PDA

View Full Version : Как,Кога,Защо



roki25
11-14-2013, 18:36
Здравейте! Някога искали ли сте да заговорите някое момиче което от дълго време засичате във вашият автобус.На мен лично ми се е случвало със комшийката от 2-я етаж :D но тя не обърна голямо внимание ,но всяка сутрин (бях разбрал кога тръгва за училище...учим в едно училище) я чаках на спирката сядах до нея но бяхме на здравей здрасти.Един ден след училище режих ,че това е моят момент и трябва да действа та я питах за името фейсбука понеже бяха нови в блока та от къде е и така на татак...Та ако някога ви се е случвало нещо подобно споделяйте :)

nevermorevon
11-14-2013, 18:56
С едно момиче беше така, бях и намерил номера къде живее кога отива на училище и с кой автобус и понеже е близко до нас и аз почнах да ходя с нея, сприятелихме се, но нещата не завършиха много добре :Д

Misheto_iw
11-15-2013, 17:49
Често ми се случва :D Ама не съм от срамежливите и отивам да се запозная с даденото момче :D :3

Anonys
11-15-2013, 18:47
21 век. Да искаш фейсбука на момиче.

TROLLDADLOLCAKE
11-15-2013, 20:10
Видях едно страшно красиво момиче в градския..решиx да рискувам - отидoх и просто и казах "Здравей,не знам как да ти го кажа,но проблем ли ще е да се запознаем? "Толкова странна физиономия направи,че направо потънах в земята..а сега..сега ми е най - добрата приятелка :D

mancho
11-15-2013, 20:23
С едно момиче беше така, бях и намерил номера къде живее кога отива на училище и с кой автобус и понеже е близко до нас и аз почнах да ходя с нея, сприятелихме се, но нещата не завършиха много добре :Д
и аз имам такава случка така че внимавай :)

Mr.Killer
11-16-2013, 22:49
21 век. Да искаш фейсбука на момиче.

Поне няма да дава пари за СМС-и. :D

rumceto.krumova
11-28-2013, 09:18
Аз имам същия проблем с едно момче...от два месеца искам да го заговоря на спирката и не мога :D прие ме във фейсбук,но не влиза често тъй че не става така.... :D иначе й пиши пръв..за момичетата това е важно.. ;д