PDA

View Full Version : Скайп - проблем



fUcKsMiLe
11-13-2013, 18:01
Значи, днес по едно време, тъкмо когато си говорих с един човек (това става при самото вдигане) скайпа ми заби. Реших да рестартирам компютъра, защото по принцип когато става така, се оправя.
Обаче този път, продължава да си забива. Не знам какво му става, а ми трябва тая програма.
*Нека обясня, включвам компютъра, пускам Skype, зарежда и в момента в който се впише става така (http://prikachi.com/images/63/6752063s.jpg), и не мърда от тази си позиция, докато не натисна Х.

Малко помощ, плс? :<

пс; Преинсталирах го за всеки случай, но пак е същото.

Mary_Jane_69
11-13-2013, 18:16
мисля че трябва да преминеш към услугите на един пощенски гълъб

fUcKsMiLe
11-13-2013, 18:17
Желаеща ли си, позицията е свободна? :)

Ако може основата да изкаже мнение, като може би най-разбиращ и сериозен тук.

Mary_Jane_69
11-13-2013, 18:20
[B]Желаеща ли си, позицията е свободна? :)


Ми не, извинявай, зает график, а и утре ми е часът за евтаназията :)

yakuza_
11-13-2013, 18:28
дай си скайпа, ще го оправя

gtfoAUdiggers
11-13-2013, 18:41
Ооооо и аз съм го имал този проблем :) Не се притеснявай, викни някой батко да ти помогне, а ти му се отплати с влажно влагалище :)

fUcKsMiLe
11-13-2013, 20:45
С времето, оригиналността ви, започва да изчезва.

yakuza_
11-13-2013, 21:39
С времето, оригиналността ви, започва да изчезва.

и акнето, и акнето

Fisherman
11-13-2013, 21:58
В кофата има повече акне от прогимназия академик Доки Йорданов

NaOH
11-14-2013, 00:22
Желаеща ли си, позицията е свободна? :)

Ако може основата да изкаже мнение, като може би най-разбиращ и сериозен тук.

О, полЪскан съм.
Както гледам, си с аканото ХР, така че действай по тоя начин:
1) Start -> Run
2) Вътре пишеш %appdata% и цъкаш ОК
3) Намираш папка Skype и я преименуваш/изтриваш

Това, за жалост, ще ти изтрие историята и настройките, но би трябвало да оправи проблема. Също така вземи инсталирай най-новата версия, 6.10.

pe6oskeiborda
11-14-2013, 02:43
хаха компютърно специалистче
теб може да те викат за това
аз съм секс специалиста ;)
услуги ли правиш хахахахаха

gtfoAUdiggers
11-14-2013, 04:19
С времето, оригиналността ви, започва да изчезва.

Е, бейби, аз не съм опитвал да съм оригинален, а искрен с теб. :) А ако това си ти на снимката искам да ти го набия чак до стомаха, но се притеснявам, че после няма да мога да го изкарам, защото ще вземеш да се влюбиш в мен.

pe6oskeiborda
11-14-2013, 11:39
Е, бейби, аз не съм опитвал да съм оригинален, а искрен с теб. :) А ако това си ти на снимката искам да ти го набия чак до стомаха, но се притеснявам, че после няма да мога да го изкарам, защото ще вземеш да се влюбиш в мен.
брат сбаркал си мястото
отивай във фитнеса щото си слабак и ти личи онлайн даже

gtfoAUdiggers
11-14-2013, 12:16
брат сбаркал си мястото
отивай във фитнеса щото си слабак и ти личи онлайн даже

Кво уе брат МИ, кво се дървиш, аз печеля мацките с красота и ум, ти си ги забирай със тяло ;) мен не ми пукааа, имам си пари, и айфон, знаеш ли когато го видят мацките как се подмокрят, повече отколкото докато ти барат фалшиво-напомпаните химии по тялото, неандърталец. Слабак викай на себеси, щото виждаш всичко през очите на един зобаджия, мутро, келеш, винаги държанието ми към нежния пол ще е над агресивността ти, бегай, оръфляк ;)

pe6oskeiborda
11-14-2013, 12:26
Кво уе брат МИ, кво се дървиш, аз печеля мацките с красота и ум, ти си ги забирай със тяло ;) мен не ми пукааа, имам си пари, и айфон, знаеш ли когато го видят мацките как се подмокрят, повече отколкото докато ти барат фалшиво-напомпаните химии по тялото, неандърталец. Слабак викай на себеси, щото виждаш всичко през очите на един зобаджия, мутро, келеш, винаги държанието ми към нежния пол ще е над агресивността ти, бегай, оръфляк ;)
да ве да с такова поведение ще можеш само да ги убедиш да ти бъркат в гъза сексуално
а и аз не се преструвам че съм себе си ;] за разлика от теб

gtfoAUdiggers
11-14-2013, 12:29
Не съм привлечен от мъже, че да давам на някой да ми бърка некъде, човек, ето един трик с който една мацка ми пусна и правихме див секс цяла вечер на морето:
Правих се на галантен и разбиращ мъж, който попринцип съм и тя веднага видя блясъка в очитеми и правих обикновени дженталменски неща, купих и един красив букет,разбирасе всичко си беше умерено за да не заподозре нещо и после дори ТЯ беше тази която МИ ПУСНА в дупето да я еба сладко :) а ти, мой човек, pick up-ваш само щанги и дъмбелли, заядливец :)

fUcKsMiLe
11-14-2013, 12:31
О, полЪскан съм.
Както гледам, си с аканото ХР, така че действай по тоя начин:
1) Start -> Run
2) Вътре пишеш %appdata% и цъкаш ОК
3) Намираш папка Skype и я преименуваш/изтриваш

Това, за жалост, ще ти изтрие историята и настройките, но би трябвало да оправи проблема. Също така вземи инсталирай най-новата версия, 6.10.

А, аз само темата съм си сменила, със Win7 съм в действителност :Д
Но предполагам пак ще е същото (At least I hope so).


Едит: Не става.. пак същото, а сега?
Другия ми вариант е да си преинсталирам PC-то и не ми е проблем, тогава 100% ще се оправи, ама не ми се занимава принципно. :/

pe6oskeiborda
11-14-2013, 12:35
пхахахаха аналния секс е за педалчета
явно мъжете не ти пускат щото само жените харесват пикльовци ;]

gtfoAUdiggers
11-14-2013, 12:39
гейовете харесват и меки, тъп ли си, тесноограничен глист :) зада се защитя не съм обратен бих ти показал малко от колекциата си но ти ще го вдигнеш твърде бързо... но не анаболния ти хуй, а дъмбела, с който ще замеряш екрана щото ще се ядосваш какви завоевания съм имал ;)

pe6oskeiborda
11-14-2013, 12:49
истинските мъже не се защитават :)


анаболи взимат жените които праскаш щото сиг харесваш мускулести

gtfoAUdiggers
11-14-2013, 12:56
ти твърдиш че лифтваш,бро, подразбира се че си падаш по анаболки, аз обичам нежни мадами, които не могат да си вдигат торбите и ми се доверяват на силните и големи ръце и така ми пускат още повече :) теб ти пускат само лостовете дори те размишляват доста преди да дадат на гравитацията да надделее и да се озоват в дупката ти, келешлъченце

pe6oskeiborda
11-14-2013, 13:21
да ама друг път!

gtfoAUdiggers
11-14-2013, 13:34
мхм нескопосан телетъбис от тетрадка на второкласничка, дето не ти върза

NaOH
11-14-2013, 14:19
А, аз само темата съм си сменила, със Win7 съм в действителност :Д
Но предполагам пак ще е същото (At least I hope so).


Едит: Не става.. пак същото, а сега?
Другия ми вариант е да си преинсталирам PC-то и не ми е проблем, тогава 100% ще се оправи, ама не ми се занимава принципно. :/

Пробва ли да инсталираш последната версия?
Имаш ли място в С-то?

fUcKsMiLe
11-14-2013, 15:11
Да, няколко пъти даже.
http://prikachi.com/images/399/6754399f.jpg
Мисля, че е достатъчно и не би трябвало да имам проблеми.

fire_magic
11-14-2013, 18:26
аз пък предлагам да пробваш със по-стара версия? (3. 8 ) да не би да ти е слабо пс-то? (параметри?) ако не деинсталирай скайп и го инсталирай от този линк http://download.skype.com/msi/SkypeSetup_6.6.0.106.msi

fire_magic
11-14-2013, 18:45
btw ползваш ли bitcomet? :D

fire_magic
11-14-2013, 19:07
Кво уе брат МИ, кво се дървиш, аз печеля мацките с красота и ум, ти си ги забирай със тяло ;) мен не ми пукааа, имам си пари, и айфон, знаеш ли когато го видят мацките как се подмокрят, повече отколкото докато ти барат фалшиво-напомпаните химии по тялото, неандърталец. Слабак викай на себеси, щото виждаш всичко през очите на един зобаджия, мутро, келеш, винаги държанието ми към нежния пол ще е над агресивността ти, бегай, оръфляк ;)

тоя пък палячо отде се взе :lol:

NaOH
11-15-2013, 10:10
Да, няколко пъти даже.
http://prikachi.com/images/399/6754399f.jpg
Мисля, че е достатъчно и не би трябвало да имам проблеми.

Ако си затрила папката на скайпа в %appdata% и не се е оправило, значи проблема е от нещо друго, а не от скайпа. Кофти драйвери, някоя програмка пречи, вирус.
Пусни това (http://www.kaspersky.com/antivirus-removal-tool?form=1) (версия 11) и виж дали ще открие нещо.

gtfoAUdiggers
11-15-2013, 13:15
тоя пък палячо отде се взе :lol:

от входната ВРАТА :) ПИЧ, аре да не ми болдваш с цел подигравка, много мижитурско изпалнение, пълниш ми душата с тоя хейт нз откаде толкова хейт,братле :)

fire_magic
11-15-2013, 13:59
не просто ми стана смешно сори не се сдържах :D имаш айфон и мацките се подмокряли като го видят

gtfoAUdiggers
11-15-2013, 14:08
да изтаквам колко са продажни, човек :) всички пички се купуват с пари важното е да ти се влажнят от имуществото другото им е неизвестно,братле :) кво да ти кажа, няма избор един свестен тип да си намери свястна, и тя иска малко да блещука, само курви насякаде :)

fUcKsMiLe
11-17-2013, 15:26
Ако си затрила папката на скайпа в %appdata% и не се е оправило, значи проблема е от нещо друго, а не от скайпа. Кофти драйвери, някоя програмка пречи, вирус.
Пусни това (http://www.kaspersky.com/antivirus-removal-tool?form=1) (версия 11) и виж дали ще открие нещо.

По-скоро ще е последното. Уж пуснах антивирусната да сканира всичко, ама.. :/
Сега ще пробвам това и ще пиша пак.

fUcKsMiLe
11-17-2013, 16:47
http://prikachi.com/images/514/6764514Z.jpg

anonymous908491
11-17-2013, 18:49
Ако може основата да изкаже мнение, като може би най-разбиращ и сериозен тук.

Хахахахахаха
Тая 'основа' е един от най-залупените тук, дори дете не знае как да ти направи.

fUcKsMiLe
11-18-2013, 13:51
Ако знаеше повече, щеше да пишеш по темата.
Явно ти си тоя, който е по-близо до описанието, което ти сам направи. :)