PDA

View Full Version : Не дебела ,а пухкава :D



Tonichkka
11-14-2013, 16:46
Здравейте,
Първо благодаря,че не подминахте.Леко съм пълничка.Не дебела,просто имам коремче.На скоро ( преди пет дена) започнах да приемам бирена мая.Чак сега разбирам,че от бирената мая се пълнее.Та имам нужда от няколко съвета за хубава фигура.Без никакви диети!! На 14 години съм.Искам да имам хубаво тяло,но не искам да отслабна прекалено,за това и не съм на диети.Ходя на танци два пъти седмично и обичам да спортувам,никога не мързелувам.Някакви идеи за начина на хранене,режим,спортуване,у ражнения?

Благодаря предварително! :)

takecare
11-14-2013, 16:48
Е, здравословното хранене трябва да ти е навик, по принцип. Повече течности, плодове. Иначе за корема почни да правиш коремни преси.

nevermorevon
11-14-2013, 17:05
Не искам да ти наливам акъл в главата, но имаше един период дето бях пуснал коремче и си виках ще си ям пък нали ходя на футбол кво толко и после бях болен станах чист тюфлек и за около година и половина оспях да се изчистя, което е много труд, затова бих те съветвал от сега се опитай да се държиш във форма, защото после става прекалено трудно, а относно диета повярвай ми диетата е 70% тренировката е 30 %. Спри да ядеш сладко, чипсове, тестено ( може 1-2 филийки хляб на ден), категорично спри газираното, ходи да тичаш и много бързо ще намериш ефект :)

strawberry88
11-14-2013, 17:42
Оф, от бирената мая не се пълнее!!! Пълнее се от яденето.

Tonichkka
11-14-2013, 17:51
Оф, от бирената мая не се пълнее!!! Пълнее се от яденето.
Toчно това имах нужда да чуя! :D Благодаря много!Искам само да изясня,че не съм врапиращо дебела.Дори не съм пълничка.Поне така ми казват.48 кг - 155 висока. Знам,че има малко повече килца. :D Само корема ми е голям и като седна става на пластове и ми е супер противно.

Tonichkka
11-14-2013, 17:53
Не искам да ти наливам акъл в главата, но имаше един период дето бях пуснал коремче и си виках ще си ям пък нали ходя на футбол кво толко и после бях болен станах чист тюфлек и за около година и половина оспях да се изчистя, което е много труд, затова бих те съветвал от сега се опитай да се държиш във форма, защото после става прекалено трудно, а относно диета повярвай ми диетата е 70% тренировката е 30 %. Спри да ядеш сладко, чипсове, тестено ( може 1-2 филийки хляб на ден), категорично спри газираното, ходи да тичаш и много бързо ще намериш ефект :) Аз наистина няма да почна диета.Едно че нашите няма да ми дадат и второ ,че съм свидетел на доста неприятна случка.Стигна се до системи и инжекции и сега мисля,че момичето има доста по-задълбочен проблем...Та исках да те питам колко пъти седмично горе долу и колко километра да бягам? :)

nevermorevon
11-14-2013, 19:44
В диетата няма нищо вредно, това са нужните ти хранителни вещества в по-ниска калорийна стойност без мазнини. Иначе в моя клас в момента има 1 момиче, което иска да става модел и за 1 лято от 55 кила е 39 яде по 2 домата на ден, смятай колко е зле положението щом и събрахме пари и бяхме извигали психолог в училището да говори с нея. Иначе ако си твърдиш, че не искаш да почваш диета трябва да гориш повече калории от колкото приемаш за да имаш ефект. Кажи ми горе-долу какво ядеш и ще ти кажа какви опражнения да правиш :)

baby_baby
11-14-2013, 19:59
Здравословно хранене + тренировки :)

CoockieMonster
11-15-2013, 11:27
Ти тежиш колкото мене, само че аз съм 160. Както и да е, та зррадовловна храна.. Яж банан за закуска, но не и след 2часа следобяд. Никво газирано, и сладкото го намали до минимум. Много е добре, че тренираш-Продължавай! :)

nevermorevon
11-15-2013, 12:46
Ако искаш що годе добър начин да отслабнеш и да ядеш квото си пожелаеш е този , който използвах в началото на диетата. В интерес на истината за 2 месеца свалих 10 кила така, но не ти го препоръчвам да продължаваш много, на първо място си е диетата !. Яж квото си искаш, но не яж след 5-6 часа вечерта, ще изпитваш глад, но ще свикнеш, ако не ми вярваш, направи го няколко дни и всяка сутрин се тегли като си само по бельо, без дрехи и ще видиш резултатите:)