PDA

View Full Version : Не знам какво искам



iwasmadeforlovingyou
11-14-2013, 18:56
Здравейте. Познавам въпросното момче от доста време, но погледнах на него по друг начин през пролетта на тази година и то може би защото той започна да ми пише. Пишехме си от време на време обаче аз не бях сигурна, че искам да имам нещо повече с него и отговарях малко тъпо. Виждахме се 1 път в седмицата, защото бяхме в една компания. Постепенно започнах да го харесвам обаче не знаех какво да правя и не се държах по начина, по който той се държеше с мен. Не че съм била груба, но например винаги той ме прегръщаше пръв. Лятото той замина за чужбина, но продължихме да си пишем известно време. След това той спря да ми пише, аз също. Преди около месец се върна и разбрах, че е започнал да се занимава с друго момиче, но доколкото знам не е нищо сериозно и нямат връзка. Когато излизаме с компанията, той понякога идва по-късно, защото се вижда с нея обаче продължава да се държи с мен както преди. Закачаме се и си говорим на живо, но не си пишем. Знам, че ще си помислите, че съм тъпа и че искам да им разваля всичко обаче не можете да си представите колко съжалявам, че се държах така и не го оцених, когато трябваше. Моля ви, дайте някакъв съвет или мнение.

takecare
11-14-2013, 18:58
Заглавието.

wankata7
11-15-2013, 11:13
Аз съм бил на негово място и знам кво е ти наистина не знае кво искаш остави човека да си гледа новата приятелка.Писна от такива като тебе .

lamer4e7o
11-15-2013, 12:53
Съветът ми е да пораснеш малко и тогава да започнеш да мислиш за думата „любов“, защото определено постъпваш като малка пикла и на доста хора, както каза потребителят по-горе, ни е писнало от такива като теб. Със здраве!

AnarchyBoy
11-15-2013, 12:55
Съветът ми е да пораснеш малко и тогава да започнеш да мислиш за думата „любов“, защото определено постъпваш като малка пикла и на доста хора, както каза потребителят по-горе, ни е писнало от такива като теб. Със здраве!

Особено на теб. ;)

lamer4e7o
11-15-2013, 12:57
Уауу, врачка ли стана, бре? Или ме познаваш лично (което ме съмнява)? :)

vivchetooo
11-28-2013, 09:36
Отговори си на въпроса-влюбена си в него или в идеята за него, това са две различни неща. Ако е единственото момче което те сваля, или се държи мило с тебе, това би ти повлияло да се хвърлиш в прегръдките му. Ако през тези месеци, когато го е нямало, никой не е показвал такъв интерес към тебе, си влюбена в идеята за него. Но това е по пътя на логиката, никой не може да ти каже всъщност какво чувстваш

baby_baby
11-29-2013, 14:33
Заглавието.

++++

Tsukuda_Hiroshi
11-29-2013, 17:21
Аз съм бил на негово място и знам кво е ти наистина не знае кво искаш остави човека да си гледа новата приятелка.Писна от такива като тебе .

^Това!! Наскоро с една мадама се зарязахме. Сега тя си има приятел, аз нямам никоя. До тук всичко е точно, само дето мадамата започна да ми разправя, че мислила за мен. Пробвах я и й казах, че си имам гадже, тя ми каза, че ревнувала... Аман от мадами, дето не знаят какво искат!!!