PDA

View Full Version : Има ли смисъл да се занимавам изобщо?



fck
11-12-2013, 14:51
Здравейте. Няма значение кой съм или на колко съм.. Та занимавах се с едно момиче може би месец-два. Ученици сме нали аз 1ва смяна, тя 2ра обаче.. Всеки ден си пишехме ала бала, дойде време и за първа среща.. като цяло мина добре и след това както се казва майката му се е*а..
Продължавахме да си пишем, правехме си намеци туй-онуй буквално си казвахме че се харесваме взаимно. Започнаха СМС-си, обаждания и т.н, докато тя не започна да се държи странно.. Като стане дума за среща си намираше винаги оправдания ( щяла да се вижда си Пенка, Гошка и Станка и нямала време ), аз понеже съм от търпеливите я оставих да излиза с който си иска.. Безкрайните разговори си продължаваха... Мина малко време, стана пак дума нещо да се виждаме и оп пак некво оправдание, на мене вече ми писна само да си троша клавиатурата и така си и казах, от там некви сърдения, глупости и просто спряхме да си общуваме.. Сега от някакво време ми пише "Здравей, как си", ама аз си и бия игнор. Та така чуда се дали да почна да се занимавам пак с нея или не?

wankata7
11-12-2013, 14:58
Пробвай пак ако стане нещо екстра ако не пак добре целта е просто да не те е яд . По-говори си хубаво с нея обясни и пак какво не харесваш в нейното държание и така .

nevermorevon
11-12-2013, 19:56
Правят се на оборотни, мисли си ,че може да те върти на малкото си пръстче. Няма смисъл един приятел на скоро имаше подобна случка, ако тя иска да има нещо с теб няма да си намира оправдания :)

kristaila
11-13-2013, 03:09
Може да е девствено момичето дори и по отношение на излизане с момчета. Със сигурност се притеснява от нещо. Ако те въртеше, щеше да повтори срещата. Винаги първата среща е най-лесна. Повтори ли се, значи говорим за бъдещи отношения. Тя очевидно се пази от това. Поговори с нея, но не бъди груб. Не я игнорирай веднага.

Tsukuda_Hiroshi
11-13-2013, 06:25
Правят се на оборотни, мисли си ,че може да те върти на малкото си пръстче. Няма смисъл един приятел на скоро имаше подобна случка, ако тя иска да има нещо с теб няма да си намира оправдания :)

^Това! Навъдили са се много малолетни... момиченца, които си мислят, че като не се разхождат вече с мама и татИ, са големи жени и направо мъжете им падат в краката. Приятно им е, когато някой буквално търчи след тях, нарочно се правят на недостъпни, ама като им биеш шута и се почва "Ама защо не ми звъни", "Ама защо не ме харесва", "Аз съм толкова яка, а той не ми обръща внимание"... И се побъркват просто! КАК ТАКА НЯКОЙ НЕ ГИ ХАРЕСВА!!! Мен ако питаш, изобщо не се занимавай! Като иска да си продава акциите по този начин и да се прави на недостъпна - да го прави другаде. Надувките са винаги сами!

LeagueofShadows
11-14-2013, 07:00
^Това! Навъдили са се много малолетни... момиченца, които си мислят, че като не се разхождат вече с мама и татИ, са големи жени и направо мъжете им падат в краката. Приятно им е, когато някой буквално търчи след тях, нарочно се правят на недостъпни, ама като им биеш шута и се почва "Ама защо не ми звъни", "Ама защо не ме харесва", "Аз съм толкова яка, а той не ми обръща внимание"... И се побъркват просто! КАК ТАКА НЯКОЙ НЕ ГИ ХАРЕСВА!!! Мен ако питаш, изобщо не се занимавай! Като иска да си продава акциите по този начин и да се прави на недостъпна - да го прави другаде. Надувките са винаги сами!

кефи ма как мислиш обаче , също има някои такива които за да се направят на батка се хващат с някои аутсаидер уж да те дразнят като реално те харесват , накрая като биеш шута се оказва че момичето си е останало с аутсаидера , дете семеиство и го духат цял живот , докато аз примерно си живея живота :smt023 игрите са за непорасналите и искащи внимание шматки :smt023 повечето момичета никога няма да осъзнаят преди да станат на 30-40 когато вече не са в най добрата си МЛАДОСТ И ХУБОСТ , че рядко се намира мъж да ги търси и да им обръща внимание след като те са го игнорирали :smt023 по скоро младежа трябва да приеме че тя не заслужава вниманието му , а не обратното както ни го натяква световната пропаганда :smt023

Tsukuda_Hiroshi
11-14-2013, 08:09
кефи ма как мислиш обаче , също има някои такива които за да се направят на батка се хващат с някои аутсаидер уж да те дразнят като реално те харесват , накрая като биеш шута се оказва че момичето си е останало с аутсаидера , дете семеиство и го духат цял живот , докато аз примерно си живея живота :smt023 игрите са за непорасналите и искащи внимание шматки :smt023 повечето момичета никога няма да осъзнаят преди да станат на 30-40 когато вече не са в най добрата си МЛАДОСТ И ХУБОСТ , че рядко се намира мъж да ги търси и да им обръща внимание след като те са го игнорирали :smt023 по скоро младежа трябва да приеме че тя не заслужава вниманието му , а не обратното както ни го натяква световната пропаганда :smt023

Абсолютно съм съгласен! По принцип няма в природата яйцеклетка,която да търчи след сперматозоида. И в природата мъжкият индивит търчи и се бори за женската, но човечеството вече силно е изменило този принцип. При нас вече се получава точно,както казваш ти: момичетата (и жените) докато са на една ранна възраст си мислят, че светът им е в краката. Като ги поочука живота, като поодъртеят, като се навъдят по-засукани и по-можещи мадами от тях, започват да се жалват "защо никой не ме поглежда", "какво намира той в онази руса празноглава брантия"... Ами това, което е търсил в теб, ама ти не си му го дала, защото си решила, че ще си играеш с него!! И освен това русата и празноглава брантия доста често нито е брантия, нито е празноглава!
Лично аз отдавна се отказах да търча подир която и да е! Правя жестове, обръщам внимание, но да се моля, да си жертвам щастието, времето и приятелите - никога! Човек, който иска да е с теб, ще е с теб без да се налага да му се молиш, всички останали не заслужават подобно внимание и отношение!!!

LeagueofShadows
11-14-2013, 09:19
най мноо ме кефи някои или някоя които се правят на отворени и много знаещи , след преживяне несполука неспогодба и т.н насерат и след тва смекчават гарда , ама както се вика what is already done cant be undone :smt023 плюс тва живеем във време в което се приема равноправието на половете , както и да е аз не виждам често равноправие , по скоро едностранчиво мислене :smt023 другото не искам да ме обвинят за женомразец не съм , но само да напомня на всички които все още се съмняват , точно 70 години назад по времето на воината жените все още перяха мръсното бельо на мъжете си и им сервираха манджата без да имат квито и да е права :smt023 по нацизма даже наи хубавите жени са били избирани да раждат деца и са нямали кои знае къв избор :smt023 а да не говорим 2000 и още години назад пък не са имало право да си отворят устата щото са щяли да получат ........................................:smt023

все пак съм сигурен че има някъде там интелигентни момичета , все още не съм срещал но се надявам силно на жена която мисли логично и е свястна и добра :smt023 И не се води по чуждите приказки. тва с игрите и шматкенството отнякъде идва от компания,от нет , в смисъл заимствано е отнякъде както всеки от нас взаимства нещо от другиго :smt023 аз поне като ще взаимствам нещо гледам да е правилното нещо и да го взема от доверен източник или умен човек :smt023

Mr.Killer
11-14-2013, 16:12
Знам ги тея истории. И аз така излизах 2,3 месеца с едно момиче харесвахме се т'ва онова ,и тъкмо да станат нещата..абе както ти каза майката си е е*ало. Аз и пиша да излезем и започват оправданията "аа такова на фитнес съм,на плуване съм" и така 2,3 седмици и мен вече ми писна. Тя ми се обади щяло да излезем да си поговорим как стоят нещата...и к'во пак си намери оправдание. И от тогава пълен игнор.

Amore-Mio*
11-17-2013, 11:59
Според мен ще е безсмислено.
Просто си е губела времето, без да е имала някакви сериозни намерения. И сега, когато си спрял да й обръщаш внимание, няма кой да й вдига егото и следователно те търси отново.
Разбира се, че е възможно да се е породило нещо и у нея, но някак не ми се вярва.

strawberry88
11-17-2013, 20:35
Не се занимавай.

baby_baby
11-18-2013, 19:17
Не се занимавай няма смисъл

SonataArctica
11-19-2013, 07:37
Ала - бала... Не се занимавай.

Tsukuda_Hiroshi
11-19-2013, 13:34
По принцип сега е момента да кажа "всичките са еднакви" и съответно някой да каже "ти пък кога ги мина всичките, че да знаеш дали са еднакви" --Ами много се извинявам, ама ако си опитал с пръст от едно лайно и не ти е харесало, не е нужно да пробваш всички лайна на земята, за да разбереш, че са еднакво гнусни!!