PDA

View Full Version : Проблем или не ?



Revenge_
11-13-2013, 19:39
Не получавам Оргазъм защо ? Обичам човека с когото правя секс повече от всичко ,харесва ми привлича ме но не се получава ..

Anonys
11-13-2013, 19:51
Не обвинявай себе си. Трябва да пробвате нещо ново и той да заучи някои трикчета които те подлудяват. Дали той ще ти поддържа огъня или ще си прави само неговия кеф е ваш проблем.

Revenge_
11-13-2013, 19:52
Пробвали сме различни неща

Anonys
11-13-2013, 19:55
Притесняваш ли се за нещо, докато го правите, мислиш ли как ще се представиш, има ли нещо което те тревожи или абсолютно всички мисли са премахнати? Става ли ти скучно по някое време, прави ли ти кеф самия секс?

baby_baby
11-13-2013, 20:14
Просто като го правите не мисли за нищо показвай му какво ти харесва

Revenge_
11-13-2013, 20:39
Еми различно имало е моменти в които ми става скучно но не мисля че е заради мен ..... Опитвам се да не мисля за нищо друго и ми харесва да правя секс имам желание за него и т.н

Anonys
11-13-2013, 20:52
Само по начина по който го написа.. и т.н. и глупости демек. Липсва ти нещо. Открий какво, изпробвайте още неща.. Не мога да ти кажа той какво да прави, ако беше пуснал темата той щеше да ми е по-лесно да му дам съвет. Зависи от него.

Revenge_
11-13-2013, 21:05
Започвам да мисля че проблема е от него смисъл той е бил само с мен но това не му е оправдание щото сме от доста време заедно дали ще се почувства тъпо ако му казвам някакви неща нещо като съвети ?

Anonys
11-13-2013, 21:56
Не подхождай по този начин. Казвай му ги, като напътствия, като какво харесваш. Проблема не е само в него. Трудно е да се стигне до оргазъм. 70% от жените не го изпитват. Не бъди от тях и му сподели по време на секс, какво искаш.

Cloud9
11-14-2013, 08:01
От скоро явно и двамата правите секс.Не го правете за оргазма, а за кеф просто.Не се задълбочавай и не поставая това на първо място.Експериментирайте, опознай сама тялото си и след време ще се случи.Няма как да пачнеш да правиш секс и оп веднага оргазъм.

Revenge_
11-14-2013, 08:42
Не аз не искам веднага от доста време го чакам но не ми е проблем на мен пак ми харесва да правим секс то пак ми доставя удоволствие

Djara
11-14-2013, 13:55
Какви са тези взаимоотношения без диалог, без споделяне?
Не бива да имате амбиция за суперски секс след като още не сте се научили да се сближавате истински с партньорите си. Сексът не е някакво представление, а взаимност.
Когато го осъзнаете, тогава ще дойде и другото.