PDA

View Full Version : Отслабване



zorrnica
11-13-2013, 08:21
Здравейте, налага се да сваля 4 килограма за 20 дни, не е нездравословно. Горе долу по 1 килограм за 5 дни. Някой ако може да даде предложения за изпитана диета, която наистина ще и свърши работа да пише. Благодаря предварително.

bibssss69
11-13-2013, 08:27
На колко си? Ако си още в пубертета,няма нужда от специална диета.Изготви си добър хранителен режим и тренирай.Много по-добре е да се раздвижиш,отколкото да гладуваш.Пий доста вода.Ефекта няма да е само върху тялото ти,това ще се отрази и на косата,ноктите,etc.Успех. :)

tonssy
11-13-2013, 08:33
^ Всъщност това е правилното решение, но в дългосрочен план. В случая няма да помогне.
Към авторката- за бързо сваляне на килограми са диетите с плодове, кисело мляко, жито.. Потърси в интернет- има изобилие от още нездравословни варианти. Под нездравословни имам предвид, че няма да направят нищо добро с тялото ти и ефектът няма да се задържи особено дълго.

zorrnica
11-13-2013, 08:47
Висока съм 162 см. И тежа 50 килограма. Целта е 45-46 кг. До началото на декември. Вече съм излязла от пубертета, така че няма накъде повече да раста или да се развивам. :D

mimsssssss
11-13-2013, 09:02
Зори, освен ако си над 22години... иначе под 22 се смята за пубертет все още.
Иначе карай на салати и протеин (месо, мляко, яйца, извара) и ще ги свалиш.
А би ли споделила причината, поради която се "налага"? Защото на височина 162, 50 килограма дори са малко, освен ако не си някоя рапльокана китуза... но пак 50кг. са си малко от където и да го погледнеш...

malkasladka
11-13-2013, 15:47
ПИсах ти на ли§но...

LipSy
11-13-2013, 16:45
Гледай да ядеш здравословни храни (плодове, зеленчуци) и тренирай всеки ден (прави упражнения вкъщи, ходи да бягаш). Не е задължително да посещаваш фитнес, ако ти е неудобно...Не мисля, че ти трябва някаква строга диета или нещо подобно.