PDA

View Full Version : Проблем след пушене на марихуана?ДЕПРЕСИЯ



mexc11
11-12-2013, 14:42
Здравейте , момче от средно голям град на 17 години съм ,гимназист . Тренирах бойни спортове 5 години , в момента поддържам формата си в фитнеса . До тук добре ,но до тук , опитах коз-а за първи път преди 1 година след това съм пушил 3,4,5 пъти в рамките на 6 месеца след това зачестиха и лятото , преди 3 4 месеца последва едно зверско напушване от което на едно момче от компанията му стана супер гадно започна да удря по земята да чупи да припада. От тогава спрях да пуша . След един месец пак пробвах , всичко точно нали весело , но на другият ден като ме изби една тъга , едни размисли , една депресия , нещо супер гадно . Отмина уж , появяваше се от време на време ,но за кратко и не толкова задълбочено. Скоро на едно събиране пуших пак , е това вече преля чашата . Вече няколко дни не мога да се оправя , дълбая минали проблеми , депресиран съм , мисля ,че всичко което ми се казва от приятели е на насочено къъм мен не добронамерено, не излизам от нас много , апатия към всичко и към всички дори .... Нямам сили да захапя стария ритъм отново само където спортувам пак . На практика съм чувствителен въпреки ,че нямам вид на такъв , много изживявам всичко и емоциолноста ми е много голяма . Смея да твърдя ,че нашите са заможни хора , парите винаги са ми стигали , стандарта на живот ми е добър, бих казал ,че има и доволно женско присъствие около мен, но сега когато нямам сили не мога и внимание да им обърна. Всяка новост ме скапва. приятелите ми които пушат на никой нищо му няма ,а аз лежа в момента ..... Моля за помощ някой да сподели дали е възможно да е от марихуаната и как да се справя с проблема ще му бъда благодарен много :(

heartshapedbox
11-12-2013, 14:58
Възможно е.
Имах познат, на който марихуаната му предизвикваше паник атаки. Стигна се даже до психиатър.
Щом ти влияе зле, просто не пуши.

meganet
11-13-2013, 10:04
Трябва да изчакаш да мине и аз така бях близо година, и сега някой път пак съм в такова състояние, но бързо отминава, гледай да се разсейваш със нещо не мисли кво мислят другите за теб!

mexc11
11-13-2013, 18:29
благодаря и на двама ви , след около седмциа почват да отслабва депресивното състояние , а някакви хапчета или тем подобни ще помогнат ли ?

skok
11-13-2013, 19:16
И аз съм се депресирал от трева преди доста доста време. Тва е щото пушите гадни бг надрусани лайна. От както живея в чужбина никога не ми е ставало кофти от трева

mexc11
11-13-2013, 19:22
така е , ефтина е и е силна , как става ?? а пък и си е до организъм вече мисля ... :(

meganet
11-14-2013, 10:50
Лекарства не, те те зомбират аз ги взимах точно 1 месец файда няма, не се залъгвай, ти нямаш почти никакви проблеми, парично си добре, казваш, женска компания не ти липсва.Просто може би найстина е от тревата, спри я!

mexc11
11-14-2013, 11:26
на практитка всеки ми казва ,че по добре не мога да съм , но не мога да го асимилирам и всичко ме изостря и отегчава , и да наистина мисля да я спра , въпреки че обкръжението около мен е предимно привързано към коза , но какво дасе прави , а и от тези проблеми почнах да губя голямото съсловие от приятели ,което имах , от нежеланието си да излизам..........................

sneering
11-14-2013, 14:22
Впрочем и аз днес пуших преди даскало (за пръв път през деня),и усещах апатия към всичко или може би сякаш никои не ме одобряваше и дори хората,които много се радвам да видя не бяха същите.
Сякаш бях най-игнорирания от целия свят човек.
Принципно ми носи радост вечерта,но защо така през деня и това втълпяване ли е ?

nevermorevon
11-14-2013, 14:46
Случвало ми се е доста често да се агресирам от козчето, дори ми се е случвало да си говоря сам, за това взех да пуша по-рядко :)

mexc11
11-14-2013, 14:55
нема такав боклук като бг коза , затова вече ше си жула мастика и няма да го мисля

nevermorevon
11-14-2013, 15:55
Чиста работа, за това вместо да пуша в даскало предпочитам да ударя 1 патронче водка или уиски , чиста работа :)

mexc11
11-17-2013, 14:19
а да попитам някой дали е заознат , дали може и от креатина (добавката ) и алкохола и мариханата да ми е повлияло по-силно , всичко в комбинация

Баща Ти
11-17-2013, 14:57
Филмар такъв.

mancho
11-17-2013, 15:04
хора и аз имам такива проблеми и съм обеден че е от коза така че няма страшно спрете да пушите известно време изкарайте депресиите сами в къщи за да не се изпокарате със приятелите си и гледайте да не се самоубиете защото и това е често срещано явление успех и се пазете от зли помисли и тежки наркотици :)

mancho
11-17-2013, 15:06
пък ако ви се иска да се убиете много здраво пийте два збсента пушете две петици и сте готови за линейка :D

mexc11
11-23-2013, 15:48
не си е за всеки

leadyflame
11-23-2013, 16:05
Почти всичко е до настройка.

heartshapedbox
11-23-2013, 16:23
Абе много ми е странно, щом се депресирате и ви е гадно, защо продължавате да пушите? За да сте "готини" ли?

s0b1esk1
11-23-2013, 16:26
а да попитам някой дали е заознат , дали може и от креатина (добавката ) и алкохола и мариханата да ми е повлияло по-силно , всичко в комбинация

споко момче. аз си дялкам и съм на стероиди, така че ще оцелееш. тая депресия ти е от пропадняците, с които пушиш

leadyflame
11-23-2013, 16:30
Това за мен са неща към които си предразположен, отключващият фактор в случая е марата. Основното е, че може да открехне врати и към други полезни, лично за мен неща, които не мога да докосна без да пуша. Важното е да търсиш максимално доброто за теб.

skok
11-23-2013, 16:53
а да попитам някой дали е заознат , дали може и от креатина (добавката ) и алкохола и мариханата да ми е повлияло по-силно , всичко в комбинация Креатин и алкохол на психиката няма да ти повлияе, но на бъбреците със сигурност. А алкохола сам по себе си е депресант и то по-силен от марихуаната

heartshapedbox
11-23-2013, 20:27
Това за мен са неща към които си предразположен, отключващият фактор в случая е марата. Основното е, че може да открехне врати и към други полезни, лично за мен неща, които не мога да докосна без да пуша. Важното е да търсиш максимално доброто за теб.

Точно! :Д

NissaN
12-06-2013, 12:35
ми човек вече не пуши.

Котка.
12-06-2013, 13:38
нема такав боклук като бг коза , затова вече ше си жула мастика и няма да го мисля

+

Mary_Jane_69
12-06-2013, 19:37
Искам само да напомня, че марихуаната е психоактивно вещество.
Отключва доста неща, води до доста неща, не може да ти ги определи някой от твоята гледна точка е друго.
Директно след коза, да, случвало ми се е беше доста гадно, тук е нагласата когато го пушиш, настроението, по-сериозните работи са други, но и за тях си има поле за изява, съветвам те ако смяташ че ще си направиш настроението шестица, да пробваш пак, тоест да подейства като контраатака, или директно да спреш без значение приятелите ти още ли пафкат или не.

mexc11
12-07-2013, 17:40
пушат ама аз го спрях окончателно , и не знам дало с това контрапушене ще оправи нещата

baby_baby
12-13-2013, 14:00
Тва е нормално имам един приятел който пуши и после се депресира

psychopath
12-16-2013, 23:07
Все повече се убеждавам колко по-добре ми понасят тези неща и как не ми пречат по никакъв начин, за разлика от вас.
Предпочитам да се напуша, отколкото да се напия, честно казано.

ForzaFelipe
12-17-2013, 00:17
И аз съм така. Повечето пъти ме удря на депресия и за това и не пуша често, да не кажа, че мина вече повече от 7-8 месеца...

MaybachMusicGroup
12-23-2013, 20:10
На всеки му действа различно, но след пушене стресът напълно изчезва а депресията може да се отключи от много различни фактори и главния не е марихуаната тя е предпоставка за отключването и но повярвайте ми не е там проблема, проблема е във вашето съзнание.