PDA

View Full Version : Какво да правя?



tHe_COolEst_GIrl
11-11-2013, 11:47
Здравейте! Моята история е, че много харесвам едно момче. Добри приятели сме, контактуваме често. Но една моя приятелка (нека я наречем Р.), умираща от любопитство ме попита кой харесвам. Аз не й казах, защото не исках никой да знае, но тя настояваше. Накрая ми се разсърди, защото според нея съм и нямала доверие. Аз, притисната в ъгъла и казах.
След време едно друго момиче-Т.- се съмняваше много, че харесвам въпросното момче, което наистина харесвам. Нейната приятелка-Е.- също. Накрая Р. се изпусна. Естествено Т. беше казала на момчето, че го харесвам. Момичето Е. ми каза, че тя и Р. харесват момчето, което и аз харесвам. После и самата Р. ми каза същото. И всичко това за един ден. Накрая след като свърши учебния ден (тогава бяхме на училище) аз, все още много ядосана, тръгнах малко по-бързо от тях. Те ме попитаха "Ехо, къде отиваш?" Аз се оправдах, че трябва да се прибирам, но те ми казаха "Изчакай и нас." Но аз им изкрещях отдалеч "Трябва да се прибирам!" и упорито вървях напред. После, на път към вкъщи чух гласа на едно от момичетата "Криси(аз така се казвам)!" Аз, без никакво желание да говоря с нея, се скрих, без да и отговарям.
И освен тези въпросни 3 момичета, има още 2. Едното му се натиска (и вероятно го харесва), а другото направо си го харесва. Попринцип винаги, когато си харесам момче, всички се втурват и те да го харесват и свалят, което много ме дразни.
И така, кажете ми да се откажа ли от момчето, което толкова много харесвам(имам съмнения, че и то ме харесва) и така да се оттърва от проблемите си, или да се боря за него докрай, въпреки трудностите?
П.С. Съжалявам за объркания ми пост :)

vas4e3to0
11-11-2013, 12:04
Е, на 12 години е нормално с приятелките ти да харесвате едно и също момче, въпреки че е много досадно. Ти сама трябва да прецениш дали си заслужава да се „бориш“ за него.

Tsukuda_Hiroshi
11-11-2013, 13:51
По принцип това са си детски работи и ще преминат, не се притеснявай. От друга страна, ако сега се отказваш всеки път, когато видиш дебелия край, такава ще си останеш и за напред. Ако искаш нещо - вземи си го!

shmatarok
11-11-2013, 16:57
На мен ми е любопитно а момъкът какво мисли по въпроса с фенклуба? 8-)

tHe_COolEst_GIrl
11-11-2013, 18:06
На мен ми е любопитно а момъкът какво мисли по въпроса с фенклуба? 8-)
Момъкът предполагам няма как да знае, че има фенклуб, по простата причина, че знае само за 1 момиче и евентуално за мен ( другите все още се укриват, ама като ги знам какви клюкарки са, няма да е за дълго :D )

По принцип това са си детски работи и ще преминат, не се притеснявай. От друга страна, ако сега се отказваш всеки път, когато видиш дебелия край, такава ще си останеш и за напред. Ако искаш нещо - вземи си го!
Благодаря ти много, ще послушам съвета ти! :)

baby_baby
11-11-2013, 18:37
Пробвай с него не се отказвай от него само защото и твойте приятелки го харесват

Лято
11-11-2013, 19:56
Съжалявам, че изобщо започнах да чета.. защо ни беше историята за прибирането, скриването ъъъ

tHe_COolEst_GIrl
11-12-2013, 12:09
Пробвай с него не се отказвай от него само защото и твойте приятелки го харесват
Благодаря ти за съвета :)