PDA

View Full Version : Моля Ви,помогнете,в шок съм



only for you
11-13-2013, 17:19
Та така мили съфорумници...в огромен стрес съм.....в смисъл аз тва си мислех,че може и да е така,но все си мислех,че си въобразявам...
и ето ме днес,в този студен ден,преследвана и измъчвана от какви ли не мисли..една от най-близките ми приятелки днес ми сподели,че е бисексуална.Може да прозвучи много тесногръдо и гадно,но някак си не съм на мнението,че любовта е еднаква между всички.До днес изпитвах погнуса към такива хора(гейове,лесбийки,бисек уални) а сега просто съм в огромен шок.Моля Ви,кажете какво да права????

anonymous895156
11-13-2013, 17:20
мисля, че си плащаш за тесногръдото отношение досега

Котка.
11-13-2013, 17:35
Преди няколко дни един от най - добрите ми приятели ми призна, че е гей.Трябваше ми малко време, за да го осъзная, но го приех такъв, какъвто е.Важно е какъв е човека, сексуалността не ми е критерий за избор на приятели.

tori
11-13-2013, 17:53
Това, че е бисексуална не значи непременно, че ще скочи в нечие женско легло. Винаги има възможност да си намери сериозен приятел момче/мъж. Отделно пък не разбирам що за предразсъдъци имаш към хората с двойна (като се замисля, вероятно и обратна) сексуална ориентация? Хора като хора, с нищо по-различни или странни от теб, с нищо по-малко от твоята особа. Толерантността е нещо хубаво. Не може всички да сме изляти в калъп.

BlackEyedPeas
11-14-2013, 09:05
Че това тебе какво те бърка каква е тя? Ако иска и транссексуална ще е. Ще си зарежеш приятелите само защото не ти е изгодно какви са. Ако ще и най-добрия ти приятел, 'дето твърдеше някъде, че си влюбена в него, да е гей, това тебе изобщо не трябва да ти се влияе, защото ти е най-добър приятел, което ще каже, че трябва да си до него независимо от какво, това е най-добро приятелство, а не дошло и заминало на някъде.

only for you
11-14-2013, 17:13
стойте,не ме нападайте ;ддд
никъде не съм казала,че ще я зарежа ;) приятелите си аз никога не бих зарязала.
просто исках да вида дали има други като мен,исках да ми помогнете да погледна нещата по трезво.

Hidayet
11-14-2013, 17:39
Една от най-добрите ми приятелки също е бисексуална. Когато ми сподели може би беше в най-гадния и труден период в живота си, защото няма особено добри и разбрани родители. Изобщо не съм изпитала погнуса, до последно й помагах с каквото мога.

BlackEyedPeas
11-14-2013, 18:35
Една от най-добрите ми приятелки също е бисексуална. Когато ми сподели може би беше в най-гадния и труден период в живота си, защото няма особено добри и разбрани родители. Изобщо не съм изпитала погнуса, до последно й помагах с каквото мога.

Ето това е един истински приятел!

sunshine :**
11-15-2013, 15:04
Според мен наистина няма никакво значение каква е тя.Приятелка ти е и ще си остане такава, сега ти минават разни мисли, но ще свикнеш много скоро с това, повярвай ми не е кой знае какво,проблем ще е единствено, ако около вас има някой който мрази такива и приятелката ти стане жертва на обиди, тогава ще стане кофти, ама...такива сме ние българите.:)

CoNviCt
11-15-2013, 15:40
Една от най-добрите ми приятелки също е бисексуална. Когато ми сподели може би беше в най-гадния и труден период в живота си, защото няма особено добри и разбрани родители. Изобщо не съм изпитала погнуса, до последно й помагах с каквото мога.
До последно?

LeagueofShadows
11-15-2013, 16:10
Та така мили съфорумници...в огромен стрес съм.....в смисъл аз тва си мислех,че може и да е така,но все си мислех,че си въобразявам...
и ето ме днес,в този студен ден,преследвана и измъчвана от какви ли не мисли..една от най-близките ми приятелки днес ми сподели,че е бисексуална.Може да прозвучи много тесногръдо и гадно,но някак си не съм на мнението,че любовта е еднаква между всички.До днес изпитвах погнуса към такива хора(гейове,лесбийки,бисек уални) а сега просто съм в огромен шок.Моля Ви,кажете какво да права????

е що погнуса , може да се комбинирате, двете в пакет , да експериментирате , аз бих се навил на 2 момичета ;)

Bukuuu
11-15-2013, 16:30
Какви мисли те преследват и измъчват? Не смятам, че отношението към приятелката ти трябва да се промени по някакъв начин. Сексуалната й ориентация не би трябвало да те засяга. Тя си е все същия човек.

only for you
11-15-2013, 16:38
като си представя,че вероятно би легнала в леглото на човек от нейния пол ми става малко гадно....но ще свикна...трябва да свикна,не може да я оставя! :)