PDA

View Full Version : problem s prust



spongebob2
11-12-2013, 14:12
zdraveite v subota se ydarix mnogo gadno v pokazaleca na lqvata ruka i sega celiq mi e sin otidoh na lekar da mi dade napravlenie
za ortoped no tq kaza che nqma smisul zashoto ako kosta ne se vijda che e izmestena nai mnogo da e napykan i samo kompresi
no az si mislq che moje da e schypen zashoto zapochnah da vdigam temperatyra zapochna da posinqva na mesta koito ne me bolqt zatova iskam i vasheto mnenie

hristo99
11-12-2013, 14:57
Как така ще вдигаш температура от фрактура?

spongebob2
11-12-2013, 15:00
mi pitahme edna medicinska sestra tq kaza che sigorno e ot prusta

Little Monster
11-12-2013, 18:00
Здравей. Преди месец имах абсолютно същия пробем и се оказа, че пръста ми е счупен. Отиди на лекар по спешност, без направление и ако те питат защо не си отишъл/ла по-рано, кажи че до сега не си имал/а такива проблеми, и си мислел/а, че просто си го навехнала. :)

spongebob2
11-13-2013, 15:21
Здравей. Преди месец имах абсолютно същия пробем и се оказа, че пръста ми е счупен. Отиди на лекар по спешност, без направление и ако те питат защо не си отишъл/ла по-рано, кажи че до сега не си имал/а такива проблеми, и си мислел/а, че просто си го навехнала. :)

Все пак ти благодаря но нашите искат да отидем в понеделник

skok
11-13-2013, 16:33
Ако е счупен би трябвало да те боли бая. А за температура от счупване и аз не съм чувал. И все пак иди до болницата ще те снимат набързо и ще се разбере, не виждам за кво да чакате до понеделник. Ако е счупена коста и почне да зараства без да е наместена, после ще имаш проблеми