PDA

View Full Version : Тъмни кръгове под очите



elitoinlove
11-13-2013, 15:20
Здравейте, приятели. От известно време забелязах, че имам тъмни кръгове под очите, които не са в резултат от умора или безсъние. Дори когато съм супер отпочинала и се чувствам свежа, очите ми изглеждат ужасно, все едно не съм спала с дни. Предполагам,че този неприятен ефект е от цигарите, защото напоследък пуша повече от нормалното. Препоръчайте ми някакъв коректор или фдт, който да прикрива този грозен отенък. Извинете, ако молбата ми е тъпа :D

LipSy
11-13-2013, 16:36
http://lh6.ggpht.com/_K80pho0DUWM/S60HpbDPBTI/AAAAAAAAB9Q/kd3URzQRn7c/s1600/S73R2080.JPG

Това например? Все пак тъмните кръгове под очите ти може да са знак за липса на хидратация! Пий минимум 1,5 л вода на ден. Може да има ефект, но той няма да се прояви след 1-2 дена.

malka_sladkka
11-13-2013, 16:57
А колко е нормално да се пуши? Аз мисля, че е нормално изобщо да не се пуши :D За коректор Rimmel Wake me up е доста добър, но зависи все пак какви пари си готова да дадеш, има по-евтини варианти или по-скъпи. Напълно подкрепям горния коментар за водата, и междувременно може да си направиш нещо като маска /така ли беше думата/ на очите с краставици или чайчета, нали са точно за тъмни кръгове... Същи и храната е много важна, ако имаш възможност наблягай на зеленчуците...

~LadyCrawley~
11-13-2013, 17:01
Ох и аз съм с този проблем, но не пуша и има и дни, в които не се забелязват толкова..Както и да е, преди време си взех 3 в 1 коректори на Орифлейм /не съм голяма фенка, но реших да пробвам./ Идеята ми е, че има едни по-жълти коректори, които се водят точно за тъмни кръгове под очите.

Elisa*DaY
11-14-2013, 09:59
Аз имам малката палитричка от 3 коректора на Есенс. Много съм доволна от тях. Единият е розов, който използвам за прикриване на сенките под очите, другият е синьо-зелен и го използвам за прикриване на червени петна, ако имам. И отгоре слагам този, който е в цвета на кожата. По мое мнение коректорите им са наистина добри.