PDA

View Full Version : Едни витамини :D



fhdumjij
11-11-2013, 14:28
Здравейте, предварително се извинявам, ако темата не е за тук, чудих се къде да я публикувам.
Значи в ДМ продават едни витамини има различни видове и са около 1-2 лева.
http://static.barcoo.com/essen/das-gesunde-plus-traubenzucker-4010355825889-1-high.jpg
Една приятелка ми каза, че нейна позната си е взела, изяла ги всичките на веднъж и започнал страшен прилив на енергия от нейна страна, била много весела, енергична... реших, че може би нещо се е прилигала.
Та реших и аз да си взема да видим какво е това- бях супер тъжна(несподелена любов) и когато изядох 3 от тях- започнах да ставам щастлива, весела, нямаше и помен от тъгата, която не може да ме напусне толкова лесно иначе.
Кажете ми- въобразявам ли си, че във витамините има нещо нередно, или попринцип си е така при вит.?
Вие опитвали ли сте ги? Ако да, има ли нещо?

sunshine :**
11-11-2013, 14:51
и това, ако са истински витамини :D кой знае какво има вътре, принципно тревата води до това състояние, ти ако от едни бонбони изперкваш :D

fhdumjij
11-11-2013, 15:06
ами аз не съм изперквала от тях, но тази познатата на моята приятелка :D е била бая енергична... весела...
на мен просто ми се оправи настроението :D

TheBeliever
11-11-2013, 16:17
Познатата на приятелката си измисля, а ти да не останеш по-назад си си втълпила, че усещаш нещо.

Самовнушението е силно нещо.

AliceSw
11-11-2013, 16:50
захар

fhdumjij
11-12-2013, 03:30
^ по- скоро е самовнушението :D

Little Monster
11-12-2013, 16:45
Самовнушение и захар хаха

LipSy
11-12-2013, 17:10
Знаете ли какво по-точно е Traubenzucker?! Това е гроздова захар. Наистина тея бонбончета се смятат за витамини, но ако питаш мен всичко е едно внушение. На мен са ми казвали и че стимулират умствената дейност, но всъщност не е така...Казват ти, че с приема ще станеш по-весела, ти си го внушаваш и тадааа - има ефект...да, ама не... :D

fhdumjij
11-12-2013, 19:05
е добре де... от моя страна си е самовнушение, обаче днеска една приятелка взе, че пробва(тя не знаеше нищо, само и казах, че са витамини), взе си няколко и започна да се хили като ненормална на всичко... като се има предвид, че тя е приемала много- по голямо количество захар, а никога не съм я виждала такава...

Баща Ти
11-12-2013, 19:25
Боже, слез и си прибери версиите!

LipSy
11-13-2013, 09:47
е добре де... от моя страна си е самовнушение, обаче днеска една приятелка взе, че пробва(тя не знаеше нищо, само и казах, че са витамини), взе си няколко и започна да се хили като ненормална на всичко... като се има предвид, че тя е приемала много- по голямо количество захар, а никога не съм я виждала такава...

Е добре де, след като си на мнението, че ти става по-весело като дъвчиш такива бонбонки, просто си ги дъвчи. Не мисля, че има защо да спорим или нещо подобно. Просто не си мисли, че са витамини от първа класа! ;)

Котка.
11-13-2013, 17:43
захар

мит

TheBeliever
11-13-2013, 19:00
Е добре де, след като си на мнението, че ти става по-весело като дъвчиш такива бонбонки, просто си ги дъвчи. Не мисля, че има защо да спорим или нещо подобно. Просто не си мисли, че са витамини от първа класа! ;)

Авторката чака някой да й каже, че витаминчетата наистина действат по описания от нея начин, за да може да се хвали пред приятелчетата си, че се е "друсала" и колко "яко" е било, да се кикотят по ъглите в даскало и да се присмиват на всички загубеняци, които не са пробвали "дрогата".

heartshapedbox
11-13-2013, 21:01
Оо и аз друсах такива витамини и виждах розови слончета...

Стига с глупостите.