм направила и сега излезе ядосан казвайки че и той почва да крие от мен дайте съвет как бихте процедирали вие

Tsukuda_Hiroshi
11-12-2013, 05:08
Първо, щях да поговоря с приятеля си, вместо да вися пред РС-то. Второ, бих слагал поне точка там, където си поемам дъх, когато говоря ;) Трето - смятам, че си трол и четвърто - че този човек изобщо не е за теб, щом и ти си му изневерила, той ти е изневерил, не си вярвате...

Little Monster
11-12-2013, 16:58
Забележка: Правопис, пунктоация.....
Доверието е най-важното в една връзка, а вие сте го загубили..... По-добре се разделете, ще е по-добре и за двама ви.

vas4e3to0
11-12-2013, 17:05
Забележка: Правопис, пунктоация.....
Доверието е най-важното в една връзка, а вие сте го загубили..... По-добре се разделете, ще е по-добре и за двама ви.

Забележка: пунктУация

Sh@d0w
11-12-2013, 17:06
Забележка: пунктУация

http://global3.memecdn.com/grammar-nazis_o_456498.jpg

Tsukuda_Hiroshi
11-13-2013, 06:42
Забележка: пунктУация

Това си беше направо "забележка: правопис" :D

leadyflame
11-13-2013, 12:02
Малко по-категорично му говори, иначе всеки път ти ще се чувстваш виновната.